Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Комплекси вправ від целюліту

Вправи від целюліту набагато ефективніше розрекламованих кремів і скрабів від цього настільки неприємного явища. Існує кілька спеціально розроблених комплексів вправ, спрямованих саме на боротьбу з вже почали проявляти себе целюлітом. Якщо всі попередні вправи ефективні в якості профілактики, то при перших же ознаках целюліту слід перейти до одного із запропонованих комплексів.

Комплекс 1Вправи, включені в цей комплекс, сприяють виведенню жиру з організму і запобігають деформацію сполучної тканини.

Вправа від целюліту 1

Початкове положення: встаньте прямо, руки витягніть вперед. Зробіть 10 повільних глибоких присідань.

Вправа 2

Початкове положення: встаньте прямо. Відведіть одну ногу назад, випрямивши коліно, іншу ногу зігніть. При цьому трохи нагніться вперед і покладіть обидві руки на коліно один на

одного. Спину тримайте прямо. Замріть в такій позі на 15 секунд, потім поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу іншою ногою. Для кожної ноги вправу слід виконати 10 разів.

Вправа від целюліту 3

Початкове положення: ляжте на спину. Витягніть руки над головою, вдихніть. Видихаючи, потягніть верхню частину корпусу вперед. Спираючись на п'яти, прогніться вперед якнайдалі. Затримайтеся в цьому положенні на 15 секунд. Вдихніть і поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 10 разів.

Вправа від целюліту 4

Початкове положення: ляжте на спину. Ліву ногу покладіть на праве коліно, праве стегно обома руками потягніть вгору. Залишайтеся в такому положенні 15 секунд, при цьому спина повинна рівно лежати на підлозі. Поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу іншою ногою. Виконайте по 5 повторів для кожної ноги.

Вправа 5

Початкове положення: ляжте на лівий бік. Рукою зіпріться об підлогу. Підніміть вгору праву ногу, опустіть, не торкаючись лівої ноги.

Повторіть 10 разів. Потім переверніться на правий бік і повторіть вправу для іншої ноги.

Комплекс від целюліту 2

Для досягнення кращого результату до виконання цього комплексу вправ додайте швидку ходьбу вранці (30-60 хвилин 3-4 рази на тиждень).

Вправа від целюліту 1

Початкове положення: ляжте на бік, ноги зігнуті, одну руку покладіть під голову, іншу перед собою. Підніміть зігнуту верхню ногу, потім поверніться у вихідне положення. Виконайте 3-4 підходи по 12-24 разів. Потім повторіть те ж іншою ногою.


Вправа від целюліту 2

Початкове положення: ляжте на спину, ноги випрямлені, п'яти притиснуті до підлоги. Руки вздовж тулуба. Підніміть сідниці. Одну ногу тримайте паралельно підлозі. Згинайте і розгинати коліно. Вправа виконуйте в 3-4 підходу від 12 до 24 разів. Повторіть те ж для іншої ноги.

Вправа від целюліту 3

Початкове положення: ляжте на бік, ноги зігнуті, одну руку покладіть під голову, іншу перед собою.

Ногу, яка лежить зверху, випряміть, підніміть вгору. Потім поверніться у вихідне положення. Виконайте вправу в 3-4 підходи по 12 -24 разів. Повторіть те ж іншою ногою.

Вправа від целюліту 4

Початкове положення: ляжте на спину, ліву ногу покладіть на праву, права зігнута в коліні. Праву руку тримайте на потилиці. Пр і-. підніміть верхню частину тулуба по діагоналі в напрямку лівого коліна, потім повільно поверніться у вихідне положення. Виконайте вправу в 3-4 підходи від 12 до 24 разів. Повторіть те ж в інший бік.

Додати коментар


Захисний код
Оновити