Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Освітлення волосся

Освітлення волосся - одна з основних процедур перукарського мистецтва. Науці достеменно не відомо, чому жінки з темним волоссям прагнуть перетворитися на блондинок. Чомусь вкоренилася думка, що чоловікам блондинки подобаються більше, однак це не так. Визнаємо, що найвідоміша Мерелін Монро була блондинкою,але хіба недостатньо відомих брюнеток або рудих?

 

Як би там не було, величезна кількість жінок прагнуть мати світле волосся. Освітлення волосся допомагає досягти мрії, коли природа забула це зробити сама. Тільки з першого погляду здається, що пофарбувати волосся дуже просто. Насправді,не дивлячись на величезну кількість сучасних засобів для фарбування волосся, правильно змінити колір своєї шевелюри досить складно. І складність не в технології, а в необхідності витримати певну послідовність дій для досягнення хорошого результату.

Природно, що в салоні краси майстри все зроблять правильно,а як бути тим, хто хоче зробити освітлення волосся в домашніх умовах. Дуже рідко буває так, що домашнє освітлення проходить без всяких проблем. У більшості випадків виникають недоліки саме через недотримання технології. Ми постараємося максимально докладно описати вам весь процес, щоб ви не допускали помилок.

Почнемо з того,що деяких жінок стоїть просто відговорити освітлювати волосся! Ми не помилилися, так як теж саме скажуть вам і в салонах краси. На жаль, але не всім дано стати блондинками навіть за допомогою сучасних технологій, і ось чому:

1. Червоні волосся, руді або пофарбовані хною волосся не вдасться зробити білими. Максимум чого ви досягнете, так це світло-оранжевого кольору. Ви, звичайно, можете спробувати осветляться в кілька етапів, але такі експерименти з волоссям чреваті здоров'ям для вашого волосся. З червоних волосся вам вдасться зробити ніжно-рожеві, але не більше.

2. Практично не піддаються освітленню чорні, густі, товсті і жорстке волосся. Ви можете добитися кольору те саме що попелястого або майже сивого. До речі, з сивим волоссям вам також доведеться помучитися, застосувавши для початку масляний або кремообразний освітлювач.

Відразу звернемо увагу особливо упертих - не прагнете стати блондинками якими шляхами.Пам'ятайте, що відновити пошкоджену структуру волосся дуже важко, а іноді просто неможливо. Якщо ви вб'єте своє волосся, то ніяка фарба вам не допоможе приховати їх неживий зовнішній вигляд. Коль вам не вдалося досягти ефекту справжньої блондинки, може ви знайдете способи самовираження з тим кольором,який у вас в результаті вийшов? Блондинок багато, а от дівчат з темно-жовтими або рожевими волоссям не багато.

Тепер продовжимо з тими, чиї волосся можна освітлити. Насамперед виберіть відтінок світлого. В даний час існує декілька десятків найменувань фарб для волосся, які пропонують освітлення.Пройдіться по спеціалізованих магазинах, салонах краси або ринкам, подивіться каталоги, поспілкуйтеся з продавцями чи консультантами. У кожній торговій марці буде свій відтінок. Більш того, консультант розповість вам і покаже, який відтінок у вас буде після нанесення обраної фарби.

Після того,як ви купили зацікавила вас фарбу щоб зробити освітлення, уважно подивіться на вміст коробки. Там обов'язково будуть рукавички, шампунь, емульсія, блондірующій порошок і ... інструкцію. Ні в якому разі не викидайте листок! Навпаки, прочитайте його дуже уважно.Там будуть написані порядок дій і час того чи іншого процесу. Зробіть освітлення волосся строго за інструкцією, тоді ви точно отримаєте хороший результат. Примітка: якщо ви знайшли в коробці порошковий, а не кремовий, освітлювач, то будьте обережні при його нанесенні,бо такий тип освітлювача може з більшою ймовірністю злегка обпалити вам голову. Після процесу посвітління вам потрібно просто пофарбувати волосся фарбою на ваш вибір.

Тепер про заходи обережності при освітленні і фарбуванні. Про порошкові освітлювачі для волосся ми вже згадували, тепер скажемо кілька слів про загальні правила.Найголовніше - своєчасно перевірити препарати на алергічну реакцію. Ваше тіло може досить сильно і неприємно відреагувати на компоненти фарби або освітлювача, тому обов'язковим є тест на алергію. Перед тим як робити освітлювання, візьміть трохи фарби і нанесіть їх на самі чуйні місця вашого тіла,якими є ділянка за вухом і згин ліктя. Якщо після 15 хвилин у вас не з'явилося сторонніх відчуттів у вигляді свербежу, печіння або сильного почервоніння, то фарба вам підходить. В іншому випадку радимо відставити фарбу у бік, навіть якщо вас починає гризти черв'ячок економії.

Жінки - це прекрасні створіння,зміна настрою яких можна помітити по зміні зачіски або кольору волосся. Будьте завжди красивими, міняйтеся, дерзайте, тільки робіть це правильно без шкоди для власного здоров'я. Пам'ятайте, що стати красивою коштує дорого, проте ще дорожче коштує власне здоров'я.

Додати коментар


Захисний код
Оновити