Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправа для зменшення об'єму талії

Ця вправа зробить талію тонше.

Початкове положення: сядьте на край стільця, спина випрямлена. Витягніть ноги вперед. П'яти повинні бути підняті на 30 см від підлоги, носки направлені вгору. Випрямлені руки долонями покладіть на коліна. Напружуючи ноги, щосили натискайте на них долонями, як би намагаючись опустити їх на підлогу. 3 секунди збільшуйте напругу, потім ще 4 секунди утримуйте напруга на максимальному рівні. Розслабтеся. Повторіть 5 разів.Вправи на розслаблення

Кожну вправу виконуйте по 10 разів, поступово збільшуючи кількість повторів до 15.

Вправа 1

Початкове положення: встаньте прямо, ноги поставте на ширину плечей, руки опущені уздовж тіла. Злегка нахиліться вперед, розслаблено струсніть руками і всім плечовим поясом.

Вправа 2


Початкове положення: ляжте на спину, руки витягнуті убік. Ноги зігніть в колінах, притиснувши стопи до підлоги. Розслаблено упустите ноги вправо, поверніться у вихідне положення, потім повторіть в ліву сторону.

Вправа 3

Початкове положення: ляжте на спину, ноги випрямити, руки витягніть уздовж тулуба. Полежте в розслабленому стані 20-30 хвилин. Думайте в цей час про щось приємне.

Вправа 4

Початкове положення: ляжте на підлогу. Руки витягніть уздовж тулуба. Ноги покладіть гомілками на стілець, злегка розсуньте їх. Відчуйте приємне розслаблення внизу живота.

Вправа 5

Початкове положення: встаньте прямо, руками зіпріться об стіну. Підніміть одну ногу, розслаблено потрясіть нею. Повторіть теж іншою ногою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити