Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Аквааеробіка для вагітних

Останнім часом аквааеробіка для вагітних користується все більшою популярністю, що всіляко заохочується акушерами. По-перше, аквааеробіка для вагітних дозволяє швидко розлучитися із зайвою вагою жінкам, які набрали за час вагітності зайву вагу. По-друге, як відомо, вода володіє розслабляючими і заспокійливі властивості. А це дуже важливо, адже під час вагітності жінки дуже часто піддаються переживань, страхів, що може негативно позначитися як на її здоров'я, так і на здоров'я малюка. Аквааеробіка для вагітних зміцнює нервову систему майбутніх матусь і знімає м'язовий тонус.

Крім того, як ми знаємо зі шкільної програми з фізики, у воді вага тіла ставати менше (всім відомий закон Архімеда). Навантаження значно легше переносяться жінкою, адже вода захищає зв'язки і суглоби, а також опрацьовується велика кількість м'язів. Аквааеробіка для вагітних приносить жінкам справжнє задоволення. Частина калорій втрачається за рахунок різниці температур тіла і води, а також за рахунок подолання опору.

Аквааеробіка для вагітних задіє всі м'язи на повну котушку, серце працює активніше, а значить, організм матусі насичується киснем. Все це сприяє поліпшенню циркуляції крові в організмі, розвантаженні судин, налагодженню відтоку венозної крові. А м'язи завдяки аквааеробіки для вагітних набувають еластичність і пружність. Ні для кого не секрет, що під час вагітності хребет жінки має колосальне навантаження, особливо на останніх місяцях. На цих заняттях можна дати йому відпочити. Навантаження ставати менше і на внутрішні органи. Завдяки масажним властивостям води під час занять аквааеробікою для вагітних, жінка отримує і косметичний ефект - шкіра підтягується ставати більш еластичною, зволоженою, а значить, додатково захищається від зморшок і стрий (розтяжок шкіри) і целюліту.

 

Важливим є той факт, що аквааеробіка для вагітних, навчає затримувати дихання у воді, виконуючи при цьому цілий комплекс спеціальних вправ корисних для здоров'я. Прекрасна можливість потренуватися перед майбутніми пологами. Майбутня матуся, виринаючи, здійснює вдих на повні груди, а потім видихає у воду. Такі вправи підготують жінку, вона зможе затримати дихання під час потуг. Найбільш відповідальний період пологів вона перенесе значно легше. Однак, найважливішим позитивним моментом в заняттях аквааеробікою для вагітних жінок, є можливість перекинутися маляті при сідничному передлежанні, навіть на останньому триместрі вагітності. Завдяки всім цим позитивним моментам лікарі все частіше рекомендують аквааеробіку для вагітних майбутнім матусям. Пояснюючи тим, що процес пологів переноситься набагато легше тими жінками, які займалися на курсах аквааеробіки для вагітних. А жінки, маючи досвід затримки дихання, правильно поводяться під час пологів.

Хоча є певні нюанси, які необхідно враховувати вагітним. Для жінок, які схильні до алергії, необхідно врахувати той факт, що вода в басейнах в основному хлорована. Тому варто приділити більше часу пошуку басейну з морською водою. Вартість занять у таких комплексах значно вище, зате менше ризику. Адже морська вода сама по собі дуже корисна. Мікроелементи, що містяться в такій воді, нормалізують кислотно-лужний баланс організму. Іони солей, розчинених у морській воді, покращують вироблення гемоглобіну, захищаючи вагітну жінку від анемії. Що саме по собі важливе, адже дуже часто вагітні стикаються з подібною проблемою. Загальнозміцнюючий ефект таких процедур на обличчя.

Головне, не переоцінити свої сили, включившись в аквааеробіку для вагітних, поступово збільшуючи навантаження. Потрібно поетапно освоювати нові вправи, збільшувати навантаження та інтенсивність дихальних вправ. Рекомендують для початківців відвідувати аквааеробіку для вагітних один раз на тиждень, через певний проміжок часу вже два рази. Прагнути до того, щоб аквааеробіка для вагітних була постійною. Не варто боятися вправ, досвідчені інструктори завжди допоможуть впоратися з вашими страхами і навчать правильно їх виконувати. До аквааеробіки для вагітних необхідно приступати не раніше ніж через годину після їжі. І після занять не варто відразу їсти, через півгодини можна з'їсти яблучко, випити склянку кефіру або кислого молока. Якщо ви відчуваєте втому під час аквааеробіки для вагітних, замерзли або відчуваєте дискомфорт, необхідно зробити перерву або закінчити заняття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити