Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стрижки й зачіски для круглого обличчя

Стрижки для круглого обличчя - ось тема нашої статті. Уважно придивіться до свого обличчя. Якщо контури особи плавні, ширина обличчя дорівнює приблизно довжині, то вас можна сміливо зарахувати до власницям круглого обличчя. До круглого обличчя ідеально підійдуть практично всі популярні й модні зачіски і стрижки. Розповісти про всі неможливо - їх величезна кількість. Головне наше завдання - це розповісти про правила, якими необхідно користуватися при підборі підходящої стрижки або зачіски і вберегти від помилок, які найчастіше допускають.Дана стаття розповість про те, які стрижки візажисти радять нам для круглого особи, які зачіски будуть ідеально підходити.

Для початку переконайтеся, що ваша форма обличчя дійсно кругла. Найпростіший спосіб - це змалювати контури вашого обличчя на дзеркалі, забравши все волосся назад. Потім відійдіть на крок і подивіться на отриману форму. Якщо ви бачите щось, що нагадує вам коло, то ви сміливо можете приступати до вибору підходящої для вас зачіски або стрижки.

 

Стрижки для круглого обличчя.

Головне правило для зачіски при будь-якій довжині волосся - це вона повинна бути неодмінно пишною, а кілька пасом повинні обов'язково плавно лягати в щік, ніби огортаючи їх по дотичній.

Якщо ви власниця довгого волосся, то це найбільш виграшний варіант. Тому що, розпущене довге волосся роблять ваше обличчя візуально довшими. Є одне але - якщо ваші волосся в'ється, то вам доведеться скористатися праскою, щоб випрямити локони, так як кучері значно розширюють особа. Винятком є волосся зі злегка кучерявими кінчиками. Їх ви можете залишити, вони надають більше овальності особі, розширюючи його низ.

Якщо ж у вас волосся короткий, то ви можете сміливо робити багаторівневу зачіску і укладання, щось на зразок художнього безладу. Окремо відкинуті різної довжини волосся візуально подовжувати ваше обличчя.


У моді залишилася і симетричність, яка відмінно підходить для круглого обличчя. Вам підійде навіть « боб» з піднятою або асиметричної чубчиком. Якщо ж ви любителька стрижок під хлопчика або коротких чілок, то це підійде для не занадто товстого і тонкого волосся. При цьому постарайтеся не забути прикрити вуха при стрижці пасмами волосся. Це допоможе злегка подовжити обличчя.
Зачіски для круглого обличчя.

Ідеальною формою зачіски вважається овал, який подовжує ваше обличчя. Отже, якщо у вас кругле обличчя, то вам підійдуть такі зачіски, які не мають якихось чітких контурів. Йдемо далі. Бажано, щоб у зачіски був пишний потилицю, які істотно подовжить особа. Самі тонкі пасма повинні бути в особи, щоб пишність йшла у напрямку від вуха до потилиці.

Якщо ви збираєтеся на вечірку, то неодмінно зберіть волосся у велику пишну зачіску, не забувши при цьому, залишити кілька пасом біля обличчя. Таким чином ви досягнете візуального розтягування та подовження всієї зачіски вниз. Як і у стрижок, зачіски для круглого обличчя рекомендується робити без завивки і проділів, з великою асиметрією і високим потилицею.

Ми розглянули лише загальні правила, що допомагають вибрати дівчатам з круглим обличчям для себе зачіску. Але якщо ви пристрасно бажаєте зробити щось конкретне, то не соромтеся експериментувати. Адже ми всі настільки різні, що точного збігу форм наших осіб і довжини волосся - явище рідкісне. Прислухайтеся до порад досвідчених майстрів, вивчайте видання, що розповідають про модні тенденції в стрижках і зачісках, і створіть новий образ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити