Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Бережемо волосся влітку

Влітку волосся відчувають величезний стрес, тому що всі ми посилено відпочиваємо: загоряємо, купаємося у водоймах (морях, озерах, басейнах), а в даний момент, наше волосся сушаться. Як же цього уникнути?

Влітку, як і в будь-який час року, необхідно правильно харчуватися. Для волосся, особливо влітку, необхідні вітаміни групи В. Їх можна знайти в рибі, різних крупах і шпинаті.При знаходженні на Сонці, не забувайте про різні капелюшки та бейсболки. Ультрафіолет негативно впливає на волосся і тим самим, з сушить. У зв'язку з цим, волосся починає ламатися, пропадає їх блиск, кінчики волосся починають сіктися. Також, користуйтеся ополіскувачами для волосся з вітаміном В5.

 

Різні водойми роблять наше волосся грубими і неслухняними. Вихід можна знайти і тут. У басейнах завжди користуйтеся спеціальними шапочками, а у водоймах можна йти плавати в тій же бейсболці. Волосся бажано намочити у звичайній воді, щоб вони менше вбирали солону воду. І не забувайте, що розпускати волосся не потрібно. Навпаки, прибирайте їх в пучок або заколюйте «крабиком».

Влітку волосся швидко брудняться. Тому їх потрібно мити частіше. При кожному митті голови, не забувайте користуватися бальзамом, який підходить для вашого типу волосся. Дуже корисно буде вдіяти масочки на волосяну частину голови. Особисто я віддаю перевагу маскам, які можна наносити на голову прямо перед походом на пляж. Це так звані незмивні маски. Вони надовго захистять від різних солей і ультрафіолету.

Додати коментар


Захисний код
Оновити