Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стилі зачісок 2

Стиль - це певна манера, що дозволяє виділитися серед інших. Але, слід враховувати, що вміння відрізнитися від інших - це ціла наука. Тому, вибираючи власний стиль поведінки, одягу, зачісок, потрібно мати дуже тонке почуття міри, смаку та естетики. Стиль дозволяє людині розкрити своє внутрішнє «я» і показати себе світу таким, яким він хоче здаватися або є насправді.

Важливим в підборі іміджу є стилі зачісок. Але, перш ніж вибрати для себе ті чи інші стилі зачісок, необхідно з'ясувати їх історію. Це потрібно для того, щоб правильно створити певний образ,підібравши до форми одягу та макіяжу гармонійні стилі зачісок.

 

Загальновідомо, що стилі зачісок з'явилися в той же час, що і сама людина. Звичайно, як «стилі зачісок» тоді їх ніхто не виділяв, але нинішні дослідники зайнялися вивченням цього питання, і прийшли до такого висновку, що насправді,сучасні стилі зачісок беруть свій початок ще з часів стародавнього світу.

Стилі зачісок древніх єгиптян відрізнялися пишністю і декоруванням голови благородними металами трапецієподібної форми. Саме стилі давньоєгипетських зачісок виділяються строгими геометричними пропорціями.

Єгиптяни носили перуки, що дозволяють їм зберігати свіжість зачіски. Фараони носили високі перуки, а їхні васали-маленькі. До речі, під перукою васала ховалася коротка стрижка - прообраз майбутнього «каре».

Жіночі єгипетські стилі зачісок увічнила дружина фараона Ехнатона, цариця Нифертити.

Стилі зачісок древніх греків були більш романтичні, ніж у єгиптян. Греки вважали за краще носити локони,а з аксесуарів для волосся вибирали стрічки, діадеми, намиста і обручі. Були у них і інші стилі зачісок, які стали дуже популярними і зручними в наш час: прямий проділ, гладко зачесане назад волосся, зібране в акуратний вузол на потилиці.

Давньоримські стилі зачісок створювалися за принципом «зручно і практично». Тому римляни не носили челок, плели дрібні косички і закріплювали їх на потилиці.

Стилі зачісок Середньовіччя були дуже примітивними через тотального контролю церкви за життям суспільства, яка нав'язувала аскетичний стиль.Хоча жінки все одно примудрялися показувати світу своє довге волосся.

Злили зачісок епохи Ренесансу стали більш екстравагантними і розкутими, увібравши в себе риси зачісок Стародавніх століть, зокрема, римського і грецького стилю.

Стилі зачісок епохи Просвітництва увібрали в себе все краще від греків і перетворилися в новий стиль - бароко.Цей стиль був дуже пафосним і розкішним. Завойовувати свою популярність він почав з Іспанії. Жіночі стилі зачісок бароко дивували своїм «розмахом» і висотою. Перукарі не обмежувалися розміром зачіски, тому, незабаром, навіть мініатюрні леді ледь вміщалися з такою зачіскою в кареті.

Стилі зачісок рококо стали помітно спрощені.У них цінувалася простота, трубчаста форма локонів і природний колір волосся.

Стилі зачісок Класицизму грунтувалися, на відміну від попередніх епох, на канонах римського стилю. Проте, популярними були і локони, які робили дрібними і великими, спіральними і хвилястими.Стилі зачісок ампір примітні високою чубчиком і особливої ​​укладанням локонів.

Еклектичні стилі зачісок XIX століття знову повернулися до простоти. Жінки позбулися довгого волосся і перекинулися на короткі стрижки. Однією з найпопулярніших стрижок того часу стала зачіска «боб», тобто коротке каре.Стилі зачісок еволюціонували з кожним століттям, то неймовірно ускладнюючи, то повертаючись до примітивної простоти. У нинішніх жінок, на відміну від попередніх поколінь, вибір стилю зачісок не обмежений суворої диктуванням моди. Тому, кожна може вибрати для себе саме ті стилі зачісок, які їй до душі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити