Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для спини

Що ми маємо на увазі, кажучи про красиву фігуру? Власницям красивих грудей, витонченою талії і бездоганних стегон необхідна ще витончена спина. Всього один раз на день проробляйте нескладні вправи для витягування хребців і формування спинних м'язів - це дозволить Вам пишатися царської поставою.

Отже:

Вправа для спини № 1Ляжте на спину, зігніть ніжки і злегка розведіть, ступнями упріться в підлогу, руками, зігнутими в ліктях торкніться грудей. Різкій подачею корпусу вперед нахиліться до стегон, руками, при цьому, ковзніть крізь зігнуті ноги. Поверніться знову на підлогу і подайте грудний відділ хребта вгору, зігнувши руки і ліктями спираючись на підлогу. Долоні стуліть і закиньте голову. Повільно, не зупиняючись, виконуйте ці дві вправи по 5 підходів. Якщо хочете ускладнити - пара гантелей не більше кілограма в кожній руці забезпечить потрібний ефект.

Вправа для спини № 2

Стати рівно. Опущеними руками, відведеними назад, прогніть корпус назад. Долоні, при цьому, міцно зчеплені. Зробіть 8-10 підходів.

Вправа для спини № 3

Стати на злегка розсунуті коліна, зіпріться зігнутими руками в підлогу. Згинайте і розгинати спину якомога глибше ритмічно і рівномірно немов пантера. Зробіть 10 підходів. Запам'ятайте - голову не опускати і не піднімати! Вона повинна перебувати на одній паралелі зі спиною.

Вправа для спини № 4

Стати рівно зі злегка розведеними ногами. Руки відведіть назад і стуліть пальці. Ритмічно подайте підборіддя вниз і спробуйте дотягнутися до ямки між ключицями. Затримайтеся кілька секунд. Не міняйте положення, відкиньтеся головою в зворотному напрямку. Замріть ще кілька секунд.

Вправа для спини № 5

Влаштуйтеся на підлозі. Випрямити ноги і зіпріться руками ззаду. Подайте тазом вгору і, прогнувшись, замріть кілька секунд. Голова відведена назад. Зробіть 8 підходів.

Вправа для спини № 6

Сидячи на стільці, подайте корпус вперед. Практично торкаючись корпусом колін. Візьміть у руки гантелі і робіть махи кожною рукою вгору і вбік. М'язовий корсет спини повинен сильно напружуватися. Зробіть 10 підходів.


Вправа для спини № 7

Влаштуйтеся на стільці і прогніться на 450. Руки опущені вниз, в кожній по гантелі. Зігніть лікті, піднімаючи їх догори, і зводите ззаду, як би змикаючи лопатки. Замріть на мить і повертайтеся в попередню позицію. Зробіть 10 підходів. Виконуючи завдання, стежте, щоб Ваша спина залишалася рівною, а ступні не відривалися від поверхні.

Вправа для спини № 8

Ляжте на живіт. Упріться долонями в підлогу і прогинайтеся тому всім корпусом. Голова, при цьому відкинута назад. Замріть кілька секунд. Поверніться в попередню позицію.

Зробіть цю вправу 8 разів.

Вправа для спини № 9

Лежачи на підлозі обличчям вниз упріть ступні, руки витягнуті попереду над головою. Вдихаючи, намагайтеся відірватися плечима, головою від статі. Видихаючи, повертайтеся в початкове положення. Зробіть цю вправу 8-10 разів.

Вправа для спини № 10

Упріться, злегка розсунутими, колінами в підлогу. Руки також на підлозі на ширині плечей. На вдиху робіть махи правою рукою вперед і вгору, при цьому робіть махи лівою прямою ногою назад і вгору. Повертайтеся в попередню позицію. Аналогічне вправу робіть з другою парою. Зробіть 8-10 підходів.

Вправа для спини № 11

Стоячи на з'єднаних колінах, витягніть руки над головою. Долоні, при цьому спрямовані вперед. Випрямитеся! На видиху, повільно-повільно нахиляйтеся, зробіть «японський уклін», сідаючи на п'ятки. Руками і головою не рухайте - вони в одній паралелі зі спиною і як би продовжують її. Розслабляйте м'язи хребта, коли упретеся грудьми в коліна. Торкніться руками поверхні підлоги, розслабтеся, опускаючи голову. На вдиху поверніться до первісної позицію. Повільно. Упираючись руками в підлогу, напружте спину і обережно розпрямляйте її. Прийміть вертикальне положення. Опустіть руки. Зробіть 6-8 підходів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити