Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ефект мокрого волосся

Хочете зробити ефект мокрого волосся? Нічого простіше немає. За допомогою гелю можна всього за кілька хвилинок створити вечірню укладку, яка матиме приголомшливий ефект гладкого блиску.

Для того, що б зробити ефект мокрого волосся на короткому волоссі, потрібно наносити гель на кожну окремо взяту пасмо.А для довгого волосся потрібно застосовувати гель для волосся, який утворює локони, у якого є ефект мокрого волосся. Помічником вам стане гребінець, у якої рідкісні зуби.

 

У нас у відділі ходить приказка про те, що краса вимагає жертв. З недавнього часу вона вимагає все більше і більше жертв,так як нам потрібно випробувати модні і нові тенденції в перебігу всього одного тижня. Підступ полягає в тому, що спробувати на собі треба те, чого раніше ніколи не робив. У моє завдання входило спробувати тенденцію подіуму з останнього сезону - тобто ефект мокрого волосся. Пісня Роберта Палмера "Addicted to Love" надихнула Moschino.Дизайнер на ім'я Narciso Rodriguez всі моделі були з začesannymi volosami назад чистий, і Louis Vuitton oniimeli дуже гладке волосся. Моделі Gucci омела просто гладке волосся, і моделі моди Alexander McQueen дуже товстий закупорювання волосся лак. Більш Того, Moemu редактори занадто хотелос Вид naskolko я б нерозумно погляд.Як правило, я застосовую косметику досить скромно, так що зараз я починаю нервувати. Я не люблю, коли мої волосся мокре, крім моментів, коли я в душі. Я досить рідко сечу свою голову, крім тих моментів, коли плаваю, що буває нечасто. Я ніколи не вийду з дому, не просушивши волосся феном. Благо ще, що мої волосся пряме,адже жорсткі локони було б занадто!

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. Я причесала волосся в кінський хвіст за допомогою засобу A-Head Fever Long Lasting Wet Effect L'Oreal Professionnel в салонах коштує 16 доларів. На його упаковці було написано, що цей засіб може дати ефект мокрого волосся начебто тільки з душу. Ну що ж, почнемо. Тепер черга макіяжу -я пішла радам Марго Дюшарм, що з Монреаля. Вона сказала: єдина порада, яку я можу вам дати - зробіть вашу шкіру ідеальною. Адже в принципі зачесати волосся назад, і відкривши ваше обличчя, ви залучаєте до нього увагу. Ідеальна шкіра? У моєму, до речі, безнадійному випадку, це досить складно ... Нанесла побільше основи,і з усіх своїх сил намагалася не переборщити. Після роботи я повинна бути на презентації випущеної туші. Досить вчасно. Нехай краще всі дивляться на очі, ніж на мої спроби замаскувати прищі.

ДЕНЬ ДРУГИЙ. Продовжую експеримент. Знову гладко зачесати волосся у хвіст і зробила пучок. Відчуття ніби я гола, почуття жахливі. Що б згладити це відчуття я одягла яскраво - білу блузу. Ще до 12 годин мені довелося нанести гель ще раз (Style Freeze Gel Alberto Extreme в аптеках коштує 6 $), хоча вранці на волоссі ще щось залишалося.Насправді ж все тривало весь день. Хто ж здогадувався, що ефект «мокре волосся» треба постійно підтримувати? Напевно через це на подіумах це і працює, адже там такий ефект мокрого волосся потрібний всього на кілька хвилин.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. День почався з абсолютно мокрого волосся. Я вже зазначала, що не застосовую таких речей.Але раз UZ vprâglas, щоб грати за правилами. Крім сироватки Реставраційні розгладжує, управління Додаткові сили Сироватка Pantene Pro-V в аптеках на суму $ 10 угоди Детальніше Детальніше гель. Деякі pereborŝila і волосся kažutsâ žirnymi. Нда ...

Четвертий ден. Сьогодні DID зачіску на Alexander McQueen. Коли я провів інтерв'ю podiumnym стиліст-перукарем Юджином Сулейманом, який і апрідумал цей стиль моделям, він говорив про те, уявляв собі дівчину Бонда, Урсулу Андрес, що була в 60-х. пам'ятаєте, як вона вийшла з води у сцені з «Доктор Но». На ній надіто бікіні, і вона виглядає просто чудово. Зрозуміло. Тепер треба додуматися як зробити так,що б це виглядало так само чудово і в офісі нашої редакції. Завдала густо гель і зачесати волосся назад, а кінці залишила розпущеним. Розглянувши себе в дзеркалі, зрозуміла, що для такого виду явно необхідний контекст. Бікіні, або ж в гіршому випадку банний халат. Природно на мені немає ні першого ні другого, тож одягаю джинси, потім білий топ, А поверх нього - чорний топ з шовку. Коментарі на роботі довго себе чекати не змусили. Наш директор відділу моди сказала, що їй дуже подобатися. Редактор відділу сказав, що я виглядаю нерозумно з ефектом мокрого волосся. А арт-директор порадував мене, сказавши чудово. Він так само сказав, що мені завжди потрібно ходити так,що це дуже йде Левам (хоча за гороскопом я Терези)

ДЕНЬ П'ЯТИЙ. Нанесла на волосся невелику кількість гелю Daily Styling Gel ISO в салонах 14 доларів, і спробувала зварганити пучок. Ось прямо відчуваю, що вже трохи подустала від щоденного нанесення ідеального макіяжу (тобто: мені ліньки), так що я повернулася до свого звичайного макіяжу.Трохи пізніше зустріла свого знайомого - Гея в кінотеатрі. Так він сказав, що ніколи не бачив мене з такою зачіскою, вона витончена та елегантна. Вже перестала відчувати себе такою страшненькою з ефектом мокрого волосся.

ВЕРДИКТ. Тиждень закінчилася і я рада, що разом з нею закінчився цей експеримент з ефектом мокрого волосся. Більше того,ходити з зачісками, які змушували відчувати мене як на вітрині, помирив мене з невеликими моїми вадами. І знаєте що, мені подобатися носити кінський хвіст. Може бути, краса вимагає не таких уже й великих жертв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити