Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ранкова зарядка

Як же не хочеться прокидатися вранці, особливо якщо сниться солодкий сон. У вас зовсім немає бажання відкрити очі і розлучитися з казковими відчуттями сну. Приємна млість ще хвилює ваше тіло, а реальність у вигляді дзвінка будильника наполегливо змушує піднятися з ліжка. Так, можна ще повалятися деякий час, потім неспішно встати і зайнятися приготуванням сніданку і зборами на роботу. Потім проїзд у громадському транспорті, де кожен начебто норовить тебе штовхнути. Та й на роботі адже необхідно працювати. Але ж можна забезпечити собі гарний настрій і бадьорість з самого ранку.

Для цього потрібна всього-навсього ранкова зарядка. Вона наповнить організм такої необхідної цілющою енергією. Почувши подібні рекомендації, деякі придумують всілякі відмовки, про те, що катастрофічно немає часу, відсутні сили в настільки ранній час і, взагалі, ранкова зарядка може нашкодити. Але давайте розберемо все по поличках. Якщо у вас немає сил і поганий настрій, то ранкова зарядка підвищить ваш тонус. Ви тільки вдумайтеся в зміст самого словосполучення «ранкова зарядка», тобто заряджаємо організм енергією на цілий день. Як відомо, під час виконання фізичних навантажень за допомогою вправ кровотік прискорюється, що дозволяє отримати високу порцію поживних речовин вашими м'язами, сухожиллями і зв'язками. Що значно підвищує їх тонус. Сили у вас з'являться, як тільки ви почнете рухатися. Якщо ви скажіть, що у вас немає часу, то зверніть, будь ласка, увагу на те, скільки його у вас йде даремно, на звичайне валяння на ліжку вранці, коли ви не можете розлучитися з теплою ковдрою. Або скільки ви його витрачаєте на перегляд ранкових програм. Ранкова зарядка не забере у вас багато часу, цілком вистачить і п'ять-десять хвилин. Адже всі ваші відмовки це звичайнісінька лінь. Не можна, звичайно, засуджувати всіх під одну гребінку, як кажуть. Дуже багато людей дійсно зайняті і планують свій ранок до хвилини, в їх щільний графік, може, ранкова зарядка зовсім не вписується і не потрапляє. Але ж не у всіх так!

 

Якщо подивитися на зарядку вранці з боку користі для організму, то ми зможемо зробити висновок про те, що ранкова зарядка може надати як позитивні впливи, так і негативні. І залежить це від того, як правильно ви виконуєте вправи. Адже кровоносна, як і нервова системи не можуть розігнатися дуже різко, не зашкодивши організму. Їм просто необхідна підготовча фаза, яка може поступово підготувати їх до роботи. Якщо ви зробите розминку, то наступний основна ранкова зарядка пройде легко, і ви зможете відчути приплив сил і заряд бадьорості. Ну а якщо, прокинувшись, ви схоплюєтеся на бігову доріжку, організму важко витримати перевантаження. Як наслідок, серце слабшає, та й нервова система здає. Така людина і розповідає, що ранкова зарядка шкідлива, мовляв, випробував на собі.


Ми ж рекомендуємо вам, перш ніж переступити до занять, дати можливість організму прокинутися. Неспеша підіймайтеся, вмивайтеся. Відчуйте, що ви готові почати ранкову зарядку. Як правило, на це йде 10 або 15 хвилин з моменту пробудження. Потім приступайте до розминки. Розминаємо суглоби і м'язи. Під час розминки м'язи наповнюються кров'ю, це запобіжить їх від розтягування і підвищить їх тонус. І звичайно визначитеся, що для вас є ранкова зарядка. Якщо тільки пробудження від сну, то можна обмежитися однією розминкою. Якщо ж ви ставите мету підтягти тіло або скинути зайву вагу, тоді необхідно додати легкий біг, вправи на розтяжку або силові вправи. У такому випадку, ранкова зарядка принесе вам бажаний результат!

Додати коментар


Захисний код
Оновити