Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

БІО-ламінування волосся

Як грунтовно змінити структуру волосся і кардинально збільшити їх густоту в самі короткі терміни.

Прозоре і кольорове БІО-ламінування волосся

Обізнане клієнт швидше за все знає про те, що японські технології, які представляє компанія Lebel Cosmetics, розробляють технології по догляду за вашими волоссям,які засновані на основних законах фізики.

Вперше концерн Голдвелл купила ці технології 20 років тому. Вони лягли в основу послуги, яка називається елюмінірованіе (у Європі вона досить популярна). Після деякого часу компанія Фрамезі запустила виробництво гами схожих барвників, які так само засновані на технологіях Lebel.За цей час сама ідея «іонної» фарбування пішла на багато вперед. Найновіші досягненням у цій галузі стала технологія іонних барвників марки Color Prefel (Lebel). Ця технологія має багато переваг у порівнянні з більшістю попередніх версій. Згодом ця технологія отримала назву БІО-ламінування. І причини тому були наступні:Уявіть тільки, що кожен ваш волосок обволікається плівкою з природною целюлози (речовина, схожа на кабачковий сік восково - молочної свіжості або ж соку з стебел кульбаб), яка дихає. Через що це можливо і як такий склад діє? Пігменти, які фарбують, Color Prefel,які заряджені негативно згідно із законами фізики, вони притягуються до позитивно заряджених волоссю. Каталізатором процесу служить зниження РН-умови. Складовою протеїн (РРТ), цей інгредієнт необхідний волоссю, не тільки надає волоссю блиск і гнучкість, але так само і захищає волосся від травм.Так само плівка з целюлози не дає вимиватися фарбі.

 

Які при цьому у вас будуть відчуття, і як поводитимуться ваші волосся?
По-перше, шорсткості і нерівності волосся запаюються за допомогою оболонки. Особливо це видно у посічених, пошкоджених і пересушені волосся, внаслідок чого гладка поверхня волосся має чудовий блиск.
По-друге, з-за додаткового шару кожен з волосся стане товщі на 10% мінімум, а обсяг ваших волосся відповідно стане більше на таку ж величину.
По-третє, через те, що у волосся з'являється чудова еластичність укладання ставати значно легше, і не потребує коштів для стайлінгу. Сік стеблинок кульбаби був згаданий не випадково. Саме з-за нього виходить натуральний каучук. А він при нагріванні ставати легко формованим і пластичним. Так і волосся в целлюлозном покритті при нагріванні феном надовго запам'ятовує форму, яку йому надають.
По-четверте, така оболонка утримує колір зсередини самого волоса, що не дає кольором, який ви отримали після останньої фарбування, змиватися.Ні для кого не секрет, що більшість барвників (особливо щадящих) не дуже довговічні. І після того, як ви кілька разів помиєте голову, на місце вашого улюбленого відтінку прийде як би «мертвий» окрас труєного волоса. Після БІО-ламінування відтінок ваших волосина не змиється до того, поки не змиється весь ламінат.
По-п'яте,БІО - ламінат є не тільки прозорий, але так само і 20-ти відтінках, що дає вашій фантазії простір для творчості і в розрізі VIP - тонування.
Наскільки довго на волоссі тримається біо-ламінат?
В середньому він починає змиватися десь через місяць. Це відбувається дуже плавно. У будь-який момент, зручний для вас,процедуру можна повторити і перенасичення не відбудеться. Волосся вбирають саме стільки цього складу, скільки їм потрібно.
Чи шкідливий біо-ламінат?
Якраз навпаки, плівка з целюлози захищає волосся, оберігає їх від пошкоджень,так само вона надає легкий ефект відштовхування вологи (в результаті ваше волосся збережуть укладання навіть за вологої погоди, а «хімія» не пушіть волосся). При цьому можуть дихати не тільки волосся, але так само і шкіра вашої голови. До речі, окрім самої целюлози в біо-ламінат входять цінні компоненти,які мають рослинне походження і які доглядають за волоссям. Через покриття РРТ, який витягують з перлів, після ламінування волосся стає гладким і яскравими. До складу цього кошти не входять діаміновой основи, через що у нього немає запаху, і він не викликає алергічної реакції.
Потрібно сказати, що біо-ламінування прекрасно поєднується з біо-укладанням та біо-завивкою, які стали досить популярними. У такому випадку можна говорити про якомусь синергізмі дії. По суті, послуга зводиться до того, що волоссю надається обсяг і на них фіксується певна форма. При цьому зберігається життєздатність волосся та його природний вигляд.
Загалом,один раз застосувавши біо-ламінування до свого волосся, ви зрозумієте, через що, коли вашому волоссю будуть робити комплімент, люди будуть говорити «виглядає дорого».
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити