Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для розминки

Кожну вправу виконуйте по 8 разів. Поступово необхідно збільшити кількість повторів до 12-15 разів.

Вправа 1

Початкове положення: встаньте прямо. Руки розведіть в сторони. Одночасно обертайте кистями рук спочатку вперед, потім назад.Вправа 2

Початкове положення: встаньте прямо, руки на поясі.

Підніміть ліву ногу. Обертайте стопою спочатку вліво, потім вправо. Поверніться у вихідне положення. Те ж саме виконайте правою ногою.

Вправа 3

Початкове положення: сядьте на коліна. Руками упріться в підлогу перед собою. Не змінюючи положення тіла, зробіть руками 8 кроків вправо, замріть в цьому положенні на декілька секунд, потім, так само крокуючи, поверніться

у вихідне положення. Повторіть руху в інший бік.

Вправа 4

Початкове положення: ноги поставте на ширину плечей, руки на поясі. Присядьте так глибоко, як тільки зможете. Замріть в цьому положенні надовго. Потім поверніться у вихідне положення.

Вправа 5


Початкове положення: встаньте прямо. Зігніть ліву руку в лікті і відведіть за спину зверху, намагаючись при цьому долонею торкнуться лопаток. Праву руку також зігніть у лікті і заведіть за спину знизу, намагаючись, щоб пальці рук стикнулися. Повторіть цю вправу, помінявши руки.

Вправа 6

Початкове положення: встаньте на карачки. Головою і грудьми торкніться підлоги, руки витягніть при цьому вперед. Потім опустіть таз на п'яти, затримаєтеся, повільно підніміть таз вгору. Повторіть вправу.

Вправа 7

Початкове положення: сядьте на підлогу, ноги розведіть в сторони. Повільно нахиляйтеся вперед як можна глибше. Відчувши напруга м'язів внутрішньої поверхні стегон, затримаєтеся в цьому положенні на декілька секунд, потім повільно поверніться у вихідне положення.

Вправа 8

Початкове положення: сядьте на підлогу. Ноги зігніть в колінах, стопи притисніть один до одного, руки упріть в коліна. Повільно опускайте коліна, намагаючись не розводити стопи і торкнутися колінами підлоги. Поверніться у вихідне положення.

Вправа 9

Початкове положення: сядьте. Повільно обертайте головою - нахиліть голову до грудей, до лівого плеча, закиньте назад, нахиліть до правого плеча і знову до грудей. Повторіть обертальні рухи в іншу сторону.

Вправа 10

Початкове положення: встаньте прямо. Руки опустіть вздовж тулуба. Обертайте плечима вперед і назад.

Додати коментар


Захисний код
Оновити