Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зміцнення волосся

Зверніть увагу на деякі поради щодо зміцнення волосся.

Хорошим зміцнює ефектом для волосся володіє безпосередній масаж голови. Він сприяє збільшенню припливу крові, що природно покращує живлення шкіри голови, зменшує шар підшкірного жиру і підвищує рухливість самої шкіри голови. У результаті значно посилюється структура вашого волосся. Кращого всього масаж голови здійснювати безпосередньо перед миттям голови або під час нього, але не менше двох - трьох разів на день.

Виконуваний самомасаж голови, саме по собі, заняття нескладне, яке добре сприяє поліпшенню стану волосся і покращує їх зростання. Він ставати важливим елементом у їх зміцненні, але аж ніяк не єдиним способом.

Варто згадати про бальзамах, які відновлюють структуру волосяного фолікула і живлять його. Нанесіть його на щойно вимите волосся (волосся повинні бути вологими) приблизно на 5-15 хвилин, потім промийте їх ретельно. Такі засоби розробляються з метою збагачення структури волосся, а також для продовження косметичного та лікувального впливу застосовуваних вами шампунів. Наявність у складі бальзаму - ополіскувача провитаминов Е, В3 і В5, негайно позитивно позначиться на самому зміцненні вашого волосся. Слід враховувати той, факт, що для кожного існуючого типу волосся краще застосовувати спеціально розроблені бальзами - ополіскувачі.

На даний момент в косметологічної науці стали часто застосовуються різноманітні настої і відвари, засновані на рослинах для зміцнення волосся. Наведемо кілька корисних рецептів.

Залийте суху кору дуба окропом приблизно на одну столову ложку необхідно один літр окропу. Прокип'ятіть все протягом 15-20 хвилин на повільному вогні. Потім всі процідіть і один раз на три дні полощіть отриманим відваром волосся.

 

Візьміть зелені голки ялиці, сосни або їли. Залийте їх окропом в такій пропорції - на 3 столові ложки голок потрібен 1літр окропу. Потім прокип'ятіть приблизно 25 хвилин і процідіть відвар. Використовуйте рідину для втирання в шкірний покрив голови. Попереджаємо про те, що може ялицеве масло може викликати алергію у деяких з нас.

Спробуйте ще один рецепт для вашого волосся. Свіжозірвані листя подорожника або кульбаби подрібніть. Потім накладіть всі у вигляді компресу на шкіру голови. Тримайте компрес протягом півгодини, а потім ретельно промийте голову теплою водою.

Радимо паралельно з проведенням описаних процедур приймати вітаміни групи В.

Важливе значення набувають у боротьбі за здорове волосся різноманітні маски для волосся. Звичайно, відзначимо відразу, що вони не так популярні і існують для зміцнення і живлення, а також відновлення неживих і сухого волосся. У складі масок, в більшості випадків, присутні відновлюють воски та емульсійні компоненти. Ви їх можете застосовувати регулярно або періодично (приблизно раз на один або два тижні). Періодичність залежить про призначення маски та її складу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити