Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краща допомога при невдалому фарбуванні: смивка для волосся

У наш час вже нікого не здивуєш постійно вдосконалюється і примножувати палітрою фарб для волосся. Ринок пропонує нам таке розмаїття відтінків, що, часом, важко зупинити свій вибір на чомусь конкретному. Може, з одного боку, це не зовсім зручно. Але, з іншого, - є чудова можливість постійно змінюватися, експериментувати,радуючи себе новим кольором волосся. Адже, зміна зачіски - це завжди зміна настрою. Причому, найчастіше, завжди в кращу сторону.

 

Для того, щоб фарбування не приносило розчарування милим дівчатам, фахівці розробили виняткову смивку для волосся.

Що ж являє собою смивка для волосся? Змивка для волосся повинна бути для кожної дівчини,часто забарвлює волосся, обов'язковим засобом в арсеналі косметичних засобів по догляду за волоссям. Тому що, не завжди обраний колір фарби ідеально підійде до типу обличчя, кольору шкіри, способу і стилю життя тієї чи іншої дівчини. Буває,що напередодні свята представниця прекрасної статі вирішує вдосконалити свій образ за допомогою зміни кольору волосся. Але, результат зовсім не збігається з очікуваннями. Тут вже можна і в паніку впасти, і сльозу пустити! Якщо, звичайно, під рукою немає змивки для волосся. А якщо все-таки смивка для волосся мирно чекала подібного випадку у вас на поличці, тоді печалі немає ні місця, ні причини. Змивка для волосся швидко позбавить від невідповідного кольору. Залежно від концентрації нейтралізують пігментів, смивка для волосся може за один раз її використання повернути ранимою дівчині природний колір її волосся.

Проте,не дивлячись на це чудодійну властивість змивки для волосся, вона все ж не так безпечна, як може здатися на перший погляд. Як процес, смивка кольору волосся зменшує захисну функцію волосяних цибулин. А сама смивка для волосся, як засіб, руйнує структуру волосся, що, природно, приносить шкоди волоссю. Тому,якщо ви користувалися смивкой для волосся, обов'язково «підгодуйте» волосся після цього процесу. Для цього використовуйте живильні бальзами, які насичені мінералами і вітамінами, а також маски для волосся, що сприяють росту волосся.

Природно, сила негативного впливу змивки для волосся на пасма, залежить від її якості. І не завжди воно співвідносно з ціною. Мінімальний шкоду приносять такі змивки для волосся, як «Art Color Off» («Vitalitys»), «Remake Color» («Hair Light»), «Remover» («Dikson»). Їх рекомендують не тільки «рядові користувачі»,але й провідні стилісти і перукарі. Зараз практично у всіх салонах-перукарнях на робочому столі фахівця завжди стоїть смивка для волосся, яка обов'язково допоможе в непередбаченому випадку.

Змивки для волосся бувають трьох видів. Розрізняють кислотну, знебарвлюються і натуральну смивку для волосся. Звичайно, їх дія близько,але все ж є деякі відмінності. Так, вони різняться в отриманому результаті і умовах застосування.

Знебарвлююча смивка для волосся підійде темноволосим красуням, бажаючим «перетворитися» на блондинок. Ця смивка для волосся за один раз може освітлити волосся на чотири тони. В основному,після використання знебарвлюється змивки для волосся локони стають рудими. Після того, як ви провели першу процедуру, другий не повинна бути раніше, ніж через два тижні. В іншому випадку є ймовірність надмірного випадання волосся. Так як ця смивка отруйна, то самостійно займатися знебарвленням не варто.Зверніться за допомогою до професіонала.

Кислотна смивка для волосся більш щадна, ніж знебарвлююча. Вона не містить пергідролю і аміаку. Діє кислотна смивка для волосся трохи інакше, ніж знебарвлююча. Вона не вбиває колір, а тільки лише витягує фарбувальний пігмент, при цьому не зачіпаючи волосяних цибулин.Спосіб дії цієї змивки для волосся передбачає зміну кольору тільки на два тони. Тому, зазвичай, клієнти приходять в перукарню кілька разів.

Натуральна смивка для волосся не містить хімічних домішок. Тому, вона поступово, але гранично безпечно для волосся вимиває нещасливий тон, в той же час діючи особливо поживною,відновлювальної та антибактеріальної маски. До природних абсорбентам фарби, які входять до складу натуральної змивки для волосся, відносять реп'яхову, рицинова, мигдальне, оливкова олії; кисло-молочні продукти (кефір); алкогольні напої (такі як, пиво, коньяк); господарське мило.Цю смивку для волосся розмірено наносять на сухе волосся від коренів і на всю довжину за дві години перед миттям голови. Після цього змивають теплою водою, в яку заздалегідь додають ромашку або лимонний сік.

Натуральну смивку для волосся ви можете зробити самостійно. Рецепт і техніку приготування можна знайти в інтернеті.Тільки от домашня смивка для волосся буде не такою швидкодіючі, як професійна. Змивка для волосся, приготована в домашніх умовах, за один раз застосування освітлить ваше волосся всього на один тон.

Ознайомившись з дією різних змивів для волосся, Ви можете вибрати для себе найбільш відповідну Вашим запитам. Головне пам'ятати,що смивка для волосся призначена для професіоналів. Тому, не займайтеся знебарвленням самостійно, щоб уникнути «форсмажорних» обставин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити