Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фізичні вправи

У комплексі з лікування целюліту обов'язково повинні бути присутніми фізичні вправи.

Фізичні вправи покращують тонус шкіри і м'язів, спалюють жир, покращують кровообіг, сприяють виведенню шлаків з організму.

При боротьбі з целюлітом доцільно виконувати фізичні вправи, що допомагають підтримувати фізичну форму і стан організму в цілому.Для досягнення найкращого результату необхідно виконувати фізичні вправи регулярно, бажано щодня, хоча б по 20 хвилин. Крім цього, постарайтеся використовувати будь-яку можливість дати організму додаткову фізичне навантаження: частіше гуляйте, відмовтеся від ліфта, ходіть швидким, енергійним кроком. Крім швидкої ходьби, від целюліту допоможуть позбавитися такі фізичні вправи як плавання, біг, їзда на велосипеді.

Починайте зарядку з легкої розминки, потім переходите поступово до силових фізичним вправам, а закінчуйте вправами на розслаблення. Слідкуйте за диханням: не затримуйте його під час виконання завдання. Починайте фізичні вправи з легких навантажень, поступово ускладнюючи їх, вводячи нові вправи, збільшуючи кількість повторів. Робіть все поступово, не допускайте перенапруження, надмірної втоми.

 

Перед зарядкою не їжте. Якщо відчуваєте голод, перекусіть легким йогуртом або випийте мінеральної води. Не допускайте зневоднення організму.

Після виконання вправ не можна відразу їсти. Бажано почекати 1-2 години (якщо це можливо). Зате необхідно заповнити втрату рідини випийте мінеральної води без газу, соку.

Ознаки, за якими ви зможете визначити, що фізичні вправи терміново слід припиняти:

поява будь-яких болів;

нудота;

запаморочення;

слабкість;

задишка;

почастішання серцебиття;

оніміння якогось органу або частини тіла;

поява болю в ногах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити