Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Блакитне волосся

Блакитне волосся. Хм ... Можливо, Ви подумали, що мова в цьому матеріалі піде про Мальвіни? Що ж, майже вгадали. Адже саме вона є еталоном красуні з блакитним волоссям. Ми не будемо нав'язувати Вам це колір, як найкращий і модний у цьому тисячолітті. Тим більше, що це не зовсім так. У нинішній час Краса,Мода і Стиль пропонують всім непередбачуваним, чарівним і екстравагантним перетворитися до невпізнання! Тобто, зробити своє волосся блакитними! Так-так, саме цей колір несе дух свободи, незалежності, впевненості в собі і цілеспрямованості.

До того ж, блакитні волосся не ведуть за собою якусь певну прив'язку до іміджу.Вони можуть символізувати що завгодно. За допомогою блакитних волосся Ви можете запросто підкреслити свою індивідуальність, будь Ви наївна мрійниця або залізна леді. Для повноти образу Вам, природно, потрібно буде грамотно підібрати вбрання, аксесуари і парфуми. Але, будьте готові до того, що блакитні волосся не залишать вас непоміченими в натовпі.Тому, погляди в Вашу сторону будуть досить частими. Доведеться звикати до підвищеної уваги.

 

Згідно з дослідженнями, блакитні волосся найчастіше вибирають підлітки. Якось пішла у них така манера, вважати, що їх ніхто не помічає. Тому, блакитні волосся для отроків, - відмінна можливість виділитися в натовпі. Можливо,блакитні волосся частково відносяться до авангардизму або постмодернізму в стилістиці-перукарському мистецтві. Але, як би там не було, блакитні волосся свідчать про кричущому внутрішньому «Я» їх носія. Не виключено, що блакитні волосся говорять і про творчі даних натури. Звичайно ж,дитячі фантазії щодо казковості можуть зберігатися і у дорослих людей. Не даремно ж у талановитих людях бачать дитячу неординарність, добродушність, непостійність, наївність, безпосередність і довірливість. У них є щось таке, властиве тільки їм. Від незвичайних людей віє таємничістю, казковістю, загадковістю.Так чому б їм не виділити себе? Блакитні волосся в цьому випадку - непоганий варіант.

Належним чином, блакитні волосся орієнтують на неординарних персон з креативним баченням навколишньої дійсності і себе в ній. Та й, взагалі, блакитні волосся зазавжди асоціюються з казковими персонажами, яких не можна не помітити або забути. Адже як незвичайна зовнішність дівчини з блакитними волоссям,так нестандартні й її мислення з характером.

Якщо Ви захочете собі блакитні волосся, то будьте готові до всіляких «ярликами», які з превеликим задоволенням буде навішувати на Вас суспільство. Звичайно, блакитні волосся направлять думку знайомих в той степ, де ви будете Мальвіною - холодною і неприступною, але розумною і пунктуальним.А якщо ж ви ще до блакитних волоссю надягнете сині лінзи (а, може, у Вас від природи блакитні очі), густо нафарбуєте вії (або зробите накладні) і нафарбуєте губи блідо-рожевим блиском, то від прізвиська «Мальвіна» Вам не позбутися ніяк . До речі, блакитні волосся - це звичайна мрія всіх маленьких дівчаток, які мріють стати принцесами.Коли вони дорослішають, погляди і мрії змінюються. Але, якщо всередині Вас це бажання тільки посилилося з віком, не варто відкладати цю справу. Значить, блакитні волосся - це Ваше! І, нічого страшного, що в природі такого кольору волосся не існує. Добре, що сучасні технології дозволяють нам вибирати і робити те, що найближче до душі!

Однак,слід пам'ятати, що не у всіх блакитні волосся асоціюються з романтичністю. Тому, деяким кавалерам може здатися, що Ви скритна, зарозуміла дівчина з льодовим душу характером. І мало хто зможе помітити за блакитними волоссям раниму, чутливу, зворушливу представницю прекрасної статі,яка так потребує надійного чоловічому плечі і звичайному людському розумінні.

Блакитні волосся можуть представити Вас світу як епатажну і екстравагантну особистість, люблячу шокувати оточуючих цікавими зачісками або стрижками в стилі молодіжних субкультур, які, до речі, не зовсім зрозумілі попереднім поколінням.Щоб блакитні волосся не спотворили вас і не зіпсували саму структуру волосся, найкраще провести процедуру фарбування в салоні-перукарні. Там ви зможете вибрати відповідний тон і отримати рівну, красиву фарбування. Не забувайте і про макіяж. Блакитні волосся до нього зобов'язують. Для того, щоб не виглядати без смаку,перегорніть кілька модних журнальчиків з візажу. Підберіть для себе потрібний тип макіяжу, повчіться правильно виділяти очі. Адже «дзеркало душі» у поєднанні з блакитним волоссям повинно перетворитися на бездонний океан, здатний поглинути будь-якого Чоловіка.

Блакитні волосся - це не соромно. Якщо хочете змінюватися - міняйтеся! Ви у себе одна,сама дорогоцінна і неповторна! І тільки Вам вирішувати, з яким настроєм або кольором волосся виходити на вулицю!

Додати коментар


Захисний код
Оновити