Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вибери зачіску для свого типу волосся

Якість зачіски (її краса, стійкість, стиль), перш за все, залежить від типу волосся. Тому правильний та індивідуальний вибір зачіски обумовлений особливостями структури волосся, яка визначається розміром і формою волосяних фолікулів. Вчені виявили залежність формування типу волосся від образу росту волосся з фолікула і розподілу кератину в корінні клітин.

Так, пряме волосся формуються в корінні, де фолікул оточений кератіновимі клітинами з усіх боків. Волосся в'ється в результаті нерівномірного розподілу в корінні кератинових клітин.До речі, тип волосся - це спадковий ознака, яка контролюються гормонами і пов'язаний з віком і расовою приналежністю. Наприклад, у вихідців з Скандинавських країн тонкі і пряме волосся. Європейці відрізняються тонкими і жорсткими волоссям. Особливістю корінних жителів Індії є довге волосся жорсткої структури. Довгожителі Близького Сходу можуть пишатися здоров'ям не тільки тіла, але і довгих пружних густого волосся. Природна прямота волосся властива китайцям і японцям, а для народів романської групи і Північної Африки характерні кучеряве і густі шевелюри.

Що ж, як бачимо, досить відносні дари природи, яка по-різному наділила людей у віддалених куточках планети неповторним типом волосся зі своїми достоїнствами і недоліками. Але саме вони і допоможуть правильно підібрати зачіску за структурою волосся.

Тонкі і м'які волосся не терплять дрібної завивки, віддаючи перевагу хвилеподібним стрижкам (біб, драбинка або каре довжиною до підборіддя або плечей), які обрамляють обличчя. Необхідний обсяг додасть часте (кілька разів на тиждень) миття, сушіння феном, використання гелю для укладання, філірування пасом і насичена фарба. Для природних тонкого волосся підійдуть барвисті відблиски на верхніх пасмах. До речі, природний колір волосся не менше впливає на структуру. У блондинів волосся тонше, ніж у брюнетів. Темне волосся тонше рудих.

Жорстке волосся придатні для коротких стрижок всіляких варіантів, а також для зачісок з напівзакритими локонами. Еластичність і блиск даному типу волосся додасть така сушка, при якій слід волосся направляти вниз.


Сухе волосся потребують протеїновому зміцненні (кондиціонер). Для збереження висоти зачіски після миття голови волосся не слід сушити феном, а додатковий обсяг додасть глосс на кінцях пасом.

Пряме й густе волосся - найкращий матеріал для багатошарової стрижки (нижній шар коротше верхнього) з косою чубчиком.

Також багаторівневі зачіски позбавлять і хвилясті від природи волосся від зайвого об'єму. Для запобігання висихання кучерявих локонів (заколотих або розпущених) косметологи радять відмовитися від шампуню з вмістом спирту (заміна на глосс, гель або мус на силіконовій основі).

У інтенсивної вологій обробці для збереження пружності локонів теж потребують кучеряве волосся. Вони знайдуть красу у довгій зачісці із закругленими кінчиками. Для цього типу волосся використовують рідкісні гребені, але ні в якому разі - щітки, після яких з'являються дрібні кучерики. Вони дуже примхливі при филирования і стрижках; допустимі варіанти - гарсон, довгий боб з укороченими волоссям на шиї і довгими спадаючими пасмами спереду. Власницям кучерявого волосся потрібно відмовитися від чубчика, обравши африканський стиль зачіски.

Якщо чітко слідувати рекомендаціям професіоналів, які вже розгадали секрети основних типів волосся, то вибір зачіски по їх структурі не займе багато часу і сил. А обрана зачіска замість розчарувань і клопоту неодмінно принесе задоволення оточуючим і власниці бездоганною зачіски.

Додати коментар


Захисний код
Оновити