Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стильні стрижки

Стильні стрижки грають важливу роль у формуванні іміджу. У 21-му столітті з його ліберальними поглядами і абсолютною свободою вибору і прояву своєї індивідуальності немає строгих обмежень в зачісці. Тому провідні стилісти світу, кажучи про головні тренди майбутнього сезону, переконують уважних модниць в тому,що заслужити захоплені погляди чоловіків їм допоможуть не довговолосі укладання, а стильні стрижки.

 

І якщо головні подіуми світових столиць моди як і раніше аплодують епатажним моделям з недбало укладеними довгим волоссям, то більш практичні майстри знову відроджують стильні стрижки, які завжди відрізнялися простотою і оригінальністю,кокетством і шармом, комфортом та універсальністю.

Тому впевнені у перемозі заповзятливої, розумною, серйозною і незалежної бізнес-леді, на яку і розраховані стильні стрижки, над вітряної, безтурботним, розкутою і екстравагантної світською левицею, перукарі рекомендують стильні стрижки, представлені в широкому розмаїтті.Однак головними новинками в перукарському мистецтві майбутнього сезону названі дві стильні стрижки - техніка градуювання і асиметрії.

Градуювання - стрижка в стилі унісекс

Стильна стрижка, зроблена професіоналом допомогою градуювання, зовні нагадує цікаву «драбинку»,адже в дослівному перекладі з латинської мови «gradus» означає «щабель». Дана зачіска є однією з найдавніших (вперше елементи градуювання використовували майстри Стародавнього Єгипту при створенні безсмертного каре) і довговічних серед відомих стильних стрижок,що пояснює її універсальність серед усіх верств населення і актуальність у всі часи в будь-якому куточку планети.

А удосконалив технічно і перетворив візуально стильну стрижку градуировкой видатний дизайнер зачісок Відал Сессун. Цей скромний геній кількома ритмічними рухами ножиць по градації (розташування волосся: одне пасмо над іншою) з першої стильною стрижки підкорив планету.
По-перше, тому що стильна стрижка методом градуювання,при якій верхні волосся зістригають сходинками, не має обмежень ні щодо статі (ця стильна стрижка однаково підходить і для дітей, і для жінок, і для чоловіків), ні в плані віку (кокетлива і приваблива, завзята і грайлива «драбинка» омолоджує) .Головною ж перевагою градуювання над іншими методиками стильних стрижок є робота з будь-яким типом і станом волосся. Тому що стильна стрижка, виконана градуировкой додає потрібний обсяг, який приховує недоліки обличчя і дефекти попередньої зачіски. Відрізняючись незвичайним трикутним контуром, така стильна стрижка найбільш практична. Тому що стильна стрижка градуировкой вимагає буквально секундною і самої елементарної укладання в домашніх умовах.
Наприклад, дану зачіску з категорії «Стильні стрижки» можна за кілька хвилин до виходу у світ самостійно укласти за допомогою мусу, щулились прямим пасмам різної довжини об'єм від коренів волосся, або великих бігуді,що вітає градуювання.
Отже, стильні градуйовані стрижки в 2010 році складуть серйозну конкуренцію таким ультрасучасним і популярним методам стильних стрижок, як слайсінг і филировка, і, напевно, стане найбільш затребуваною стильною стрижкою в Рік Тигра.
Асиметрія - стильна стрижка справжніх художниківГоловний принцип усіх стильних стрижок в майбутньому сезоні - поєднання несумісного - пасма різної довжини, послідовно або безладно змінюють один одного. А значить, законодавці моди в галузі перукарського мистецтва, виводячи на подіум асиметричні стильні стрижки, надають повну свободу для фантазії і реалізації творчих натур.
Вибираючи асиметричні стильні стрижки, майстер вільний у кожному русі ножиць і гребінця. Оскільки і стильні стрижки допомогою асиметрії допускають креативні, що привертають увагу оригінальністю форми і нестандартним кольором, епатажні локони - романтично накручені, суворо гладкі або байдуже прямі.Ще одна перевага асиметричною стильною стрижки - реальна можливість експериментувати з чубчиком, яка може бути: косою або прямий, довгою або короткою, градуйованою, хвилеподібною, рваною і т.д.
Головна умова асиметричною стильною стрижки - унікальність, через яку виражається індивідуальність людини,а недоліки її обличчя або фігури перетворюються в достоїнства.
До речі, саме асиметрична стильна стрижка стає найкращим рішення в екстреному виправленні недоліків попередньої зачіски. Та й стильна стрижка, створена за методикою ассиметрии, легко схильна до змін до конкретного заходу.Адже саме асиметричну стильну стрижку можна одним лише аксесуаром перетворити в необхідний стиль.

Додати коментар


Захисний код
Оновити