Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для сідниць (відео)

Вправи для зміцнення м'язів стегон і сідниць


Ці вправи для сідниць пропонує семиразова міс Олімпія з бодібілдингу Корі Еверсон. Суть цієї методики в тому, що вправи для однієї групи м'язів об'єднуються в комплекс. Виконувати їх слід в серії одне за іншим без перерви. Серію вправ для сідниць потрібно повторювати кілька разів залежно від ступеня тренованості. Заняття слід проводити починаючи з 2-3 разів на тиждень, і поступово доводячи до 5 разів на тиждень.Вправа для сідниць 1

Початкове положення: встаньте прямо, руки опущені. Підніміть ногу строго вгору. При цьому не можна переносити вагу тіла назад або вперед, потрібно зберігати рівновагу. Відчуйте напругу м'язів. Повільно опустіть випрямлену ногу. Чи не відпочиваючи, повторіть вправу знову. Таким чином постарайтеся зробити поспіль 15-25 повторів (1 серія вправ) для однієї ноги. Доведіть число серій до 4. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу з іншої ноги.

 

Вправа для сідниць 2

Початкове положення: встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Зробіть крок вперед однією ногою, інша при цьому повинна залишатися на місці. Тулуб відведіть назад. Відчуйте напругу м'язів. Повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть цю вправу для сідниць 15-25 разів (1 серія) для однієї ноги, поступово доведіть кількість серій до 4. Повторіть те ж вправу іншою ногою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити