Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски на випускний (відео)

Зачіски на випускний повинні дивувати і захоплювати. Усім дівчатам властиво бажання виглядати відмінно і не просто виглядати, а відчути себе королевою. Таке бажання посилюється перед майбутніми святами, такими як, наприклад, весілля чи випускний. У такі моменти хочеться бути найкращою, красивою, сліпучої і такою, що запам'ятовується.

Для створення воістину довершеного образу, потрібно в майбутньому туалеті продумати все до дрібниць: від маківки до п'ят. Тому дуже важливу увагу необхідно приділити на святкові зачіски.

Потрібно пам'ятати, що в день випускного потрібно буде пережити багато речей: від отримання атестатів до зустрічі світанку. Тому підібрати зачіску потрібно з урахуванням всього цього, щоб вона не витрепалась і не розвалилася в самий невідповідний момент. Зачіска на випускний повинна бути міцною ще й тому, що всі події святкового дня зніматимуться на камеру і фотоапарати, а значить образ повинен збережеться надовго, щоб потім із задоволенням переглядати записи та фото, а також показувати їх рідним і друзям. І якщо святкову сукню протягом випускного дня змінити ще можна, то поправляти, а тим більше, - переробляти, - святкову зачіску практично неможливо.

 

Як правило, зачіска на випускний має обиратися згідно зі стилем випускного вбрання. В даний час зачіски створюються не тільки за допомогою локонів або буклів, а й шляхом цікавою забарвлення волосся або навіть креативної стрижки. Ще одне правило, яке необхідно дотримуватися при створенні свого образу і зачіски, полягає в тому, що все це має гармонійно поєднуватися з святковим макіяжем.

 

Приклад святкової зачіски можна підглянути в модних журналах, але в кожному разі обрана зачіска на випускний повинна бути міцно зафіксована, так як моделі на сторінках журналів або на фотографіях в Інтернеті позують з мінімальними рухами. На випуском вечорі доведеться багато ходити, танцювати і здійснювати інші рухи, що не найкращим чином може відбитися на святковій зачісці. Тому зачіски на випускний не повинні викликати почуття дискомфорту або весь час нагадувати про стан укладання. Вони повинні бути елегантними і навіть гламурними, але ні в якому разі не масивними, інакше вони візуально додадуть своїй власниці додатковий вік. А така мета при підготовці до випускного вечора явно не переслідується.

При підборі зачіски для випускного вечора особливу увагу необхідно приділяти не довжині волосся, а типу обличчя, тому що саме від цього залежить правильний, а значить ефектний підбір зачіски на випускний. Не секрет, що одна зачіска на двох різних дівчатах буде виглядати зовсім по різному: у однієї вона підкреслить всі достоїнства, а в іншої може виявити всі недоліки.

 

Для правильного підбору зачіски на таке свято досить слідувати наведеним простих порад:

1. Для власниць овального обличчя можна сміливо вибирати будь-яку зачіску. Будь-які святкові зачіски на випускний, запропоновані в журналах, каталогах і на фотографіях не обмежують вибір.

2. У тих, хто має круглий тип особи не повинно бути чубчика або волосся, зализаних тому, так як такі стилістичні рішення підкреслять круглу форму обличчя, в той час як її необхідно візуально витягнути.

3. За наявності квадратного типу обличчя не підійдуть прямі розпущене волосся або коротка стрижка з відкритими вухами. У цьому випадку ідеальним варіантом буде легка, повітряна зачіска.

4. Власницям трикутного типу обличчя, підійдуть зачіски на випускний із зібраними на потилиці або маківці волоссям. Відмінним варіантом буде пряма густа чубчик, що закінчується на лінії брів.

5. І все ж зачіски для випускного вечора повинні показати крім усього перерахованого і настрій випускниці, і її характер. Тому, при виборі зачіски на випускний, крім даних рад, потрібно керуватися своїми внутрішніми бажаннями. І тоді, головна мета бути неповторною, буде на 100% досягнута!

Додати коментар


Захисний код
Оновити