Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стилі зачісок

Зачіска завжди неухильно слідувала за традиціями епохи. З інноваціями в моді змінювалися й стилі зачісок. Стилі зачісок завжди відображали внутрішнє «Я» людини, його індивідуальність, соціальний стан.

Стилі зачісок можна виділити за такими параметрами: зачіски на кожен день, тобто побутові зачіски і зачіски парадно-вихідні, то пак - видовищні.Побутові стилі зачісок можуть бути найрізноманітнішими. Це і недбало, нашвидкуруч, затягнутий вузол або хвіст, з яким можна ходити по будинку або навіть дозволити собі в такому вигляді з'явитися на роботу. Так як легка недбалість зараз в моді, то подібні стилі зачісок вітаються навіть провідними дизайнерами світу. Побутові стилі зачісок можуть змінюватися в залежності від погодних умов, пори року, а також від часу доби. Всі ці «умови» жінки дуже легко сприймають на підсвідомому рівні. Наприклад, вдень дівчина обов'язково гладко зачешется своє волосся, а ввечері вже може зробити і попишнее ... начісування, наприклад. Природно, що знайдуться й ті, для кого побутові стилі зачісок не залежать ні від яких чинників, крім як настрої і самовідчуття. Це цілком закономірно. Адже навіть побутові стилі зачісок, не дивлячись на їх спільні риси, у кожної господині зачіски мають свій неординарний, індивідуальний характер.

 

Видовищні стилі зачісок - це яскраві, святкові, підкреслено викликають зачіски. Такі стилі зачісок часто призначені для виступів у театрі, на естраді, карнавалі, спектаклі тощо. Видовищні стилі зачісок покликані доповнювати образ, збагачувати його. Видовищні стилі зачісок зазвичай асоціюються із зачісками середніх століть, тобто, з історичними подихами в галузі моди.

 

Видовищні стилі зачісок добре відображаються в конкурсних змаганнях стилістів, перукарів або дизайнерів. Тут вже можна виділити такі стилі зачісок, як повсякденні, вечірні та креативні (художні).


Стилі зачісок можуть бути різними в залежності від статі, віку, інтересів і життєвих пріоритетів.


Стилі зачісок можна поділити і на такі типи:


Класичні стилі зачісок вбирають у себе чіткі форми і лінії, характеризуються візуальної завершеністю.

Романтичні стилі зачісок відрізняються м'якими лініями. Найчастіше такі зачіски робляться на напівдовгого і довгого волосся. У них обов'язково присутній м'яка вона по волоссю, локони, кучері. Романтичні стилі зачісок уособлюють духовну тонкість, піднесеність, чистоту.

Спортивні стилі зачісок роблять на коротких або напівдовгому волосся. З назви стилю слід, що їх віддають перевагу люди, що ведуть активний спосіб життя. Спортивні стилі зачісок не сприймають всіляких засобів для стайлінгу, так як вони повинні бути завжди практичні і зручні, як у створенні, так і в носінні.

Спортивні стилі зачісок не обмежують вас у виборі зачіски. Спортивно одягаючись і підбираючи відповідну зачіску, ви можете створити образ навіть гламурної та сексуальної леді. Все залежить від Вас! Спортивні стилі зачісок зроблять Вас вільніше і впевненіше в собі.

 

Авангардні стилі зачісок - це яскраві, помітні, неординарні, ексклюзивні види зачісок, які забігають наперед і відображають інновації в моді завтрашнього дня. Вони найбільш підійдуть людям, що тяжіє до неповторності, виразності та оригінальності.

Екстравагантні стилі зачісок, як правило, досить вигадливі за формою і підбору аксесуарів. Це своєрідний виклик сучасній моді.

Елегантні стилі зачісок відрізняються високим художнім смаком.

Історичні стилі зачісок покликані відображати модні тенденції перукарського мистецтва тієї чи іншої епохи.

Стилі зачісок «Електрика» хаотично з'єднують різноманітні елементи існуючих стилів.

Стилі зачісок «тектонік» вельми унікальні. Зважитися на такий експеримент зі своїм волоссям може тільки той, для кого тектонік вже сам по собі - стиль життя. Варіантів стилів зачісок типу «тектонік» дуже багато. І всі вони зухвало помітні. Повз людини з подібною зачіскою неможливо пройти і залишитися байдужим. Стилі зачісок «тектонік» завжди викликають у перехожих захоплююче здивування, бурхливе захоплення або затяте обурення. Але, як раз на емоції, і спрямовані ці стилі зачісок.

 

Ірокез з чубчиком, виголені з візерунком чи без віскі, просто ірокез, творчий безлад - ось лише невеликий перелік варіантів стилів зачісок «тектонік». Слід зауважити, що ці стилі зачісок дуже складні у виконанні, тому для їх створення необхідна воістину рука майстра. Важливим є і той факт, що позбутися такої зачіски можна тільки якщо зістригти все волосся під нуль. Тому, вибираючи стилі зачісок, будьте готові до наслідків.

Найчастіше на стилі зачісок звертають увагу саме тоді, коли попереду чекає відповідальна і важлива подія. Наприклад, весілля. Тут дівчині потрібно прислухатися до свого світовідчуттям, зрозуміти, який саме нареченою вона хоче постати. Стилі зачісок як не можна краще підкреслять внутрішній світ, але вони в обов'язковому порядку повинні відповідати сукні. Адже все-таки безглуздо буде виглядати наречена із рваною стрижкою, волоссям синяво чорного кольору, пірсингом в брови і яскравим макіяжем в класичному білому весільному платті.

Весільні стилі зачісок збігаються з класичною диференціацією видів зачісок. Тобто, ви можете зробити класичну, романтичну, гламурну чи сучасну зачіски. Назви стилів зачісок говорять самі за себе.

Міняти стилі зачісок можна хоч втеченіе усього життя. Головне, щоб вони відповідали вашому настрою і укладу життя. А, може, і навпаки ... Змінивши стиль зачіски перетвориться і саме життя? Природно, в кращу сторону.

У кожному разі, не бійтеся самовиражатися за допомогою стилів зачісок. Експериментуйте і будьте на висоті!

Додати коментар


Захисний код
Оновити