Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Аквааеробіка

Аеробіка має стільки різновидів! Однією з них, найефективнішою, для бажаючих поправити здоров'я, схуднути або просто тримати себе в тонусі є аквааеробіка. Основа аквааеробіки - максимально щадні вправи, які показані людям будь-яких вікових категорій і комплекції, а також вагітним і дітям.

Для жінок в положенні аквааеробіка особливо корисна. Він знімає ту величезну навантаження на хребет, яку відчуває жінка в останньому триместрі вагітності. Також, що не маловажно, присутній побічний ефект у вигляді м'якої гарту всього організму, а для майбутніх мам це необхідно так як хворіти на простудні захворювання під час виношування дитини досить небезпечно.Аквааеробіка настільки сприятлива для організму, що дозволяє позбавитися від багатьох захворювань, таких як венозна недостатність - розвантажуючи уражені судини, покращуючи струм крові; проблеми з суглобами, в тому числі, хронічних, сприятливо впливаючи на рухливість хворих суглобів, а також, є відмінним засобом для профілактики численних недуг. Цей вид аеробіки має колосальний ефект при лікуванні захворювань хребта.

Вода здавна відома розслаблюючим і заспокійливим ефектом. У басейні вона немов найніжніший саван огортає тіло, розвантажуючи перевантажений хребет і розслабляючи м'язи. Зволожує і чудово масажує Вашу шкіру, робить її більш пружною. Заспокоює нерви. Утихомирює. Завдяки аквааеробіки Ви не відчуєте тих неприємних больових відчуттів, які зазвичай виникають після занять у залі - вода прекрасно виводить молочну кислоту з Ваших м'язів, що дозволить Вам без побоювань опрацьовувати абсолютно всі м'язи тіла. Вдавшись до деяких нескладним комплексним вправам, Ви можете, навіть, виправити хребет. І це без всяких побоювань адже аквааеробіка є самим нетравматічность видом занять.

 

Для тих, хто бажає позбавитися від зайвої ваги, важливий ще психологічний фактор. Через те, що тіло частково ховається у воді, ті не соромляться своєї комплекції і тренуються з набагато більшим задоволенням і ретельністю. У комфорті і впевненості вони, долаючи опір води, спалюють зайві калорії. Також цьому сприяє температура води, яка дещо прохолодніше температури тіла, а завдяки гідромасажу можна з великою ефективністю боротися з целюлітом.


Починаючи заняття аквааеробікою, необхідно визначитися до якої групи підготовленості Ви ставитеся. Так як початківцям, зі слабким здоров'ям рекомендується тренування близько 30 хвилин з невеликим навантаженням. Люди із середнім рівнем можуть займатися 45 хвилин, а професіонали і люди в хорошій фізичній формі всі 60 хвилин, застосовуючи при цьому різні пристосування для збільшення навантаження і використовуючи прискорений темп занять. У будь-якому випадку необхідно поплавати для розігріву організму, трохи звикнути з водним середовищем і температурою води. Потім розминка, основний комплекс вправ (наприклад: вправи для серцево - судинної системи, витривалості, м'язової сили, гнучкості) та відновлювальні вправи.

Вибравши аквааеробіку, Ви йдете назустріч міцному здоров'ю, відмінною фігурі і молодості. Водна тренування вбереже Вас від численних захворювань різних систем органів організму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити