Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Грецька коса - як її плести

Давньогрецьких майстрів зачіски виправдано вважають першими художниками в перукарському мистецтві. Бо саме вони подарували людству настільки жіночний і чарівний спосіб оздоблення голови, як грецька коса, яка стане чудовим доповненням зачіски будь-якій номінації: повсякденна, вечірня, креативна і т.д.Стильна і чарівна грецька коса все частіше прикрашає головні богемні церемонії найавторитетніших премій у галузі музики, кінематографа і т.д. А значить, грецька коса, яку, як показує фото і відео, плести досить просто і швидко, - це вибір головних зірок планети, які бажають хоча б в зачісці походити на жителів Олімпу.

 

Отже,щоб самостійно створити зачіску «Грецька коса», яка вітає як прямі, так і кучеряве волосся значної довжини, потрібно:

1. Помити голову і нанести на вологе волосся мус;

2. Висушити шевелюру феном і ретельно розчесати пасма;

3. Виділити ліву крайню пасмо над вухом і сплести з неї косичку «Колосок»,поперемінно вплітаючи пасма ліворуч і праворуч;

 

4. Методом колоска доплестися косу до рівня правого вуха, а з решти волосся в пасма сплести класичну косу;

5. Грецька коса вимагає фіксації лаком для волосся і закріплення маленької шпилькою (невидимкою) за правим вухом під розпущеним волоссям.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити