Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стрижка боб

Стрижка боб на початку минулого століття полдьзовалась популярністю у жінок. Таке поширення вона набула завдяки Коко Шанель, довгий час носила саме таку стрижку. Змінювалися часи, змінювалися техніки укладання, з'являлися нові варіації,але кількість шанувальників цієї зачіски майже не зменшилася. Якщо подивитися уважніше на багатьох сучасних знаменитостей, то можна помітити що роблять вибір саме на користь стрижки «боб».Варіантів багато, тому ви можете підібрати найбільш підходящий для себе, враховуючи і форму обличчя і тип волосся, а також дізнатися як можна укладати таку стрижку. Краще за все зверніть увагу на фото зачіски 2010 року.

Не варто експериментувати з довгими асиметричними пасмами, якщо ви робите стрижку «боб» вперше. Візьміть краще більш спокійний класичний варіант. Якщо така стрижка вам підійде - можете сміливо вносити до неї свої корективи. Зачіска дозволяє спробувати безліч цікавих змін. Але першим ділом вам слід навчитися укладати цю стрижку. На волосся потрібно попередньо нанести мус, а потім просушити феном від коренів до кінчиків, підвертаючих їх всередину гребінцем.

Техніка стрижки «боб»

Зробити таку універсальну зачіску дуже просто. Почніть роботу з потилиці. Там состригите всі нижні пасма, залишивши всього сантиметр довжини. Далі рухайтеся вгору, до верхівки, рівняючи всі прядки до найпершим. При стрижки краще трохи відтягувати волосся на себе. Сама нижня пасмо на скроні дорівнює по нижньому краю потиличної частини. Після того, як основна маса волосся підстрижена, переходьте на чубок. Техніка її виконання залежить від тієї моделі, яку ви собі обрали. Починаючи працювати з чубчиком не забувайте, що висохлі волосся піднімають і всі пасма буду виглядати коротше, ніж зараз. Тому намагайтеся вибрати правильну довжину.

Стрижка «боб» для різних форм обличчя

Вид зачіски «боб» формує чубчик, структура та колір волосся. Правильна стрижка служить не тільки прикрасою, а й приховує недоліки, коригуючи особа. Ця стрижка зручна тим,що в неї,наприклад, не існує конкретних вимог до довжині і формі чубчика. Ви можете вибирати будь-яку враховуючи форму свого обличчя і тип волосся, а не просто пробуючи новинки моди. Ви можете зовсім обійтися без чубчика в цій стрижці, але якщо ваші волосся густе і прямі, то краще вибрати рівну чубок, що підкреслює силу ваших волосся.

Сама стрижка «боб» може бути різною. І справа не тільки в чубку. Вона може бути довжиною до плечей або короткою, бути дуже гладкою або виглядати об'ємно, зі стриженим сходинками пасмами або ж навпаки рівними кінцями. Тому ви можете вибрати для себе потрібну стрижку комбінуючи ці особливості.

Круглолицим краще не робити собі об'ємну зачіску. Вона візуально розширить особа. А ось тим, у кого обличчя вузьке або подовжене Об'ємний «боб» підійде ідеально. На цей же вид стрижки «боб» слід звернути увагу і власницям особи з гострими рисами

Для жінок в масивними рисами підійде подовжений «боб». Він допоможе трохи пом'якшити риси. Якщо ж ви володієте довгою шиєю і худорлявим, видовженим обличчям, то зверніть увагу на боб середньої довжини. Краще за все обговорити це питання з фахівцями в салонах.

Стрижка «боб» - зачіска для активних, практичних і стильних жінок, які прагнуть яскраво підкреслити свою індивідуальність. Використовуйте колір волосся і асиметрію, щоб виділиться з натовпу і привернути до себе увагу. Це зробить вашу зачіску більш виразною і оригінальною.

Така зачіска універсальна, практична, зручна, але вимагає постійного догляду. Ми вже писали, що насамперед потрібно освоїти укладання такої зачіски. Укладають волосся з допомогою круглої гребінця і фену. Якщо волосся в'ється, то їх ще треба випрямляти після кожного миття. І звичайно ж варто не забувати про простому догляді за волоссям. Адже на чистих і здорових волоссі будь-яка зачіска буде чудово виглядати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити