Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Хто такий трихолог?

Загалом-то, перша медична асоціація, яка прийшла мені в голову, пов'язана з трихомонадами. Вона має право бути, так як з грецької термін тріхос перекладається як волосся (а самі трихомонади відносяться до класу джгутикових). Але ось за великим рахунком трихолог - це фахівець, який займається волоссям,при чому не завжди у нього має бути медична освіта. З недавнього часу безліч перукарів проходять курси з підвищення кваліфікації за трихолог, для того, що б понижаючу біологічні механізми і процеси та механізми, які пов'язані з ростом волосся, а так само для того, що б мати можливість на них впливати,підвищуючи тим самим ефективність і рівень своєї роботи.

 

Але для того, що б вирішити проблеми, пов'язані з волоссям потрібно мати не тільки час але і терпіння. Трихолог - не маг і не екстрасенс, який може побачити пацієнта наскрізь. На жаль, волосся може сильно випадати або їх якість може погіршуватися з-за станів організму в цілому і різних хвороб, так що для того, що б з'ясувати причину потрібно здати аналізи, провести інструментальні обстеження, а так само проконсультуватися з фахівцями різних профілів. Як правило, лікування від хвороб, виявлених при обстеженні, набагато покращує стан волосся.

Отже:Коли перукаря потрібно відправити свого клієнта до трихолога?

1. Якщо він помітив явні ознаки того, що у клієнта гостре захворювання волосся або / і шкіри голови, то є висип, почервоніння, ізьязвленіе, коли клієнт може звинуватити його в тому, що він завдав йому шкоди, несправедливо обгрунтувавши виявлені ним зміни з походом в салон.

2.якщо він вже пробував лікувати цю проблему різними косметологічними засобами, але достатнього ефекту не досяг.

3. Якщо він не бажає брати на себе всю відповідальність в ситуації з волоссям свого клієнта, яка неоднозначна і не має певних перспектив

4. Якщо він хоче показати своєму клієнтові відповідальне ставлення до виявлених проблем і порадити пройти консультацію у відомого в цій області фахівця.

Коли є сенс для клієнта прийти до трихолога?

1. Якщо стан його волосся або / та зачіски турбує його

2. Якщо на те є рекомендація перукаря

3.якщо засоби побутової косметики, які йому порадив перукар або хтось інший не надають належного ефекту

4. Якщо він хоче приховати свою проблемну частину або ж зробити пересадку волосся на тих ділянках голови, які полисіли. Як правило, трихологи можуть порекомендувати різні засоби маскування,а ще направити хворого на операцію і підготувати його до неї.

Чого може очікувати пацієнт після відвідування трихолога?

1. Уваги до такої «малозначної» проблемі, як випадання волосся

2. Докладного розгляду свого способу життя.

3.проведення процедури мікровідеодіагностікі (це дослідження волосся і шкіри голови за допомогою відеообьектіва з великим уцвеліченіем, виявлення і показу змін у волоссі, пояснень причин, за якими виникла така ситуація з волоссям)

4. У певних випадках необхідності дообстеження для того, що б уточнити причину з'явилися проблем.

5.прописання курсу лікування, в деяких випадках на досить довгий час (від півроку до 1,5 року), оскільки волосся виростають дуже повільно і реакція на прописане лікування може піти не відразу.

6. Чесності. У деяких випадках при незворотної втрати волосся від лікування відмовляються, а тільки рекомендують маскувальні засоби.Що очікує трихолог від самого пацієнта?

1. Докладного розповіді про минуле з медичної точки зору - коли, чому, і від чого лікувався, який був ефект, які операції переносив (особливо під загальним наркозом)

2. Присутності медичної картки, і результатів проведених раніше обстежень.

3. Готовності при потребі змінити спосіб свого життя

4.готовності до того, що лікування буде тривалим, систематичним і комбінованим

5. Чесності у стосунках - прописуючи ліки, доктор розраховує на те, 6. Що пацієнт буде його пити. І не спостерігаючи очікуваного результату при наступній консультації, лікар може призначити більш сильне (і має більше побічних дій) ліки,хоча іноді з'ясовується, що хворий просто не брав призначене йому засіб.

Не можна не відзначити, що зовнішній вигляд (до нього ставитися і втрата волосся) не всіх призводить в занепокоєння (в основному це стосується чоловіків). Так, після відвідування трихолога пацієнт повинен глобально вирішити,наскільки насправді для нього важлива ця проблема і наскільки він готовий з нею боротися. Якщо чоловік досить успішний, у нього є сім'я, дружина, діти, друзі, які ставляться до нього позитивно в будь-якому його вигляді, то чи треба витрачати гроші і час на боротьбу з такою дрібницею, як лисина?

Рішення тільки за Вами.

Але в будь-якому варіанті з трихологом,як з фахівцем з залицянню за волоссям буде корисно поспілкуватися навіть людині, яка абсолютно здоровий в усіх відношеннях, так як профілактика облисіння займає важливе місце в роботі цього фахівця і його рекомендації щодо способу життя, харчування, догляду волоссям і шкірою голови, напевно, будуть вам корисні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити