Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски на випускний

До випускного балу дівчата готуються практично так само ретельно як до весілля: зрештою, не так вже й часто бувають свята подібного масштабу. Два головних питання, які займають кожну випускницю - це вибір сукні та зачіски. Саме про ті моменти,на які потрібно звернути увагу при створенні свого образу за допомогою зачіски на випускний і піде мова.

 

Перше, що потрібно чітко розуміти, це те, що зачіска є складовою частиною образу і залежить від обраного іміджу. Інша справа, що робиться вона зазвичай в останню чергу прямо перед заходом, так як, на відміну від плаття, її не можна просто прибрати в шафу і зберігати протягом пари тижнів. Відповідно, вже за 2 -3 тижні до випускного ви повинні чітко уявляти, у що будете одягнені і який макіяж будете використовувати.
 

Другий момент, на який варто звернути увагу - цей той факт, що багато суттєво переоцінюють свої сили. Випускний - це дуже тривалий свято, що вимагає від вас маси активних дій - і він має властивість тривати істотно більше пари годин. Яка б гарна не була зачіска,вона не повинна заважати вам комфортно себе почувати і вільно рухатися (інакше до ранку ви будете повністю не в своїй тарілці). Красиві за рахунок складності випускні зачіски добре виглядають на моделях - але просто уявіть, що вам доведеться утримувати її від розсипання при найменшому русі кілька годин - і ви зрозумієте,чому так важливо не переборщити.

При виборі зачіски слід враховувати три важливі чинники: ваші особисті особливості (стан волосся і форму обличчя), сучасні тенденції моди і, найголовніше - ваші очікування від інших дівчат. Ситуації, коли дві випускниці роблять собі однакові зачіски зустрічаються досить часто. Більше того,можливо варто спеціально відхилитися від моди і вибрати красиву, але не найпопулярнішу зачіску, щоб підкреслити свою індивідуальність. Ця ж зачіска, до речі, добре виділить вас на випускних фотографіях.
 

Загальні рекомендації такі:
- Якщо у вас овальний тип обличчя, то вам підуть самі різні типи зачісок, включаючи асиметричні.
- Круглий тип обличчя зазвичай вимагає того, щоб візуально витягнути риси. Для цього використовуються зачіски без чубчика з волоссям, зачесаним назад, або округлі зачіски, що підкреслюють ніжність ваших рис.- Квадратний тип обличчя характеризується високим чолом і витягнутим підборіддям. У цьому випадку ваш вибір - це повітряні зачіски, що обрамляють обличчя. Рекомендуємо вибирати густу чубок до брів. Важливо, щоб широка частина зачіски збігалася з лінією, створюваної вашими бровами. Звуження до скул додасть вашим рисам витонченості.- Будь-які недоліки особи підкреслюються прямими довгим волоссям і короткою Стіжка з відкритими вухами. Потрібно бути поістене впевненою у своїй красі, щоб зважитися на такий варіант.
- Трикутний тип обличчя (широкі вилиці в поєднанні з вузьким підборіддям) вимагає зачіску з широкою частиною близько мочок вух. Чубчик повинна доходити до лінії брів.- Зайву строгість форм або навіть деяку їх грубість можна згладити за допомогою асиметричних зачісок. Ці ж зачіски створюють вкрай цікаві ефекти для трикутного і квадратного типу обличчя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити