Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибирати гребінця?

Чим же краще всього розчісувати волосся? Дамо кілька порад, які допоможуть вам у виборі гребінця. Відразу зверніть увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Найкращим варіантом є ріг і звичайна деревина. Але вони стали дуже рідкісними. Безперечні переваги дерев'яної гребінця - це те, що він не електризується, як пластмасова, приємний для шкіри голови, на відміну від металевого. Недоліками є - це труднощі у догляді і відмінна здатність вбирання потрапляє вологи.Відмінним матеріалом для гребенів і гребінців є - ріг. Але саме головне достоїнство роги - це те, що за своєю структурою він набагато ближче всіх до структурі наших з вами волосся. Природно, що у матеріалу є і недоліки - поява надщерблених ділянок, які з'являються при інтенсивному митті в теплій воді, що тягне за собою можливість пошкодження шкіри голови або волосся при розчісуванні.

Гребінці і гребені зі сталі найкраще перед розчісуванням злегка підігрівати, так як розігрітий метал дасть зовсім інші відчуття, ніж холодний. Але на думку фахівців, за жорсткості зубів таких гребінців і їх поганої обробки, краще ними не користуватися.


Найбільшого поширення набули щітки і гребінці з пластмаси. Їх основна перевага - це простота догляду за ними, хороша міцність і гігієнічність. Але вони електризують волосся при їх використанні для розчісування.

Зупинимося детальніше на зубах гребінців. Намагайтеся, щоб зуби були гострими, інакше ви постійно будете поранити шкіру голови. З тієї ж причини не використовуйте гребені або гребінця з жорсткими зубами.

Для постійного розчісування добре підходить гребінець з рідкими зубами, яка не зможе виривати сплутався пучки волосся. Але для вичісування лупи краще використовувати щітки з більш частими зубами.

Завжди звертайте увагу на обробку самих зубів і підстав. Ви можете пошкодити шкіру голови, якщо вони грубо оброблені і у них достатньо гострі краї. Найкраще мати гребінець у якої зуби не подібні списам, а злегка закруглені і відполіровані.

Додати коментар


Захисний код
Оновити