Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Весільна зачіска - один з найважливіших елементів образу нареченої.

Весілля - це завжди хвилюючий і дуже відповідальний момент для нареченої і від того, як вона буде виглядати на торжестві, залежить її настрій і емоційний стан, а також думка оточуючих. Безумовно, що головним елементом образу нареченої є весільна сукня, яке задає загальну ідею і стиль.На другому місці після весільного плаття коштує весільна зачіска, якій відводиться у створенні цілісного образу нареченої не менш важлива і значуща роль.

 

Весільні зачіски являють собою свого роду «скульптурні» твору і тільки від майстерності і творчих здібностей майстра залежить, чи буде ця «скульптура» вишуканої, оригінальною,стильною, що підкреслює індивідуальний образ нареченої. Весільні зачіски дозволяють створити повний, завершений зовнішній вигляд нареченої.

Кількість моделей весільних зачісок безмежно, тому що безмежна фантазія стилістів. Але кожна жінка індивідуальна,тому весільні зачіски підбираються відповідно з індивідуальними особливостями нареченої. Чи буде це ультрасучасна, ексклюзивна або класична весільна зачіска залежить, в першу чергу, від побажань і переваг самої нареченої, але все-таки існує кілька моментів,на які слід звернути увагу кожній нареченій при виборі весільної зачіски.

Одним з головних таких моментів є надійність і зручність весільної зачіски, яка повинна залишатися бездоганною протягом усього торжества. Незручні весільні зачіски будуть викликати відчуття дискомфорту у нареченої,в результаті чого вона буде відчувати себе невпевнено і враження від весілля будуть не зовсім райдужними.

Другим моментом є необхідність врахування особливостей особи нареченої: його форма і риси. Кожна жінка красива по-своєму,тому весільні зачіски повинні не тільки вигідно підкреслювати індивідуальну природну красу і природність нареченої, але і приховувати деякі недоліки, якщо такі є. Останнім моментом є обов'язкове гармонійне поєднання весільної зачіски з сукнею нареченої, макіяжем, букетом та іншими складовими її образу.

Варто відзначити, що важливу роль грають і різні прикраси, без яких не обходиться практично жодна весільна зачіска. До таких прикрас відносяться фата, стрічечки, діадеми, живі квіти та інші аксесуари, які здатні перетворити кожну наречену в чарівну принцесу.

Очевидно,що образ нареченої повинен бути продуманий до найменших деталей, адже будь-який незначний нюанс може зіпсувати її бездоганну красу. Зовнішній вигляд нареченої повинен бути ідеальним, як і весільна зачіска, яка є його найважливішим елементом. Весільна зачіска - це наче окремий «акорд»,який задає мелодійність всій весільної «симфонії» і від того, яким буде цей "акорд", залежить вся краса і гармонійність «симфонії».

Додати коментар


Захисний код
Оновити