Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стрижка каскад

Напевно, кожна дівчина (дівчинка, жінка) в душі мріє виглядати красиво. Однак небагато представниці жіночої статі знають, що принадного зовнішнього вигляду можна добитися, створивши цікаву стрижку (укладку, зачіску). Оригінальна стрижка і здорове волосся - перший крок до успіху. Так пристрасно бажані дівчатами об'ємні густе волосся можна отримати, зробивши стрижку каскад. Саме ця стрижка відмінно поєднується з овальним обличчям і підходить практично для будь-якого типу волосся. Наприклад, для дівчат з прямими і тонкими волоссям каскад - ідеальний варіант зачіски, а ось на чарівних представниць жіночої статі з густою або кучерявою шевелюрою така зачіска буде виглядати важко і безглуздо.Стрижка каскад дуже проста в укладанні, причому одним варіантом тут можна не обмежуватися. Експериментуйте з укладанням - стрижка каскад це дозволяє. Вона буде виглядати яскравіше, якщо волосся промеліровать. Дуже виразно стрижка каскад виглядає на володарка світло-русявого і темно-каштанового волосся.

У нашій статті ви можете ознайомитися з технікою виконання Цієї зачіски. Отже, для початку слід вимити волосся і ретельно їх висушити. Потім орієнтовно в центрі голови необхідно виділити пасмо, щоб вона була окреслена двома паралельними прямими. Решта волосся, щоб не заважали, слід закріпити затискачами. Виділену пасмо потрібно розчесати, розмістити паралельно підлозі і обстригти до потрібної довжини. Взявши за орієнтир довжину виділеної першого пасма (далі - головна пасмо), необхідно зістригти інші волосся. Слідкуйте, щоб всі пасма при стрижці відділялися горизонтальним проділом.

 Зістригайте волосся прямим зрізом.


Вирівнявши головну пасмо, потрібно підтягувати до неї пасма із зони тімені і скронево-бокової зони, а потім і зони потилиці. Тім'яну зону в стрижці каскад стрижуть в напрямку від верхівки до чола. Зістригаючи волосся в скроневій зоні, орієнтуйтеся на фронтальний ділянку волосся, який, у свою чергу, визначається на основі тієї ж таки головною пасма. Поступово, пасмо за пасмом, все чіткіше буде проглядатися ступінчаста структура стрижки каскад.

Стрижку каскад можна виконати і в іншій техніці. Її суть полягає в состріганіе пасма однієї за одною, починаючи від головної пасма на потилиці і прямуючи до чола. Кожну наступну пасмо в такому випадку потрібно зістригати, орієнтуючись на попередню. Щоб окреслити контур зрізаного каскадом волосся, зачешіть волосся від верхівки в різні сторони, потім підрівняйте кінчики. Для додання зачісці легкості і легкості і полегшення подальших укладок зачіски рекомендується профілювати кінчики волосся.

Укладання каскаду не вимагає особливих зусиль. Все гранично просто: після миття волосся потрібно нахилити голову і сушити волосся в такому напрямку - коріння - кінчики. Використовуючи будь-який засіб для укладання (гель, мус, віск тощо), кінчиків волосся можна легко надати необхідну форму.

Для урочистого випадку або просто з метою урізноманітнити повсякденне зачіску, стрижка каскад може бути покладена трохи по-іншому. Тільки для цього може знадобитися трохи більше часу, ніж для звичайної укладки. Вимиті, злегка просушені волосся обробляються невеликою кількістю мусу для волосся, який рівномірно розподіляється по всій довжині. Далі сушку волосся слід проводити таким чином, щоб пасма стрижки каскад перебували під прямим кутом. Кінчики волосся за допомогою круглої щітки в такому типі укладання направляють всередину або назовні (кому як більше подобається).

Ще один варіант укладання стрижки каскад - за допомогою розпрямляється плойки. Якісна плойка-випрямляч не тільки допоможе зробити вам оригінальну укладку, але і додасть волоссю здоровий блиск і зробить їх гладкими і шовковистим. Такий тип укладання відмінно підкреслює ступінчасту структуру стрижки каскад. Перед укладанням на волосся обов'язково слід нанести термозахисної засіб, що охороняє волосся від пошкодження при інтенсивному нагріванні.

Як бачите, стрижка каскад дуже зручна і функціональна. Завдяки різним способам укладання ви будете виглядати дивовижно і неповторно щодня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити