Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Класичні види стрижок

Стрижка та численні її види, за свідченням перукарів, сьогодні визнана найбільш затребуваною послугою в салоні краси. Втім, всі види стрижок впевнено лідирують і в 21-му столітті, будучи найбажанішими жіночими зачісками, що підкорили планету ще на початку минулого сторіччя.

Незважаючи на те, що всесвітньо відомі види стрижок неодноразово тріумфально дефілювали на богемних подіумах світових столиць моди і гордо сходили з них, поступаючись вершину лише довговолосим складним зачіскам, всі види стрижок змогли зберегти свій унікальний стиль і увійти в нове тисячоліття.

Тому з кожним відродженням короткої зачіски в світ виходили нові види стрижок, яких вітали оваціями виборчі модниці.

Однак чим більше видів стрижок, тим складніше вибір дівчини, яка бажає завжди і всюди виглядати чарівно і неповторно завдяки практичною і чарівною укладанні. До речі, види стрижок, так само як і їх вибір, відрізняються довжиною пасом, методом укладання, що залежить від типу волосся і форми попередньої зачіски, типажу особи і фігури. До того ж види стрижок відповідають індивідуальним перевагам леді в макіяжі, колірній гамі вбрання, характеру аксесуарів, типу темпераменту і способу життя.

Хоча насправді всі види випробуваних сьогодні стрижок в цілому і кожна з коротких зачісок окремо увазі до 5-ти варіантів простих і швидких, але ефектних укладок в домашніх умовах з урахуванням настрою різнобічної світської левиці, обраного її стилю, характеру заходу, пори року і т.д.

Тому стрижка і всі без винятку її види дозволяють жінці в будь-якій ситуації і віці фантазувати і реалізовувати креативні ідеї. Однак розвивати уяву і збагачувати світ мрій допоможе знання класичних видів стрижок, які цілком сприймають нововведення.

Найбільш зручною для майстра і зрозумілою клієнту класифікацією стрижок є виділення видів жіночих стрижок по довжині волосся.

Отже, серед популярних нині видів стрижок для милих дам максимально короткою, не враховуючи повне збривання волосся, є «Їжачок». Стрижка даного виду спочатку була суто чоловічий, і тільки глобальна емансипація жінок на рівні підсвідомості, поведінки та іміджу надала їй жіночий вигляд.

 

Зачіска «Їжачок», як самий радикальний вигляд жіночої стрижки, яку вибирають сміливі, незалежні особи, зручна мінімальним, як і довжина волосся після стрижки - 1 см (в області тімені - 2 см), доглядом, відсутністю капризів і вимог. Такий вид стрижки, як «Їжачок», найбільш прийнятний для здоров'я, природного росту волосся, які не потребують засобах для стайлінгу, тому що короткі волосинки непохитно стійкі під прямим кутом при будь-яких погодних умовах.

 

Вибір дівчини даного виду стрижки в стилі мінімалізм пояснимо лише відсутністю комплексів (скажімо, стирчать вуха), її упевненістю в своїй досконалості, бажанням продемонструвати всі принади свого відкритого світу особи, вільної від набридливої і нелагідний шевелюри голови і ексклюзивні коштовності в спокусливих вухах і на тонкій шиї.

Більш жіночним видом стрижки здається деформована на зорі 20-го століття великої Коко Шанель (за іншими фактами, перукарем Полем Пуаре) чоловіча зачіска під назвою «Хлопчик» («Паж»), що Жак Дессандж перейменував в знаменитий «Гарсон» (за повістю Віктора Маргерітта «La Garçone»). Цей вид короткою і простий у виконанні стрижки створює образ стевозною і непередбачуваною дівчини-підлітка з довжиною волосся на потилиці на рівні підборіддя. Стрижка «Хлопчик», як самий спрощений варіант серед всіх видів жіночих стрижок, не обтяжує дівчину навіть клопотами з укладання чубчика, яка взагалі відсутня.

Цей вид стрижки в молодіжному стилі також підходить зрілим жінкам, які, на відміну від вітряних підлітків укладають «Гарсон» хвилями і ведуть активний спосіб життя. Такий вид стрижки затребуваний і в наші дні, оскільки поєднує скромну розкіш і загадкову екстравагантність з економною практичністю, що особливо цінують сучасні бізнесвумен. Адже серед всіх видів жіночих стрижок «Хлопчик» не потребує особливого догляду і своєрідною укладанні.

Варто відзначити, що такі види стрижок, як «Хлопчик» і «Боб», крокують по планеті, знаходячи нових прихильниць, з девізом: «Стрига і носи», який став формулою успіху стиліста В. Сессуна. Англієць в середині 60-х років минулого століття увічнив своє ім'я в історії перукарського мистецтва винаходом геометрично ідеальної жіночої стрижки «Боб», яка до того ж створює ілюзію густого волосся. Надає об'єм, конструктивна стрижка примітна діловито строгими обрисами, які змінюють жіночно округлі лінії.

Такий вид стрижки для жінок, як «Боб», привертає романтичних натур, які настільки захоплені у творчість, що їм ніколи доглядати за зовнішністю, яка для них вторинна, чого, втім, і не вимагає вибагливий і поступливий «Боб» (хіба що коригування східчастих кінчиків 1 раз на 3 місяці).

Еталоном стилю і краси серед всіх видів жіночих стрижок одноголосно визнана стрижка «Каре», адже її першовідкривачем стала велика, неперевершена і вбиває наповал цариця Клеопатра. До слова, саме каре породило такий вид стрижки, як біб. Відмінність даних видів стрижок полягає лише в тому, що каре прикрашає пряма густа чубчик. Також каре більш креативно за формою: передні локони (нижче підборіддя) даного виду стрижки - найдовші, а найкоротшими під владою майстра стають задні пасма на рівні мочки вуха.

 

На сьогоднішній день консервативно-ділове каре - найпопулярніший вид серед всіх жіночих стрижок. Тому що тільки каре зорово удосконалює особа до ідеальної овальної форми, а завдяки зверненим всередину кінців локонів завершує загадковий і привабливий образ, який легко піддається модифікаціям. Оскільки найдовша серед всіх видів жіночих стрижок зачіска «Каре», на відміну від інших видів стрижок, вітає мелірування та колорування, а також бігуді і завивку.

Але леді з креативним баченням себе і нестандартним мисленням, вірно, віддадуть перевагу епатажний «Каскад», який не обмежує творця ні в кольорі, ні в формі, ні в довжині стрижки. Такий вид жіночої стрижки заснований на «Каре», але відрізняється від нього більшою експресією і відкритістю за рахунок звернених назовні кінців пасом.

Тому стрижку «Каскад» вважають найбільш ніжною, делікатною і чарівною, яку вибираю справжні жінки. Тому що тільки «Каскад», на відміну від інших видів стрижок, без праці відкриває двері і елітарних фітнес-клубів, і фешебельних залів для урочистостей, з першого погляду підкоряючи своєю універсальністю та загадковістю.

Як бачимо, перукарське мистецтво багате на коротковолосого шедеври, кожен з яких має свої особливості, переваги і секрети краси. Залишилося тільки їх розкрити (а життя настільки довга, що можна випробувати всі види стрижок) і, можливо, зробити революційні відкриття у світі зачісок. Тому що всі види жіночих стрижок володіють величезним потенціалом і магнетизмом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити