Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стрічкове нарощування волосся

Все, що вас цікавить про стрічковому нарощуванні волосся, ми представляємо у вигляді питання-відповіді.

1. Цікавить насамперед процедура корекції і зняття стрічкового нарощування волосся. Як я зрозуміла, все ж якийсь розчинник застосовується ... страшнувато ... просто я спостерігала як знімають гаряче стрічкове нарощування.І разом з нарощеними волоссям вилазили і свої власні. Тепер я побоююся всіх хімікатів. Хочеться звести шкоду для мого волосся до самого мінімуму.

 

Відповідь: технологія стрічкового нарощування волосся безпечна і проста. Прядки приклеюються за допомогою полімеру (абсолютно нешкідливого для волосся) і не до волосся, а один до одного,а між такими пасмами знаходиться тонка смужка. Натуральних волосся. Через адгезії прядки щільно прилягають одна до іншої. Що ж до самого зняття стрічкового нарощування, то тут все йде ще простіше. Такий полімер розчиняється за допомогою будь-якої речовини, в складі якого є спирт. Прядка знімається за допомогою спрея,у складі якого є спирт, всього за кілька секунд. Цей спрей безпечний для волосся. Ваше волосся залишаться цілими, от тільки на знятих пасмах може залишитися трохи вашого волосся. Це ті волосся, які випали за той час, коли ви носили пасма. Так що на сьогоднішній день стрічкове нарощування волосся - одна з найбільш безпечних технологій.

2. Як роблять стрічкове нарощування волосся і чи можна провести цю процедуру вдома?

Відповідь: якщо говорити про домашніх умовах, то в принципі може бути, однак є багато тонких нюансів, які ви самі можете не враховувати. З боку це здається досить легко і швидко - перукар просто приклеює пасма волосся, але до тих пір,поки ви не «наб'єте руку», легко вам це зробити не вийти. Адже прядки повинні розміщуватися в певному порядку, індивідуально залежно від кожної голови кожного клієнта. Коли ви робите стрічкове нарощування волосся і приклеюєте прядки, потрібно дивитися, що б Пушкова волоски як збоку, так і зверху не склеювалися в пасмо,а не приклеєні волоссячко потрібно прибирати наверх шпилькою, для того, що б під час шкарпетки волосся не тягнули, потрібно робити пружинисте рух, і багато чого іншого. Я сама проводжу стрічкове нарощування волосся, але хочу вам сказати, що це не так складно, але так само і не так легко. Звичайно, я бажаю вам успіху, головне що б ви не обпеклися,а то ви назавжди можете втратити бажання проводити нарощування.

3.  Чи можна з такими нарощеними волоссям мити голову кожен день?
Відповідь: так, можна, якщо хочете і 3 рази на день. При цьому у вас нічого не відпаде - я на собі перевірила. До речі кажучи, рекомендація для майстра: якщо приклеювати волосся на готовий полімер, який ви вже завдали під картонну смужку, то, як показує практика, 2 -3 рядки можуть відпасти місяці за 2, а от якщо додатково нанести на липкий шар рідкий полімер, який називається hair talk, то ваші пасма не відпадуть взагалі.
4. Який потрібен догляд за стрічковим нарощуванням волосся?
Відповідь: Приблизно такий же, як і при інших методах. Головними пунктами є:
- Мити голову вертикально (що б пасма НЕ видиралися,так як нарощені стрічковим способом волосся в мокрому стані досить важкі, а при закиданні голови, все навантаження лягатиме на ваші власні волосся, а якщо у вас слабкі цибулини, то вони можуть і не витримати навантаження.)
- Не потрібно розчісувати волосся, поки вони мокрі (це стосується і свого волосся),а під час розчісування потрібно притримувати хвіст, для того, що б не давати велике навантаження на цибулину.
- Не потрібно наносити на кріплення жирні олії, бальзами і маски.
- Не треба лягати спати з розпущеним мокрим волоссям, а от з сухими якраз можна. Якщо ваші волосся мокре, то перед ном їх треба зібрати в косу або ж хвіст.
5.Як правильно фарбувати стрічкові волосся? Чи не зіпсує їх фарба?
Відповідь: Фарбувати стрічкове нарощування можна. Тільки треба стежити за тим, що б згустки фарби не потрапляли на самі кріплення. Якщо ж все-таки щось і потрапило, то це треба відразу витерти губкою. В принципі у вас нічого не відвалитися, якщо ви не витрете фарбу,просто розм'якшуватися кріплення. Фарба не зафарбує волосся під самим кріпленням, тому немає сенсу наносити фарбу на це місце. Більше того, вам не треба фарбувати всю голову, ви можете просто пофарбувати ті зони, які видно, а саме верхівку і крайню зону росту волосся.А от всередині у вас все буде закрито стрічками і вам не буде потреби надмірно перепалювати ваші волосся. При корекції, коли вам знімуть всі стрічки, ви зможете попросити перукаря повністю вас пофарбувати.
6. Хороша новина для любителів стрічкового нарощування волосся.Волосся компанії Angelohair дійсно стали краще! Я нарощувала кільком жінкам по 80 пасом слов'янських волосся. Кріплення стали триматися, як видно вони поміняли склад їх полімеру, проте на всяк випадок я ще промазують полімером під назвою hait talk. Все добре тримається. Волосся насправді м'які і підходять типу наших волосся,однак вони хвилясті. У них досить тонкі кінці. Якщо ви плануєте наростити 50 сантиметрів - до самої талії, то вам потрібно брати сантиметрів 60 - кінці у будь-якому випадку зріжуть. Чим більшу довжину ви хочете, тим більше прядок вам треба для створення об'єму. Наприклад 40 пасом hair talk це 100 пасм Angelohair,так як останні пасма набагато менше і тонше. Ціна так само в два рази дорожче, проте говорять, що таке стрічкове нарощування волосся можна носити більше року, а кріплення зіпсуються трохи раніше. Технологи цих компаній хочуть ввести послугу, на якій будуть замінюватися зіпсовані пасма. Як правило це досить хороший варіант для блондинок, з-за того, що волосся hait talk тільки європейського походження (Китай та Індія), а волосся такого типу спочатку темні, що може скоротити термін їх носіння, але зате вони прямі і гладкі, на відміну від слов'янських, хвилястого волосся. А адже завжди добре мати вибір в стрічковому нарощуванні волосся!

Додати коментар


Захисний код
Оновити