Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фен для волосся

Фен для волосся - це електроприлад, який видає направлений потік розігрітого повітря. Важливою особливістю фена є його можливість подавати тепло точно в зазначену область.

Фен для волосся як правило виконаний у вигляді відрізка труби, всередині якої є електронагрівач і вентилятор. Як правило у корпуса фена є пістолетна рукоятка.Вентилятор може втягувати повітря крізь один із зрізів своєї труби, потім потік повітря, проходячи повз електронагрівача, розігрівається і виходить з труби через зріз навпроти.

На зріз на виході труби фена для волосся можуть стояти різноманітні насадки, які змінюють конфігурацію потоку повітря. Зріз на вході, як правило, прикритий гратами для того,що б уникнути попадання всередину самого корпусу фена для волосся різних предметів, наприклад, пальців, або ж волосся.

 

Кілька видів фена для волосся дають можливість регулювати швидкість і температуру потоку повітря на виході. регулювати температуру можна або за допомогою паралельного включення різного числа нагрівачів,або ж за допомогою термостата, який регулюється, або ж за допомогою зміни швидкості потоку повітря.

Класифікація фенів для волосся

Фени для волосся поділяють на 3 категорії, але всі вони при цьому створені для одного і того ж.

Побутові фени для волосся. Їх застосовують в побуті, і їх можна охарактеризувати їх компактністю, економією енергії,ціною і привабливим дизайном.

Професійні фени для волосся. Їх використовують в салонах краси а так само в різних перукарень. У них висока потужність, їх відрізняє ціна і великі розміри.

Промислові фени. Їх застосовують на виробництві і в різних ремонтних майстерень.Основними відмінностями його є висока темепратура і просто величезна потужність.

Блискучі і здорове волосся, хвилясті або ж гладкі немов шовк - жодну укладку не можна зробити без фена для волосся.

Залежно від того, який результат вам потрібен, можна застосовувати фен для волосся, термобигуди, щипці для завивки (b), фен-щітка, електричні бігуді, праски для випрямлення волосся (распрямитель для волосся). Стайлер без проводів можна захопити в спортклуб або ж у дорогу, в який завгодно момент ваша укладання буде бездоганна.Якщо ж ви захочете зробити зачіску з Кучеряшка, то вам може допомогти фен, у якого є дифузор, бігуді, електробігуді, щипці для завивки волосся, термобигуди. Електробігуді можна захопити з собою в яку - завгодно поїздку.

Окрасою жінок вважаються доглянуті, красиві і здорові волосся.Догляд за волоссям разом з іншими складовими увазі правильне застосування фена для того, що б висушити волосся.

Який з фенів для волосся вибрати для того, що б гарантовано безпечно сушити волосся, швидко і красиво укласти їх?

Які насадки треба використовувати, а які з них не потрібні і попросту марні? Давайте спробуємо в цьому,з технічної точки зору нескладному побутовому приладі як фен для сушіння волосся.

Як вибрати фен для волосся

Першим важливим фактором є його потужність. Природно, що чим вище потужність фена, тим швидше він висушить волосся.

Для того, що б висушити коротке волосся досить фена для волосся, потужність якого 400-800 ват.Якщо ж у вас густі і довге волосся, то вам краще вибрати фен, потужність якого 1600-1800 ват.

Наступний фактор - це кількість наявних швидкостей, і чим вище їх діапазон, тим легше вам буде зробити укладку.

Функція подачі прохолодного повітря просто необхідна для всіх сьогоднішніх фенів,і вона дозволяє робити найкращу і комбіновану укладку.

Гаряче повітря зробить ваші волосся слухняним і еластичними, а холодний - охолодить і зафіксує форму надовго.

Якщо ви не часто спілкувалися з феном, то краще купити фен для волосся, потужність якого до 1000 ват.При більшій потужності фена повітря буде вириватися з сопла з більш високою швидкістю і волосся висохне досить швидко, так що якщо у вас немає досвіду, ви можете не встигнути їх укласти, і голову потрібно буде знову мочити.

Якщо у фена для волосся невелика потужність, то укласти зачіску недосвідченій людині набагато легше.Якщо ваші волосся тонке і висихають просто миттєво під досить потужним потоком повітря, то фен з такою потужністю вам не потрібен. Те ж саме можна віднести до тих людей, яким за сорок.

Пересушують, сильний потік повітря може спричинити випадання волосся. Тепер треба визначитися ви будете просто сушити волосся, або ж робити укладку.Корисні поради для вибору насадок

Якщо ви будете просто сушити ваші, то вам можна купити простий фен для волосся без насадок. Якщо ж ви укладаєте волосся, то вам будуть потрібні 2 насадки.

Концентратор - це такий циліндр, у якого сплющений кінець. Подібна насадка дає можливість точно направити в потрібне місце сконцентровану струмінь повітря.Вона хороша для того, щоб висушити окремі локони.

Дифузор, якраз навпаки є широким розтрубом, у якого безліч отворів, які перетворюють досить потужний струмінь повітря в теплий і легкий вітерець.

Ця насадка просто необхідна для витких тендітних волосся, на яких є хімічна завивка. Вона не завдасть їм шкоди,і тільки збереже форму ваших кучерів.

Для додання обсягу вам так само потрібен буде дифузор з маленькими штирями, які ще називають рухомими пальчиками. При включенні фена для волосся вони починають вібрувати, піднімаючи волосся від їх коренів.

Таку насадку можна використовувати як для коротких, так і для довгого волосся.

Додати коментар


Захисний код
Оновити