Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Руде волосся

Психологи, провівши величезну кількість досліджень, з'ясували, що сильна стать таємно мріє про ексцентричних, життєрадісних і впевнених у собі жінок з рудим волоссям, а не про боязких, жіночних і сексапільних білявок.

Даний факт з легкістю можна пояснити - незвичайність, вогненність і своєрідна загадковість відтінку, а також дісталося від матінки - природи щаслива й оптимістична натура. У відмінності від природних блондинок, брюнеток і шатенок, дівчата з природними рудим волоссям - дуже велика рідкість. В даний час такий яскравий сонячний відтінок став більше набутим.Варто відзначити той факт, що бажання зробити своє волосся вогненно - полум'яними безпосередньо пов'язано з тим, що в усіх куточках нашої планети дама з рудим волоссям не тільки привертала до себе пильну увагу, а й викликала іноді навіть страх.

Досить дивним здасться висновок тих же психологів, що представники сильної половини людства на самому - то справі побоюються жінок з вогненним волоссям. Чоловіки пояснюють цей страх тим, що вони не можуть впоратися із запальною енергетикою, харизмою, впертістю, сильним волелюбністю і духом власниць рудого волосся.

А ось вчені - антропологи, історики і медики вважають рудоволосих представників людства зовсім відокремленою групою, характер, саме походження і призначення, яких не вивчено поки до кінця. Адже рудий колір волосся - це рідкісний подарунок долі, його володарів дуже мало.

Підключилися до досліджень астрологи називають руде волосся, які з найдавніших часів оповиті були містичними силами, головною причиною неабияких здібностей та успіху багатьох відомих історичних особистостей. За прикладами далеко ходити не треба - поетеса Марія Цвєтаєва, королева Єлизавета, сама Марія Магдалена. Їх список можна ще довго продовжувати.


Багато хто з творчих особистостей на зорі своєї кар'єри для свого образу зупиняють вибір саме на рудому кольорі. Такий колір дуже різноманітний за своїм відтінкам.

Зазначимо, що красуються знаменитості на сторінках відомих журналів та екранів кінотеатрів та телебачення, руді аж ніяк не від природи. Їх більшість використовує хну, яка сприяє наданню волоссю рудого відтінку.

Хна - ця така трава, яка допомагає надавати природному рудого кольору волосся чудовий золотистий блиск і привабливість сонця. Хна ідеально підходить і для періодичного зміцнення таких волосся і підфарбовування їх коренів. Чи не для кого не секрет, що рудий відтінок волосся тьмяніє набагато швидше за інших. Це викликано тим фактором, що структура волосся не спроможна зберігати настільки насичені кольори. У зв'язку з цим, зробити волосся рудими не тільки важко зробити, але і просто необхідно постійно підтримувати в бажаної вам насиченості відтінку. Розповімо вам про народні засоби, які допоможуть забезпечити яскравість вашої рудої шевелюрі.

Рецепт від актриси Амалії Мордвиновою для зміцнення волосся. Візьміть дві склянки хни і залийте її окропом. Туди додайте один жовток, приблизно півсклянки кефіру і одну столову ложку касторової або оливкової олії. Отриману суміш рівномірно нанесіть на сухе волосся приблизно на півгодини, а потім змийте.

Додати коментар


Захисний код
Оновити