Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гель для волосся

Гель для волосся - це відмінний засіб, що має безліч різних корисних для стиліста властивостей. З їх допомогою можна зробити самі різні зачіски, зафіксувати волосся, зберегти зачіску від впливу таких шкідливих факторів, як вітер.

Гель для волосся - це багатокомпонентне речовину. Основою гелю є вода. Природно,що вона проходить декілька стадій обробки (у тому числі і ультрафіолет) для запобігання потрапляння в неї різних мікробів і бактерій. Іншими складовими є сополімер PVP / VA, карбомер, триетаноламін, гліцерин, консервант, невелика частка ароматизатора і фарбника.

 

Сополимер PVP / VA - це фіксуючий полімер. З назви очевидно,що він створює на волоссі фіксуючу плівку.

Карбомер виконує роль згущувача. Його завданням є рівномірний розподіл кошти по всьому об'єму тари і регулювання розчину активного компонента.

Триетаноламін є регулятором кислотно-лужного балансу гелю. По-моєму очевидно,що рівень рН гелю повинен бути порівнянний з рН самих волосся і шкіри голови. Тільки в цьому випадку забезпечений комфорт і здорове пару гелю з вашою головою.

Гліцерин - це натуральний продутий - похідний гідролізу рослинних масел. Має зволожуючі і гігроскопічними властивостями (здатний поглинати вологу з навколишнього повітря).Таким чином гліцерин зволожує шкіру голову і робить волосся м'якими й еластичними. Примітно, що гліцеринові похідні - важливі проміжні компоненти вуглеводно-ліпідного обміну.

Консервант - речовина, застережливий розвиток в гелі різних бактерій. Це цілком зрозуміло,бо гель для волосся має досить великий термін зберігання і не повинен перетворитися із засобу для волосся в бактеріологічну зброю. Доза його мінімальна, не несе шкоди для здоров'я, проте достатня для виконання своїх функцій.

Ароматизатор застосовується в мінімальних кількостях для додання гелю для волосся приємного запаху.

Барвник харчовий - добавка, за допомогою якої виробники дають зрозуміти про властивості гелю. Якщо ви не зможете прочитати призначення гелю на упаковці (флакончике), то ви з легкістю визначте його властивості за кольором. Стандартні кольори наступні:1) прозорий - гель для волосся сверхсильной фіксації;

2) рожевий - сильної фіксації;

3) блакитний - для створення ефекту мокрого волосся;

4) зелений - для повсякденних зачісок;

5) жовтий - для створення зачісок з фантазією.

Погодьтеся, що градацію лаку придумав людина з розумом.Тепер стилісти можуть користуватися різними видами лаку на благо своєї фантазії. Якщо ви хочете здивувати народ цікавою укладанням або прогулятися з зачіскою за вітром, то вам варто вибрати сильний або супер сильний гель.

Гель для волосся відомого виробника не може завдати ніякої шкоди здоров'ю. Ви самі переконалися,що всі компоненти гелю нешкідливі, і при дотриманні технології змішування якість кінцевого продукту гарантовано. За незрозумілі торгові марки і підробки цього говорити не будемо, тому намагайтеся купувати продукцію тільки знайомого виробника. Ще краще, коли ви робите покупку в спеціалізованому магазині,де попутно можете отримати консультацію продавця.

Деякі сучасні гелі мають додаткові вітамінні компоненти. Їхня роль - паралельно з основним завданням фіксації живити волосся. Це дуже добре, так як сьогодні існує занадто багато шкідливих факторів для здоров'я волосся.Для отримання якісного кінцевого результату слід не тільки вибрати відповідний гель, але правильно його нанести на волосся. Це варто робити наступним чином: видавіть на долоні невелику кількість гелю і розітріть його (розтирання потрібно для активації продукту).Для оптимального розподілу продукту по волоссю проводите долонями від потилиці до чола. Далі виділяються окремі пасма, які будуть укладатися в цікаву зачіску.

Якщо вам мало супер стійкого гелю, то збризніть волосся ще й ультра сильним лаком. Цей лак в поєднанні з гелем дозволить встояти зачісці за будь-яких умовах.Цим поєднанням часто користуються молоді люди, що йдуть на дискотеку або збираються проводити час також енергійно. Додатковою перевагою лаку сильної фіксації є блиск, який лак надає волоссю.

Лак наноситься самим останнім після того, як зачіска вже завершена.Для правильного нанесення лаку балончик потрібно відсунути від голови приблизно на 25-30 см. Розпилення проводиться рівномірно по всіх сторонах, що вимагає фіксації. Це може бути вся голова, а може бути тільки окрема її частина (наприклад, чубчик). Для додання обсягу зачісці окремі пасма піднімають, і лак розпилюють від коренів до кінчиків волосся.Також можна нахилити голову і розпорошити лак від потилиці до маківки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити