Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стильні зачіски

Всім відомо, що стильна зачіска неодмінно підніме настрій будь-якій представниці прекрасної статі. Внесені зміни в її стиль доставить радість, додасть відчуття новизни. Особливо гостро ми будемо мати потребу в хороших перервах при настанні весни і літа. У цей час року нам не потрібно приховувати наші зачіски під головними уборами і волосся можуть постати у всій красі.Але перед початком різноманітних експериментів обов'язково подивіться на загальний стан вашого волосся. Ви прекрасно знаєте, що шовковисте і блискуче волосся будуть завжди модними. Адже навіть сама екстрамодні і стильна зачіска не стане прикрасою ламким і тьмяним волоссю. Варто відзначити, що мої постійні експерименти не дають повного розуміння, що ж саме мені дійсно підходить.

 

Стильні зачіски цього сезону

У сезоні, ви можете експериментувати скільки вашій душі завгодно. Однаково стильними стали як короткі, так і довге волосся. Існує лише одна вимога - це природність волосся. Заплетене волосся в українську косу зараз виглядають хоч і екстравагантно, але свіжо. Навіть своєрідний «кінський хвіст» дасть можливість продемонструвати всю красу ваших довгого волосся.

Не найгіршим рішенням у виборі стильної зачіски стане і злегка безладний французький пучок, завдяки своїй грайливою формі, він завзятий і стриманий одночасно. Варто відзначити, що дівчатам, які віддають перевагу короткі стильні зачіски, відкриваються набагато більші можливостей, ніж у інших. Набирають популярність і зачіски на основі «бобу» - волосся, які злегка укорочені на потилиці і залишені довгими в районі скронь. Не втрачає актуальності і каре.

 

Чого може не вистачати? Тільки просто ідеального кольору волосся. Якщо ви є володаркою насиченим відтінком каштанового, чорного або ж рудого кольору, то вітаю вас - ви в модній струмені. Якщо ж ви - постійний експериментатор, то запам'ятайте, що на даний момент вітається монохромність кольору волосся. Варто відзначити, що найкраще, щоб відтінок волосся був наближений максимально до вашого природного кольору.

Ви можете "грати" з відтінками - у моді бурштинові, золоті, світлі і медові тони. Мода також «дозволяє» нам володіти доповненими темними пасмами відтінок «блонд» або ж каштановим волоссям.

Ви прекрасно знаєте, що перед вами просто безмежний асортимент зачісок. Не залишайте без уваги і те, щоб ваша стрижка ідеально підходила формі вашого обличчя, приховувала ваші недоліки і підсилювала ваші достоїнства.

При підборі для себе типу стильної зачіски постарайтеся, щоб вона стала природним продовженням вашого «Я». Просто погодитеся з тим, що зачіску не станеш міняти щодня. Стильна зачіска ставати вашим істинним обличчям. Варто подбати, щоб все в вас було просто ідеальним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити