Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Креативні стрижки

Креативні стрижки придумані для тих, хто знає, що головне, не мода, а індивідуальність і шукає свій власний стиль. Звичайно ж. що таке креативні стрижки, толком пояснити неможливо: кожен вкладає в це поняття щось своє. У кожному разі, креативні стрижки створюються завдяки використанню самих прогресивних, новітніх, іноді навіть експериментальних методик. Ось чому вони так вражають своєю оригінальністю, дивовижною пластикою ліній, які найкращим чином передають індивідуальність її власниці. Для більшого лиску креативні стрижки підкреслюються креативним фарбуванням (зовсім необов'язково яскравим, але завжди технічним і виразним).Ще одна особливість. Всі креативні стрижки створюються тільки завдяки співпраці особистості і майстри, їх бажанням творити, ось чому спільна робота найчастіше буває ексклюзивною. Дійсно, все залежить не тільки від фантазії автора, а й від індивідуальності. Немає обмеження фантазії, тому стрижки можуть бути як підкреслено вишуканими, але зате з родзинкою, так і абсолютно безбашенним ...

Так що часто креативні стрижки йдуть тільки з особистості та її внутрішнього світу і одночасно підкреслюють індивідуальність свого власника. І звичайно ж, креативні стрижки немислимі без урахування особливостей особи і фігури клієнта. Так, маленьким і худеньким навряд чи підійдуть об'ємні зачіски-вони зроблять голову зорово більше. Зате яскравим особистостям ідеально підійдуть стрижки з креативної забарвленням і т.д.

Взагалі-креативні стрижки-розповідь не на одну статтю, проте, їх можна вільно розділити на подіумні і повсякденні, але навіть подіумні стрижки можуть бути доречні в повсякденному житті, особливо якщо спосіб життя досить екстравагантний, динамічний і активний. Креативні стрижки можуть мати найрізноманітніші форми, обсяги. На голові може бути що завгодно: хоч поєднання пасом різної довжини та забарвлення, довге волосся сожітельствуют з виголені скронями і не тільки. А ще на голові можуть бути незвичайні кіски і дреди, рвані і ступінчасті чубчика та хоч картини з волосся ... Однак креативні стрижки не повинні виглядати без смаку і наляписто, бо тут головне не видима неохайність, а лише автором розуміється порядок ...

Основою креативної стрижки найчастіше бувають волосся різної довжини, а акцент можна поставити як на екстравагантну чубок, так і на яскраві пасма і чуттєві локони, завершують картину красиві нюанси у вигляді не менше креативного колорирования.


А ще креативні стрижки це полігон для апробування новітніх технологій перукарського мистецтва і майстерності. Інакше кажучи, крила фантазії будуть рухатися тільки завдяки міцній професійній основі, знанню передових методик стрижки та укладки волосся, як стимулу польоту. Перукарі нині використовують Пойнтінга (филировка а ля прямі ножиці на сухому волоссі), пойнткат («точковий зріз», який так хороший для довгого волосся), дісконнектед Коннекшн для створення об'єму, техніку багатошарової стрижки.

І можна бути впевненими, що з часом ці прийоми стануть загальновизнаними, а через креативні стрижки перукарі будуть відточувати нові тонкощі перукарської майстерності.

Так що, можна сказати, що креативні стрижки придумані тільки для самих динамічних людей. Або бажають додати у своє життя динаміки. Бажаючим приміряти на себе самі креативні стрижки варто пам'ятати тільки про те, що експерименти краще ставити в кращих салонах міста та у перевірених майстрів, інакше може бути соромно того, що вийшло на голові. І ще. Креативні стрижки є відображення вашого внутрішнього світу і способу життя. Так що, якщо ви відчуваєте себе некомфортно в новому образі, можливо, краще відкласти експерименти до кращих часів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити