Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

П'ять вправ Поля Брегга для хребта

Звичайно, втрата зайвої ваги - це завжди зміна навантаження на хребет і корсетні м'язи тіла. Потрібна корекція хребта. Навіть за три тижні перебування в Школі здоров'я Надія ми проводимо чотири рази виставлення хребта, рук і ніг. В кінці програми всі слухачі отримують урок іпотерапії (їзда на коні). Але навіть за відсутності фахівців з корекції хребта можна зміцнити м'язовий корсет, виконуючи вправи Брегга для корсетних м'язів хребта:1. Шийного відділу найдовшого м'яза.

2. Грудного відділу найдовшого м'яза.

3. Поперекового відділу найдовшого м'яза.

4. Зв'язка поперекового м'яза з сідничними.

5. Зв'язка сідничних м'язів з стегновими.

Функції хребта можна відновити в будь-якому віці. У Школі здоров'я після корекції хребта освоюють п'ять динамічних вправ. Вони дуже прості, легко виконуються. Вправи цього комплексу не викликають втоми. Постійно виконуючи їх після корекції хребта, можна не боятися підвивихів.

1. Для тренування найдовшого м'яза шийного відділу хребта.

Сильна корсетная м'яз - длиннейшая - тримає хребет завжди в порядку. Мета цієї вправи - зміцнити довжелезну м'яз у шийному відділі хребта.

Початкове положення: Лягайте на підлогу обличчям вниз, підніміть таз і вигніть спину дугою. Тіло спирається тільки на долоні і пальці ніг. Таз повинен бути розташований вище голови. Голова опущена. Ноги розставлені на ширину плечей. Коліна та лікті випрямлені, що дає особливу напруженість хребту (рис. 1). Підніміть голову і різко відкиньте її назад (мал. 2).

 

Робіть цю вправу повільно. Опустіть таз якнайнижче, а потім підніміть якомога вище, вигнувши вгору спину, знову опустіть, підніміть і опустіть. Якщо Ви робите цю вправу правильно, то відчуєте через кілька вправ полегшення, так як відбувається розслаблення хребта.

Ефект: Ця вправа надає дію на ту частину нервової системи, яка обслуговує голову і очні м'язи, а так само на цілу мережу нервів, що йдуть до шлунку і кишечнику. Таким чином, виконуючи тільки одне це вправа, ми надаємо вплив на джерела таких недуг, як головний біль, напруга очей, нетравлення шлунка і погане засвоєння їжі.

 


2. Для тренування найдовшого м'яза грудного відділу хребта.

Зміцнює довжелезну м'яз у грудному відділі хребта.

Початкове положення: Те ж, що і для вправи шийного відділу довгі м'язи. Лягайте на підлогу обличчям вназ, Л одним таз іувигніте спину, тіло спирається на долоні і пальці ніг. Руки і ноги прямі. Поверніть таз якомога більше вправо, опускаючи лівий бік якнайнижче *, а потім вліво. Руки і ноги не згинайте. Рух робіть повільно і постійно думайте про розтягуванні хребта (рис. 3, 4).

Спочатку вправу здасться Вам дуже виснажливим. Але поступово робити його буде все легше і легше не тому, що зміцнюються м'язи, а тому, що зміцнюється нервова система. Пам'ятайте, що ця вправа ніколи не буде для Вас занадто простим на відміну від звичайного розгойдування тіла.

Ефект: Це вправа призначена головним чином для стимуляції нервів, що йдуть до печінки і нирок. Воно приносить полегшення в разі захворювань цих органів, що виникають з причини нервових розладів. Млява печінку і затверділі нирки, передчасно постарілі, в результаті виконання цієї вправи знову почнуть добре функціонувати.

3. Для тренування найдовшого м'яза поперекового відділу хребта.

Зміцнює довжелезну м'яз в області переходу її від грудного відділу до тазу.

Початкове положення: Сядьте на підлогу, упріться на розставлені прямі руки, розташовані трохи позаду тулуба, ноги зігнуті (рис. 5).

Підніміть таз. Тіло спирається на розставлені зігнуті ноги і прямі руки. Цю вправу треба робити в швидкому темпі. Підніміть тіло до горизонтального положення хребта (рис.6). Опустіться у вихідне положення.

Повторіть рух кілька разів.

Ефект: У цій вправі хребетний стовп розслаблений зверху до низу. Стимулюється кожен нервовий центр. Полегшується стан тазової області. Посилюються прикріплені до хребта м'язи, найбільш важливі для його підтримки у витягнутому стані, стимулюючи зростання міжхребцевих хрящів.

4. Тренування зв'язок поперекового м'яза з сідничними.

Зміцнює довжелезну м'яз у поперековому відділі.

Початкове положення: Лягайте на підлогу, на спину, ноги витягнуті, руки в сторони. Зігніть коліна, підтягніть їх до грудей і обхопіть руками. Відіпхніть коліна а стегна від грудей, не опускаючи рук. Одночасно підніміть голову і спробуйте торкнутися підборіддям колін. Тримайте це положення тулуба протягом п'яти секунд (рис. 7).

 


Ефект: Вправа надає особливу силу тієї частини хребта, де зосереджені нерви, керуючі шлунком. Крім того, воно ефективно для всього хребта, розтягує його, приводить організм до збалансованого стану.

5. Тренування зв'язок сідничних м'язів з стегновими.

Зміцнює в'язку м'язів таз - ноги. Початкове положення: Те ж, що і для вправи шийного відділу найдовшого м'яза. Лягайте на підлогу обличчям униз, підійміть високо таз, вигнувши дугою спину, опустивши голову і спираючись на прямі руки і ноги. У такому положенні обійдіть кімнату (рис. 8).

Ефект: Ця вправа одне з найважливіших розтягуючих хребет. Крім того, воно приносить полегшення товстому кишечнику, стимулюючи керуючі їм нерви.

Як довго і як часто робити вправи.

Виконання вправ строго індивідуально. Спочатку треба робити кожну вправу не більше двох-трьох разів. Через день можна збільшити до п'яти разів і більше.

Вже через кілька днів Ви відчуєте, що м'язи наповнюються силою, а хребет і зв'язки стають більш гнучкими. Нормально розвинені люди через кілька днів будуть з легкістю виконувати кожну вправу до 10 разів.

Як часто Ви повинні робити вправи? Спочатку треба регулярно виконувати всю програму щодня. Після того, як в організмі з'являться поліпшення, можна скоротити виконання до двох разів на тиждень, щоб зберегти хребет гнучким і розслабленим. Деякі люди говорили, що вже через тиждень вони відчули сприятливі зміни, які через 2-3 тижні стали стійкими. Однак врахуйте, що зміни в хребті, що призвели до хвороб, відбувалися протягом багатьох років і не можна нічого виправити за один день. Тільки постійна тренування хребта буде стимулювати зростання хряща і зробить хребет розтягнутим і еластичним. Цьому допоможе і кремнієва терапія.

Додати коментар


Захисний код
Оновити