Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фарба для волосся без аміаку

З виникненням фарби для волосся без аміаку ми відразу вбиваємо двох зайців - ми й фарбуємо волосся, і доглядаємо за волоссям, при цьому нітрохи їм не шкодячи. Принаймні, так кажуть виробники. Навколо фарби для волосся без аміаку накручено багато міфів, деякі з них вимагають дуже швидкого розвінчання.Але для початку потрібно розібратися що ж таке насправді аміак, і що ж все таки поганого він робить нашим волоссю, що ми прагнемо піти від нього.

 

Аміак - це газ не має кольору (точніше з'єднання газу та водню), який має особливий різкий запах. У фарбах для волосся аміак відіграє важливу функцію - він допомагає речовинам,які фарбують дійти до власного стовпа і закріпитися саме там, для того, щоб дати стійкий колір. Робить він це досить просто - шляхом руйнування структури волосся. Саме тому фарбування фарбою для волосся без аміаку і вважають настільки шкідливим,що виробники з недавніх пір намагаються дати нам можливість обійтися малою кров'ю і застосовувати щадні кошти. Під такими засобами мається на увазі фарби, в яких немає аміаку. Це і ускладнює завдання закріплення пігментів, які фарбують всередині самого волоса. Вони не можуть там бути занадто довго, досить скоро покидаючи межі стовпа волоса,і потрапляючи під проточну воду, яка забирає його в отвір для зливу, коли ми миємо наші голови. Отже, фарба для волосся без аміаку не шкодить волоссю, дає безпечне, але разом з тим не стійке фарбування волосся. Але й ці два пункти не зовсім вірні.

Багато жінок вважають аміак єдиною шкідливою складовою фарб для волосся,хоча це далеко не так. Не потрібно плутати аміак і перекис водню, і окислювач, який руйнує натуральні пігменти волосся, даючи можливість освітлювати наше волосся і змінювати натуральний колір на кілька тонів. Аміак і водню перекис - зіграний дме, який потрібен для того, що б колір був стійким. Перший руйнує структуру волосся,а другий проникає всередину, змінюючи колір волосся так, що б пігмент міг прикріпитися до нього. І перший і другий шкодять нашим волоссю, так як руйнують їх. Якщо прибрати з фарби аміак, то можна отримати по-справжньому щадне, не така термоядерна, однак і менш стійке в порівнянні з аміаком фарбування волосся. Однак крім тих випадків,коли ми говоримо про тонуванні, окислювач все ж залишається.

Минув той час, коли аміаку не містили тільки бальзами і шампуні тонують, які є і сьогодні. У них немає жодного компонента, який впроваджується в стовп волосини - їх фарбувальний пігмент як акварельний фарба обволікає волосся зовні, дуже швидко змиваючись, в деяких випадках навіть після першого миття пофарбованої голови.Ось вони то якраз і повністю безпечні. Сучасні виробники фарб для волосся, які тримаються на волоссі до 6 тижнів, все ще містять невелику кількість перекису, при цьому в них аміак замінюється іншим, менш шкідливою речовиною, яке потрібно для стійкого кольору. Така фарба вважається полуперманентние (нестійкої) і її рекомендують жінкам, У яких пошкоджене волосся або ж тим, хто не хоче повністю змінювати свій колір, а тільки підтримати природний насичений відтінок, злегка його коректуючи.
Потрібно сказати, а всім жінка пам'ятати про те, що полуперманентние фарба для волосся без аміаку для застосування вдома - це не той засіб,яким треба користуватися якщо ви хочете кардинальних змін. Вона не може з яскравої шатенки зробити блондинку, так само як і ті, у кого світле волосся не зможуть без проблем забарвитися в темний за допомогою таких фарб. Те, що говорять виробники про її стійкість до 6 - 4 тижнів, зовсім не означає, що весь цей час ви зможете зберегти колір,який у вас буде відразу після фарбування. Весь цей час він буде поступово змиватися, в окремих випадках залишаючи після себе на волоссі негарний рудий відтінок, який і стає предметом скарг багатьох жінок, і тоді фарбування потрібно робити знову, але вже раніше.
В основному це стосується фарб, які застосовуються будинку.А ось професійні технології по щадить фарбування постійно удосконалюються, і деякі фірми навіть зараз готові дати вам колір, який відрізняється на 8-6 тонів, із застосуванням технологій іонів або інших новаторських формул, які згладжують відсутність такого компонента, як аміак.
Однак це відноситися тільки до салонам краси високого класу, тоді як в салонах середнього рівня вам проведуть звичайну щадну фарбування, проте вже із застосуванням професійних засобів (Color Touch від Wella, L'Oréal Professionnel, Igora від Schwarzkopf).
Фарба для волосся без аміаку, не така вже й нешкідлива, як нам хотілося б.

Додати коментар


Захисний код
Оновити