Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для очей

Щоранку починайте з гімнастики для очей. Виконуючи невеликий комплекс вправ для брів і повік.

Вправа для очей № 1

Ця вправа ми виконуємо для того, щоб поліпшити циркуляцію крові, зробити масаж слізних залоз і проток. Після нього практично відсутні скупчення густих слизистих речовин всередині очі. Дивлячись у дзеркало, піднімаємо верхні повіки обох очей одночасно, а потім по черзі.Вправа для очей № 2

Протягом 5-10 хвилин стежимо очима за рухом маятника годин, розташованих на рівні очей. Голову при виконанні даного вправи не повертаємо.

Вправа для очей № 3

Продовжуємо вправу з годинником, які підвішуємо вище рівня очей, проте голову не піднімаємо

Вправа для очей № 4

Дуже корисно через певний час спрямовувати погляд вдалину або вгору.

Вдивляємося в який-небудь предмет, розташований далеко, потім різко переводимо погляд на предмет розташований поруч

Вправа для очей № 5

На відстані рівному 25 сантиметрів на рівні очей розміщуємо маленький кругленький предмет, потім пересуваємо його в різних напрямках: вгору, вниз, вліво, вправо і не повертаючи голову, уважно стежимо за ним. Після цього робимо обертальні рухи очима, спочатку вліво потім вправо.

Вправа для очей № 6

Щільно закриваємо очі, ведемо рахунок до трьох, потім розкриваємо їх широко, вважаємо до трьох, назад закриваємо і. т. д

Вправа для очей № 7

Спочатку щільно закриваємо очі, потім широко відкриваємо, притримуючи при цьому вказівним і середнім пальцями круговий м'яз у зовнішнього кута ока.

Вправа для очей № 8

Зімкніть повіки, зверху накладіть по три пальці при цьому безіменним пальцем притримуйте внутрішній кут ока, середнім середину брови, вказівним - зовнішній кут ока. При цьому намагатися примружити закриті очі, чинячи опір пальцями.


Вправа для очей № 9

Дивимося вперед і тягнемо двома пальцями нижню повіку до верхнього. Считаем до двох, потім опускаємо і розслаблюємо повіку

Вправа для очей № 10

 

Ця вправа допомагає позбутися від мішків під очима і зморшок. Повіки стуляємо, піднімаючи при цьому очі вгору. Розправляючи при цьому нижні повіки.

Вправа для очей № 11

До зовнішніх кутах очей додаємо пальці рук перпендикулярно зморшкам. При цьому злегка відтягаємо шкіру, робимо очну щілину вузькою. Потім відкриваємо і закриваємо очі.

Вправа для очей № 12

Дивимося вперед і тримаємо при цьому голову прямо і нерухомо. Неспішно піднімаємо вгору очі, ведемо рахунок до п'яти, а потім знову дивимося вперед. У цій же вихідній позиції опускаємо очі вниз, рахуємо до п'яти, потім повертаємося в початкове положення.

Вправа для очей № 13

Закриваємо очі і масажуємо їх середніми пальцями обох рук круговими рухами. Починаємо вправу від основи носа, потім під бровами до зовнішнього краю очей, повертаючись до носа. На пару хвилин додаємо долоні до закритих очей.

Вправа для очей № 14

Дивимося вперед і тримаємо при цьому голову нерухомо і прямо, Неспеша виконуємо рух очей вліво до відмови, потім вважаємо до п'яти і повертаємо очей в початкове положення. Це ж рух виконуємо вправо.

Вправа для очей № 15

Дивимося вперед і тримаємо голову прямо. Робимо обертальні рухи очима за годинниковою стрілкою, потім назад.

Вправа для очей № 16

Дивимося в дзеркало і піднімаємо при цьому повіки обох очей одночасно, потім чергуємо і задіємо брови.

Вправа для очей № 17

Змикає повіки і моргаємо.

Вправа для очей № 18

Закриваємо очі, піднімаємо руки високо вгору, розгортаючи долоні, як би тримаємо м'ячик. Потім опускаємо руки і перевертаємо долоні вниз. Тримаємо долоні напроти очей і вважаємо: раз, два, три ... протягом 6 секунд.

Вправа для очей № 19

Виконуємо одночасно - згинаємо коліна і опускаємо руки вниз. Опустивши руки до пупка, піднімаємо їх вперед і випрямляє коліна. Потім знову підіймаємо руки вгору і опускаємо. Виконуємо вправу три рази

Вправа для очей № 20

Розвертаємось наліво під кутом 45 градусів і робимо вправу № 1 тричі

Вправа для очей № 21

Повторюємо вправи № № 13,16,17 і відкриваємо очі.

Вправа для очей № 22

Стоїмо на випрямлених ногах з закладеними за спину руками, тримаємо при цьому лікті на одній лінії. Вип'ячуємо груди, втягуємо живіт і дивимося широко відкритими очима вперед, пильно вдивляючись у далекий предмет. Намагаємося відчути при цьому начебто ваш зір ставати краще. Тримаємося в цій позі п'ять хвилин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити