Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нарощування волосся

Нарощування волосся в цьому сезоні дуже популярно. Споконвіку довге волосся вважають ознакою жіночності, чарівності, загадковості, краси та індивідуальності. Станом довгого волосся в давнину наречений, вибираючи наречену, судив про господарності, манірності, охайності майбутньої дружини, а її зачіска вказувала на винахідливість, почуття смаку, творчі здібності.

Даний принцип генетично успадкували і сучасні представники сильної половини людства, які, заворожені магією струмливих довгого волосся оточуючих дам, захоплюються приголомшливими уяву складними творами перукарського мистецтва.До речі, для слабкої статі довге волосся залишаються і по нині предметом гордості і силою. Оскільки волосся, на думку астрологів, - головні нитки, які духовно пов'язують людини з Космосом: чим довше волосся, тим міцніше зв'язок і надійніше захист (у вигляді енергетичних хвиль) від зла оточуючих і власної агресії.

Порятунком від байдужості чоловіків і невдоволення від власного відображення в дзеркалі для дівчини, яку природа обділила розкішним довгим волоссям, є нарощування волосся. Нарощування волосся - це процедура тривалістю від 2-х до 4-х годин (хоча окремі методи нарощування віднімають лише 30 хвилин) вплетення і подклеіванія пасом (природних або штучних, які можна носити протягом року, роблячи корекцію 1 раз на 3-4 місяці ), виконувана перукарем-професіоналом в умовах салону.

Нарощування волосся, що стало головним відкриттям в індустрії моди, стилю і краси перукарського ремесла під завісу 2-го тисячоліття, з кожним роком завойовує популярність. Так, нарощування волосся в наші дні затребуване не тільки світовими еталонами краси, голлівудськими секс-символами, законодавцями моди, але і широкими масами населення, охочими бути ближче до кумирів за рахунок довгого волосся.

Короткостріжених вітряні модниці і відчайдушні після попалені частими і кардинальними фарбуваннями волосся дами ось вже 10 років, як існує така чудова послуга, як нарощування волосся, прагнуть в салон краси, щоб майстер вміло і дбайливо, чарівно і приголомшливо, по-перше, оновив їх образ , а по-друге, оздоровив волосся.

Адже нарощування волосся, яке сьогодні доступне всім і кожному, гарантує не тільки красу чарівних кучерів до пояса (до слова, можливо нарощування прямих і хвилястих пасом), які можна креативно укласти в меняющую імідж зачіску, але і лікування пошкодженого волосся. Так, нарощування волосся, яке з часом стає технологічно менш небезпечним, вигідно збільшує обсяг шевелюри в кілька разів, зорово повертає природний блиск і вміло приховує недоліки структури волосся.

Як не дивно, але, за твердженням досвідчених стилістів та візажистів, повне або часткове нарощування волосся не те що перешкоджає, а, навпаки, сприяє росту волосся, прискорюючи цей процес.

Адже, на відміну від перуки - самого древнього способу подовжити волосся і змінити зачіску, який активно використовували і продовжують застосовувати, незважаючи на те, що копиця штучних або натуральних чужих волосся, покладених певним чином, сушить шкіру голови без доступу повітря, нарощування не перетворює природні густі міцні волосся в ламкі і неслухняні. До того ж нарощування волосина не змінює звичний температурний режим власного волосся клієнта, не порушуючи поступального збагачення волосся вітамінами і мінералами.


Тому науково доведено, що нарощування волосся - це абсолютно безпечна процедура для волосся будь-якого типу, довжини, кольору (нарощування сьогодні представляє широкий вибір палітр фарб) волосся. Варто відзначити, що на сьогоднішній день нарощування - це елементарний спосіб випробувати на нарощених локонах мелірування та колорування, а також завивку, щоб не пошкодити своє волосся.

А значить, нарощування волосся, яке є не хімічної, а механічною процедурою, - чудовий шанс фантоніровать ідеями і експериментувати з їх втіленням. Адже довге волосся, які забезпечує нарощування, - це кращий матеріал для створення шедеврів перукарського мистецтва.

Щоб стати музою художника або моделлю, яка явить світу чудовий результат його творчості по технології нарощування волосся, потрібно прямо зараз направлятися в гідний салон краси, де фахівці допоможуть правильно підібрати тип нарощуваних волосся, довжину, колір, а також метод (холодний / гарячий) і технологію (італійська, іспанська, англійська, німецька, японська і т.д.) нарощування волосся.

Єдина умова, яку ставить нарощування перед сміливою модницею і постійної туристкою в царстві стилю і шику, краси та здоров'я, - довжина власного волосся не менше 10 см. А вже майстер подовжить волосся за допомогою нарощування на стільки, на скільки побажає чарівна клієнтка.

Адже для краси немає межі і обмежень. Тому що нарощування волосся заявило: «Все неможливе можливо ...»

Додати коментар


Захисний код
Оновити