Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Жіночі стрижки

Мода на форму жіночої стрижки і довжину волосся постійно змінюється. Довгі коси і високі перуки змінювалися ірокезами і лисими головами, а потім знову до жіночним стрижок. Волосся - це те, що легше всього змінити, але при цьому ви можете змінитися кардинальним чином. Нова зачіска або стрижка - це самий безпечний і загальнодоступний спосіб оновити свій імідж.

Якщо вам робить зачіску майстер перукарського мистецтва, то це буде помітно відразу. Ваші волосся будуть лежати акуратно, їм не практично не буде потрібна укладання, не буде стирчать «зайвих» пасм. Якісна жіноча стрижка неодмінно стане запорукою вашого відмінного настрою на півтора - два місяці. Саме стільки ви зможете носити стрижку в її первозданному вигляді. Потім, все ж доведеться зроблену жіночу стрижку трохи підкоригувати.Жінкам з довгим волоссям дещо простіше. Їм достатньо раз на кілька місяців обрізаючи посічені і зіпсовані кінчики і підрівнюючи волосся. Така процедура не займе багато часу, але проводити її обов'язково, звичайно, якщо у вас є бажання зберегти свою зачіску і волосся. Якщо ваші волосся до плечей або коротше, то необхідною умовою виглядати просто чудово - це ідеально підібрана жіноча стрижка. Найголовніше гідність коротких жіночих стрижок - це постійне здоров'я волосся. Адже їм не загрожує безліч забарвлень, сушіння феном, як більш довгим волоссям. До того ж вона є відмінним засобом для коригування вашої зовнішності. Правильно підібрана зачіска може творити чудеса - прикрити відстовбурчені вуха, пом'якшити різкі риси обличчя, «врівноважити» ваш важкий підборіддя.

Дамо кілька порад щодо рекомендованих типів жіночої стрижки в залежності від форми обличчя:

- овальна форма обличчя - найгармонійніша. Володарка такої форми особи може сміливо вибирати для себе абсолютно будь-які зачіски. Вам підійдуть будь-які цікаві і сміливі жіночі стрижки;

- обличчя круглої форми. У разі, якщо ви не бажаєте зайвий раз підкреслювати широкі вилиці, пухкі щічки, то не робіть собі зачіску, яка буде повторювати ваш контур обличчя. Намагайтеся уникати гладко зачесанных назад волосся. Ви можете спокійно вибрати собі довге волосся, які будуть вертикальними пасмами обрамляти ваше обличчя, або ж асиметричні зачіски з косими чубчиками;

- квадратна форма обличчя характеризується масивною щелепою і широким чолом. Їх ви можете приховати під дрібними кучериками і пустотливими завитками, проділи навскоси, будь-яка асиметрія в зачісці, різна довжина волосся. Для цього підійде все, що допоможе вам приховати прямі важкі ліній особи.

- трикутне обличчя. Головна його особливість - це своєрідне розширення зверху, від вузького підборіддя до широкого чола. Це можна приховати об'ємними зачісками до середини особи або ж чубчиком до брів;

Стилісти рекомендують, у випадках необхідності приховати окремі недоліки, наприклад, дрібні риси обличчя, великий ніс або капловухість, користуватися маленькими хитрощами - пишність зачіски, змінити рівень чубчика і довжину волосся. Завдяки цьому клієнт може отримати не тільки відмінну зачіску, але і просто моральне задоволення від сталися в його іміджі змін.

Але не забувайте, що сама жіноча стрижка безпосередньо залежить від стану волосся, їх типу, вашого віку та стилю життя. Погодьтеся, що матері великого сімейства не підійде рвана коротка стрижка, а ось молодий спортивної дівчині вона буде дуже до лиця. Або ще приклад. Класичне каре з рівною гривкою просто ідеально підходить для здорових густого волосся, але буде втрачати форму на ослаблених і тонких волоссі.

Вибір жіночої стрижки - це складна справа, в якій нагоді слушну пораду досвідченого перукаря. Якщо ви прийдете в наш салон, то ми неодмінно допоможемо вам підібрати таку жіночу стрижку, яка приховає всі недоліки вашої форми особи і зайвий раз підкреслить достоїнства і буде ідеально виглядати на ваших волоссі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити