Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Модні стрижки на середне волосся

На сьогоднішній день перукарське мистецтво по праву пишається численними феноменальними досягненнями в області жіночих стрижок. Адже модні стрижки представлені в широкому розмаїтті і на довгі, і на середні, і на коротке волосся.

Тому змінювати стрижку, її силует, стиль і колір можна по міру природного росту волосся,але обов'язково під контролем перукаря. Оскільки тільки справжній професіонал з урахуванням індивідуальних особливостей (структура і стан волосся, форма, тип обличчя і фігури, колір шкіри) і побажань клієнта (смак, образ і стиль життя) здатний правильно підібрати і створити таку модну стрижку,яка прикрашатиме чарівну леді і захоплювати її оточення.

 

Безумовно, одним з основоположних критеріїв підбору стрижки, яку для підняття життєвого тонусу і позитивного настрою варто естетично міняти кожні 2-3 місяці, є мода. Що ж, тренди нинішнього сезону вивели в лідери модних стрижок для дам стрижки на середні волосся.

Рішення стилістів і вибір сучасних модниць цілком зрозумілий: модні стрижки на середні волосся завоювали світову популярність завдяки притаманним почуттям міри і витонченого смаку, скромності і чарівливості, практичності і поступливості, магічному шарму та унікальному стилю, що особливо цінують прагнуть повноцінно реалізувати себе в роботі, родині ,творчості, захопленнях активні жінки. Серед головних достоїнств модних стрижок на середні волосся можна назвати, по-перше, універсальність (модні стрижки на середні волосся доречні і на діловій нараді, і на сімейному торжестві, і на спортивних змаганнях тощо), а по-друге, здатність до легкого перевтілення, оновленню.

До речі, модні в 2010 році стрижки на середні волосся і є вишукане оновлення класики перукарського мистецтва - незамінних стрижок «Каре», «Боб», «Гарсон».

Повернулася знову на світові подіуми інтригуюча стрижка на середні волосся «Каре» проста у виконанні, адже вона зародилася ще в часи величної Клеопатри. Більш якісне і стильне виконання однієї з найдавніших стрижок, яка актуальна і в 21-му столітті, сьогодні забезпечують гострі перукарські ножиці з вузькими лезами,що стрижуть чисті, вологі, зачесане назад і розділення центральним вертикальним проділом волосся. Обидві частини волосся, за винятком області потилиці, закріплюють затискачем, і, захоплюючи середнім і вказівним пальцями лівої руки, розчісуючи, стрижуть кожне пасмо в 5 волосинок.
 
Перетворивши потилицю,для створення «Каре» необхідно симетрично підстригти локони в області скронь (довжина - за бажанням клієнта). Під час укладання слід вирівняти скроневі пасма з орієнтацією на середину підборіддя і збільшити обсяг модної стрижки на середні волосся філіровочнимі ножицями.

Більш коротким варіантом модної стрижки на середні волосся є акуратні «Боб», який в майбутньому сезоні дивує ассиметрієй. Гладкість і ідеально округла форма даної модної стрижки на середні волосся забезпечить попереднє очищення шевелюри, довжина верхівки якої не перевищує 15 см.Саме з верхівки майстер починає модну стрижку з орієнтацією на довжину потиличної пасма, захоплюючи кожний наступний локон і приєднуючи його до попереднього середнім і вказівним пальцями лівої руки. Закінчивши стрижку тім'яної частини (у напрямку до чубку), майстер стриже скроневу і потиличну області.Тутешні пасма на завершальному етапі необхідно підрівняти: волосся скронь - з орієнтацією на рівень кінчика носа, а потилицю зазвичай вистригають до бажаної довжини.

Непосидючим жінкам підійде варіант модної стрижки на середні волосся - зручний і не вибагливий у догляді подовжений «Гарсон», для втілення якої потрібні філіровочние ножиці - стрижка пасом в області скронь, потилиці і чубчика. Оскільки саме такий вид професійних ножиць перукаря, які діють за технологією стрижки «Боб»,забезпечить модною стрижці «Гарсон» максимальну гладкість.
До речі, ще одні лікарі людських душ - перукарі, які з підстриженим волоссям видаляють негатив минулого, - стверджують, що модна, перетворюючою і надихаюча стрижка є найкращим, корисним і масово доступним варіантом не тільки зовнішнього оновлення,але й ефективної психотерапії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити