Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Засоби для волосся: що, де, коли?

З кожним днем в райському куточку для істинної жінки - магазині косметики - з'являються нові засоби для волосся, які вражають своїми можливостями і спокушають казковим ефектом.

Звичайно, з одного боку, масова доступність, прийнятні ціни і безмежне розмаїття, якими по праву нині пишаються засоби для волосся, - позитивний фактор як для професіоналів-виробників, охочих подарувати радість, красу і здоров'я милим клієнткам, так і для вдячних споживачів.А з іншого боку, чим більше ваблять зоряним блиском вітрин, де, немов моделі на подіумі, представлені засоби для волосся, тим складніше вибір, який завжди індивідуальний.

Однак спробуємо разом зануритися в бурхливий океан косметичних засобів для волосся, щоб, не пошкодити, а, навпаки, відродити й перетворити знайденими перлинами у вигляді засобів для волосся.

Тому перед виходом в бутік косметики для безпомилкового вибору засобів для волосся варто ознайомитися з першочерговими функціями, правильною методикою і послідовністю застосування, поєднання і належним результатом, який гарантують засоби для волосся.

 

Засоби для волосся: Маска для волосся і її геніальна роль

Маски присутні в житті кожної людини - незалежно від його покликання і ступеня щирості. Тому що для одних людей маска стала способом самовираження, для інших - це стиль поведінки, але абсолютно для всіх маска для волосся є незамінним засобом для догляду за волоссям, які обожнюють її.

Адже всяка маска для волосся заснована, на відміну від інших засобів для волосся, виключно на натуральних компонентах, тобто продуктах рослинного і тваринного походження. Тому даний засіб для волосся, що наноситься на локони до процедури миття голови (найчастіше - за 20-45 хвилин), природним чином відновлює пошкоджену умовами клімату і погоди, хімічними перетвореннями структуру волосся, повертаючи шевелюрі природний блиск, струмливу шовковистість і привабливий об'єм.

Маски в якості засобу як для профілактики (протизапальні, антисептичні, захисні функції), так і для лікування для волосся доцільно використовувати не рідше 1 разу на тиждень, що дозволить милуватися приголомшливим ефектом вже через 1-2 місяці регулярного застосування однієї, тобто конкретної маски. Потім з урахуванням типу волосся, їх дефектів, призначення, складу маски можна змінити це засіб для волосся.

Однак результат дії даного засобу для волосся не змусить довго чекати в разі правильного підбору і приготування (з точним дотриманням пропорцій) маски для волосся, яку зазвичай, знявши рушник, змивають теплою водою. А після приступають безпосередньо до очищення волосся - від вуличного бруду, застиглих засобів стайлінгу - і голови - від негативних думок, які навряд чи зможе приховати маска ...

Шампунь - головний засіб для волосся

Безумовно, жителю 21-го століття складно уявити миття голови (що здійснюють з періодичністю 1 раз на 2-10 днів - залежно від якості волосся: наприклад, жирне волосся варто очищати кожні 2-3 дні, сухі - 1 раз на тиждень) без шампуню. Незважаючи на те, що винахід цього засоби для волосся стало можливим лише в 1903 році (німецький хімік Ханс Шварцкопф), менш ніж за століття шампунь його споживачі по всьому світу нарекли головним і незамінним засобом для волосся завдяки його універсальності, простоті в застосуванні і багатофункціональності.

Тому шампуні, як провідні засоби для волосся, сьогодні можна розділити на:

1.нейтральние, які не звертають уваги на особливості типу і структури волосся, оскільки тільки очищають пасма і шкіру голови;

2.лечебние - надають негайне точкове зцілення хвороби волосся;

3.ухажівающіе - призначені для конкретного типу волосся;

4.оттеночние - характеризуються способом нанесення - не на шкіру голову, а на волосся.

Взагалі, шампунь, незалежно від виду, забезпечує поряд з обов'язковим очищенням від бруду і видаленням відмерлих лусочок насичення волосся білками, живлення шкіри голови необхідними вітамінами, нормалізацію повітрообміну. Також це засіб для волосся робить волосся слухняним, густими, міцними, пружними, здоровими. Хоча саме процес одужання волосся залежить від виду шампуню:

1.для жирного волосся з, насичений очисними шкіру голови і її покрив від надлишків жиру компонентами;

2.для нормального волосся з високою концентрацією тонізуючих масел;

3.Для сухого волосся з зволожувачем;

4.протів лупи - складається з речовин, що уповільнюють ділення клітин шкіри; видаляє відмерлі лусочки.

Неодмінною умовою потрібної дії шампуню будь-якого призначення залишається вода, яка не повинна бути гарячою чи холодною. Оптимальна температура кип'яченої води для миття волосся - 35-45 ° С. Тільки на попередньо розчесані і промиті такою водою, а не на сухе волосся можна наносити шампунь, причому як мінімум двічі.

До слова, волосся, як і їх мінлива і мила володарка, примхливі у виборі засоби для волосся, тому шампунь, вірність якому зберігати необов'язково, варто міняти максимум кожні півроку, не перестаючи прагнути до досконалості.

Ополіскувачі, воски та креми - засоби для волосся як бальзам на душу


Після якісного очищення волосся необхідно ретельно промити їх за допомогою тонізуючий засіб для волосся - ополіскувач. Даний засіб для волосся забезпечує відсутність лупи та фіксацію укладання, покращує ріст волосся і їх зовнішній вигляд, обдаровуючи шевелюру блиском і гладкістю, шиком і красою за рахунок вмісту лимонного соку, пивних дріжджів, оцту, ромашки.

Але головна функція цього засоби для волосся полягає в захисті волосся від пошкодження при розчісуванні, яке стає легким і приємним. Також саме ополіскувач у вигляді важливого засобу для волосся гарантує і ефективність бальзаму (ще одного косметичного засобу по догляду за волоссям), який заповнює простір пошкодженої кутикули голови.

Даний засіб для волосся теж наносять на очищені вологе волосся на 5-15 хвилин, після чого бальзам необхідно ретельно змити. Оскільки і шампуні, і бальзами, і Ополіскувачі (сучасні засоби для волосся) мають кремообразную основу, що може викликати подразнення шкіри голови і руйнування структури волосся, що, втім, не накладає мораторій на креми, як ультрамодні нині засоби для волосся.

Відновлюючі креми й віск - найбільш затребувані зараз засоби для волосся - по складу і ефекту подібні маскам для волосся. Відмінності цих же засобів для волосся полягає в тому, що наносяться на промиті вологе волосся з рівномірним розподілом по всій довжині локонів від їх коренів до кінців на 15-25 хвилин укутування голови, зміцнюють волосся, насичуючи їх кератином.

Засоби для волосся: Кондиціонер - запорука правильного сушіння волосся

Спочатку такий засіб для волосся, як кондиціонер, застосовували виключно в якості прискорювача висихання волосся. Однак кондиціонери, які нерідко додають і в шампуні (знаменита рекламна фраза цього засоби для волосся: «Два в одному»!), Сьогодні багатофункціональні. Дані засоби для волосся наділяють пасма по всій їх довжині гладкістю, еластичністю, міцністю, обсягом і блиском за рахунок вмісту силікону.

Також спеціальні кондиціонери, які не потрібно змивати, демонструють надійний захист волосся від пошкодження до наступного миття голови.

Після того, як волосся вберуть корисні вітаміни для росту і розкішного вигляду шевелюри, можна їх висушити. Незаперечний той факт, що найбільш бажаний варіант сушки - природне висихання (за винятком, впливу сонячних променів) без застосування засобів для волосся.

Але божевільний ритм життя сучасної леді навряд чи надасть їй можливість для такого тривалого догляду за волоссям. Тому на допомогу завжди готовий прийти фен, яким слід сушити вологі, а не мокре волосся.

Професіонали рекомендують сушку феном при частому його використанні доповнювати спреєм для термозахисту. Даний засіб для волосся завдяки вмісту смоли з панцирів ракоподібних і амінокислот пшениці охороняє структуру волосся від впливу повітря високої сили і температури (до слова, сушити волосся не можна гарячим повітрям, бажано - теплий або прохолодний) і від статичної електризації під час розчісування.

До речі, протипоказано розчісувати мокре і вологе волосся. Оскільки щітка - диво-винахід, незамінний засіб для волосся і невід'ємний елемент жіночої косметички - пошкоджує їх структуру, видаляючи природну поживну мастило, яка виділяється відразу після миття голови протягом 8-ми годин, зміцнюючи локони від коренів по всій довжині.

Ще одна порада: довге волосся треба розчісувати від коріння, а короткі - від кінчиків (що збільшить їх об'єм), причому не металевими (волосся електризується), а дерев'яними або пластмасовими гребінцями, які, на головні засоби для волосся, завжди повинні бути під рукою і в широкому розмаїтті.

Привівши в порядок волосся за допомогою основних засобів для волосся, можна побалувати шевелюру і оздоровити голову масажем, який і дерматологи, і невропатологи, і косметологи, і перукарі рекомендують поєднувати з миттям голови. Оскільки, якщо шампунь (у дослівному перекладі з англ. Champo - масажувати) очищає волосся від зовнішньої бруду, масаж позбавляє голову від поганих думок.

А якщо оцінити користь масажу, як застосовного після миття голови засоби для волосся, з медичної точки зору, то масаж нормалізує кровообіг, обмін речовин і кисню, що забезпечує повноцінне харчування волосся і шкіри голови. Масаж в якості засобу для волосся слід виробляти повільними, ритмічними, м'якими, заспокійливими рухами кінчиків пальців в області чола, скронь і т.д.

А для зволоження під час масажу варто застосовувати чудові засоби для волосся, даровані природою, - касторове, реп'яхову, мигдальне, горіхове і т.д. масла.

Слід зазначити, що масаж голови заборонений при гіпертонії, екземі, себореї, випаданні волосся.

Втім, навряд чи який-небудь з перерахованих недуг загрожує прекрасної і турботливою дівчині, яка, правильно використовуючи засоби для волосся, забезпечить локонам комплексний догляд та естетичну привабливість.

Додати коментар


Захисний код
Оновити