Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Плетіння волосся (відео). Плетіння кісок. Як плести косички

Довге волосся завжди прикрашали жінок. Вони беззастережно мають переваги перед короткими стрижками, особливо, коли вони мають блиск, живий вигляд, і вони доглянуті. Далі ми наведемо кілька способів плетіння волосся в коси.

1. Плетіння волосся в три пасма

 

Розчесати гребінцем все волосся назад. Поділити їх на три однакові частини,і умовно позначити цифрами: 1, 2, 3. між пасмами 1 і 2 треба помістити третій, після чого між 2 і 3 - перший, а потім другий між 3 і 1. і так повторити в усі довжиною волосся. У результаті у вас вийде звичайна косичка. Закріпити її треба гумкою, бантом, стрічкою або ж затискачем. І потім треба оформити чубок.

2. Плетіння волосся в чотири пасмаПоділити волосся на потилиці на 4 пасма. Кожній з них ми умовно даємо колір. 1 - червона, 2 - синя, 3 - жовта, а 4 - зелена. Починати плести треба з першого пасма. 1 (червону) треба покласти на синю (2), 3 (жовту) на червону, а 3 (зелену) - під червону. Продовжувати плетіння треба так: синю (2) - на жовту (3), зелену - на синю (2),червону (1) під - під синю (2), жовту (3) на зелену (4), червону (1) на жовту (3), синю (2) під жовту (3).

3. Плетіння волосся - коси з п'яти пасом

До позначення, що вище треба додати ще одне - п'яте пасмо - біла.

Поділити волосся на потилиці на 5 частин. Починати з правого пасма.

Червону (1) кладемо на синю (2), жовту (3) - на червону (1),зелену (4 під червону (1), білу (5) - на червону (1), синю (2) - на жовту (3), зелену (4) - на синю (2), білу (5) - під синю ( 2), червону (1) - на синю (2) і т.д.

4. Плетіння волосся - коси із шести пасом

До позначення, що вказано вище треба додати ще одне: шоста пасмо - блакитна.

Плетіння ділитися на етапи.

1-й етап:

Червону (1) кладемо на синю (2), червону (1) - під жовту (3), червону (1) - на зелену (4), червону (1) - під білу (5), а блакитну (6) - під червону (1)

2-й етап:

синю (2) - на жовту (3),синю (2) - під зелену (4), синю (2) - на білу (5), синю (2) - підлий блакитну (6), червону (1) - під жовту, і т.д.

3-й етап:

жовту (3) - на зелену (4), жовту (3) - під білю (5), жовту (3) - на блакитну (6), жовту (3) - під червону (1), синю (2) - під жовту (3), і т.д.

5. Плетіння волосся - Коса "колосок"

Розчесати волосся донизу.Відокремити ділянку волосся де-то в 5-ти см. від тім'я до потилиці, і заплітати косу "колосок". Решта пасма праворуч розчесати і заплітати їх з подплетая до коси. Так само чинимо і з лівою стороною. До основної косі приколює невеликими шпильками обидві бічні коси. Кінці волосся можна оформити шпилькою.

Плетіння волосся. Зачіска «дамська шапочка»Розчесати все волосся назад. На зоні тімені відокремити невеликі пасма і обох сторін і перелітати їх так, що б вийшла сітка. Місця таких переплетень можна прикрасити намистинками. Починати плести косу треба з правої скроні, з подплетая до самого лівого. Таку косу треба закріпити на скронях і фарбувати маленькими квітами.

Плетіння волосся. Як створити об'ємну косу?

Якщо ваші волосся тонке, але вам хочеться мати товсту косу, то треба вам мати пасма волосся, які за кольором підходять вашому волоссю (як штучні, так і натуральні), і доплетать їх до основної маси вашого волосся.

Технологія виконання плетіння волосся:

1.расчесать ваші волосся

2.собрать все волосся і починати плести косу3.проплесті один ряд з внутрішньої сторони, і додати додаткову пасмо так, що б короткий кінець знаходився у вас в лівій руці, а довгий відповідно - у правій.

4.у подальшому плетінні волосся змінити довжину пасом (у правій руці у вас короткий кінець, а в лівій відповідно - довгий). Це робиться для того, що б коса була міцною.Плетіння волосся. Французька коса (три різновиди)

Технологія виконання плетіння волосся:

1. Почати плетіння волосся з зони тімені. Взяти там пасмо волосся і поділити її на три частини. Плести треба як звичайну косу, в наступній послідовності: права пасмо - на середню, потім ліва.

Перед тим,як накласти праву пасмо другий раз треба додати до неї волосся, які залишилися у вас справа. Після чого покладіть виросла пасмо на середню. Так само поступите і з лівою стороною. (Треба додати частину волосся зліва про покласти їх на цю пасмо.)

Продовжувати треба плести так само, поступово накладаючи то ліву, то праву пасма зверху середньої.Коли ви доплетете до рівня шиї, і заплітати вже буде нічого, плетіть як звичайну косу, або ж косу "колосок-пшеничка". Закінчивши заплітати, можна вплести в косу стрічку, або ж закріпити її резинкою (затискачем або шпилькою).

2. Плетіння робиться так само як і в попередньому варіанті, тільки пасма з скроневих зон вплітаються не так на верх, а на низ.У такому випадку коса буде виглядати зверху.

3. Плетіння волосся - комбінованої французької коси.

Верхню половину коси плести з подплетая з обох сторін, а от нижню - як косу - пшеничку.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити