Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пучки

Пучки, завдяки легкості виконання, стають популярної зачіскою. Напевно, багато стежать за модними тенденціями дівчата знають, що на основі звичайного пучка волосся, зібраного на потилиці, можна створювати безліч цікавих зачісок. А багато хто вже не раз робили такі зачіски самостійно. Якщо у вас ще не було такої можливості, а дуже хочеться, скористайтеся нашими порадами для створення оригінальних зачісок з пучка волосся.

На перший погляд може здатися, що такі зачіски дуже прості у виконанні, але це не зовсім так.

Досить часто складно визначитися з формою пучка, яка підійде саме вам. У цьому вам допоможуть такі орієнтири: лінія шиї, росту волосся у шиї, форма потилиці.

Якщо ви власниця довгою худий шиї, вам підійдуть м'які пучки, що маскують проблемні ділянки. Трохи приплющений потилицю можна приховати за високим і об'ємним пучком, форма якого може бути будь-який. Цікаві фігурні форми - наприклад, у вигляді цифри вісім. Вибираючи високі пучки, звертайте увагу на лінію росту волосся у шиї. Чи не натягуйте волосся сильно - розтягнута по лінії росту волосся шкіра в районі шиї виглядає особливо негарно. Легкі зворушливі кучерики в зоні лінії росту волосся коригують цей дуже часто проблемну ділянку і надають всьому образу романтичності.

 

При фіксації волосся не захоплюйтеся шпильками, невидимками та іншими шпильками. Чим менше таких елементів, тим легше вашій шкірі. Надмірне застосування шпильок може спровокувати головний біль. Тому заколки потрібно застосовувати цілеспрямовано і розумно, тільки в тих місцях, де без них не обійтися. Краще фіксувати волосся в такому порядку: заколки - гребінці - шпильки. Закріплює функцію виконують і інші аксесуари - стрічки, обручі, наприклад.

При створенні оригінальної зачіски не забувайте про те, що зачіска повинна відповідати часу доби, віком, події. Зачіски ділять на вечірні та буденні, на кожен день і для урочистого заходу. Буденні зачіски, як правило, нехитрі по формі і виконанню, проте не менш сучасні, ніж вечірні.

Прикрашаючи зачіску пучки або любою іншу аксесуарами, пам'ятайте, що тут потрібно знати міру, щоб не стати посміховиськом у оточуючих. Прикрас не повинно бути багато - одна-дві заколки, стрічка або обруч, наприклад.

Створюючи зачіску, також важливо мати цілісне уявлення про ваш спосіб. Зачіска неодмінно повинна гармоніювати з нарядом, аксесуарами. Будучи надбанням різних епох, сучасна зачіска відображає соціальний статус жінки, її смакові переваги.

Але, мабуть, найголовніша функція будь-якої зачіски полягає в тому, що вона, в першу чергу, неодмінно піднімає настрій своїй власниці, поширюючи позитивні емоції і на інших людей. Сьогодні майстри-перукарі та стилісти можуть подарувати вам відмінний настрій, створюючи шедеври з вашого волосся.

Додати коментар


Захисний код
Оновити