Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для людей з I групою крові

Для того, щоб схуднути, володарям I групи крові як не можна краще підійдуть вправи йоги, спеціально призначений значення для початківців.

1. Початкове положення - стоячи, ноги разом, стопи паралельно один одному один одному, руки вздовж тулуба.

 

З вдихом підняти руки перед собою над го ловой, з видихом накло ниться вперед, руки вниз, спина пряма, підбір-докустремляется до коли ням. Взятися руками за кісточки, підтягнути тіло до колін (ноги в колінах не згинати). Утримати видих, за тим з вдихом, рівним за тривалістю видиху, випрямитися, руки ковзають уздовж тулуба. Виконується 3 рази.


2. Початкове положення - сидячи на підлозі.

Витягнути вперед ліву ногу, а праву зігнути в коліні, за місцем ступню правої ноги під ліве стегно так, щоб п'ята стосувалася яго діц. Потім підняти вгору руки, одночасно зро лав вдих. На видиху мед ленно опустити руки вниз, нахиляючи тулуб вперед. Ладо нями обох рук доторкнутися до п'яти і постаратися нахилити ся якнайнижче, щоб торкнутися чолом коліна лівої ноги. Важливо, щоб спина весь час залишалася прямою; лікті ма ють лежати на підлозі. Перебувати в цій позі, затримавши видих, до відчуття дискомфорту (перші кілька занять -. Хоча б 3-5 секунд).

Повторіть вправу для симетричної сторони тіла, витягнувши вперед праву ногу і згинаючи ліву. Хід виконання такою ж.

З.Ісходное положення - сидячи на підлозі, ноги витягнуті вперед ред, руки упираються в підлогу позаду тулуба.

Зробити вдих і підняти тіло так, щоб основна тя жерсть припадала на руки; живіт випнутий. Голову заки нути і подивитися назад. Ступні всією підошвою ка саются статі.

 

4. Початкове положення - лежачи на спині, руки витягнуті уздовж тулуба, ноги зведені разом.

Зігнути праву ногу в коліні і притягнути коліно до грудей. Зробити повільний вдих, затримати дихання в животі і обома руками сильно притиснути зігнуту ногу до живота і грудей. Потім, роблячи видих, підняти голову і постаратися кінчиком носа доторкнутися до зігнутого коліна. Залишатися в цій позі 5-10 секунд. Після цього опустити ногу і зробити видих. Повторити вправу для лівої ноги, а за тим для обох ніг одночасно.

5. Початкове положення - лежачи на животі, ноги прямі, злегка розведені ступнями догори, руки витягнуті перед собою і розведені ширше плечей долонями вниз.

Покласти підборіддя на підлогу, одночасно під няти голову, груди, руки, ноги якомога вище. Залишатися в цій позі кілька секунд, злегка по перекачу на животі з бо ку убік. У міру ов-Ладен вправою, потрібно пробувати виконан нитка вправу зі зведеними руками і ногами.

6. Початкове положення - лежачи на спині, руки вздовж Тулоу вища, ноги разом.

Підняти прямі ноги над головою, зафіксувавши п'яти на рівні носа, лікті встановлені на підлозі, передпліччя паралельні один одному, долоні підтримують таз. Дихання вільне. Залишатися в цьому положенні до появи дискомфорту. Потім повільно опустити ноги на підлогу, розслабити ся і полежати 30 секунд. Виконується 3 рази.

7. Початкове положення - сидячи на п'ятах, коліна раздві
нути і встановлені на ширині плечей.

Зігнути руки в ліктях пе ред собою - так, щоб лок ти, передпліччя і ребра долонь обох рук стикалися між собою. Нахилитися вперед, опустити складені долоні на підлогу між колінами; Передпліччя перпендикулярні підлозі, пальці звернені тому. Складені лікті уперти в живіт трохи вище пупка, торкнутися лобом підлоги. Одну задру гой витягнути ноги, поставити їх на шкарпетки. Видихнути і постам раться відірвати ноги і голову від підлоги, утримуючи тіло на руках. Дихання вільне. Залишатися в цьому положенні до по явища дискомфорту. Опустити голову, а потім ноги на підлогу. Зігнути ноги в колінах і встановити їх з боків рук. Випрямитися, сісти на п'яти. Долоні встановити на підлогу перед собою пальцями вперед. Нахилитися, торкнутися грудьми і підборіддям підлоги. Витягнувши руки перед собою, відпочити 30 секунд. Вправа досить складно для освоєння.

8. Початкове положення - лежачи на животі, руки вздовж Тулоу вища долонями донизу, підборіддя встановлений на підлозі і ви рушать вперед.

З повним вдихом затиснути великі пальці в кулаки. Спираючись на руки, підняти обидві прямі ноги, тримати ноги разом. Залишатися в цьому положенні, затримавши вдих до відчуття дискомфорту. Видихаючи, плавно опустити ноги на підлогу. Виконується 3 рази.

9. Початкове положення - лежачи на підлозі обличчям вниз, ноги разом, носки витягнуті, долоні розташовані на підлозі паль цями вперед трохи попереду голови; між долонями відстань, рівну ширині однієї долоні.

З вдихом почати повільний прогин спини тому. Хребет як би розкручується, починаючи з шийного відділу, по одному хребця. Наприкінці вправи тіло нижче пупка лежить на підлозі, лікті спираються на підлогу. Утримувати поло ження тіла за рахунок м'язів спини. Затримати дихання на вдиху до відчуття дискомфорту. Видихаючи, повернутися у вихідне по ложение; голова опускається останньої.

Виконується 3 рази.

 

10. (Варіант вправи 9). Початкове положення - лежачи на підлозі, руки вздовж тулуба, ноги разом.

Долоні встановити на підлозі пальцями вперед в області плів чевого пояса. Вдихаючи, почати повільний прогин спини назад; хребет як би розкручується (як у вправі 9). Наприкінці вправи тіло нижче пупка лежить на підлозі, м'язи яго діц і ніг розслаблені, верхня частина тіла утримується в про гнутому положенні за рахунок м'язів спини і часткової опори на руки. Затримавши вдих, залишатися в цьому положенні до ощуще ня дискомфорту, Повільно видихаючи, повернутися у вихідне положення.

Виконується 3 рази.

11. Початкове положення - лежачи на спині, ноги разом, руки вздовж тулуба.

Коліна зігнуті, стопи по ставити на ширину плечей, щоб вони стосувалися сідниць. Руки ви тягнути за голову, долоні устано вити на підлозі, під плечовим по ясом. Підняти тазову частину,


прогнутися в спині і стояти на руках і ногах, намагаючись їх ви випрямити, як це показано на малюнку. Дихання вільне. Сел ле виконання вправи лягти на підлогу і розслабитися. Виконується 3 рази.

12. Початкове положення - лежачи обличчям вниз, ноги разом, руки вздовж тулуба.

Зігнути ноги в колінах, взятися руками за кісточки, Отки нуть голову назад, притягти ноги до плечей, максимально прогнувшись у спині; ноги тримати разом. Дихання сво бодное. Залишатися в цьому по ложении до появи відчуття дискомфорту. Потім ноги опу стити і повернутися у вихідне положення.

Виконується 3 рази.

13. Початкове положення - стоячи, ноги на ширині плечей.

Покласти долоні на талію: великий палець вкінці, осталь ві чотири - на животі. Зробити вдих і видих. Затримати ди хание, м'яко натиснути на живіт розчепіреними пальцями, як би намагаючись притиснути пупок до хребта, відпустити. Зробити вдих і видих. Затримати дихання і повторити Надав ливание.

14. Початкове положення - стоячи, ноги на ширині плечей.

15. Покласти долоні на талію, розслабивши кисті рук. зробити

видих, підборіддя опустити на груди і трохи відвести назад. Роблячи вдих, підтягувати передню стінку живота до позвоноч нику за рахунок напруги її мускулатури. Вдих повинен бути повним до відчуття розпирання. Потім не поспішаючи видихнути.

15. Початкове положення - сидячи по-турецьки або в позі ло тоса, руки на колінах.

Зробити повний вдих, перевести руки за спину: для чоловіків - взяти ле вої рукою праве запяс тье, для жінок - взяти правою рукою ліве комою стье. Видихаючи, нахилитися вперед, намагаючись торкнутися верхівкою статі. Затримати дихання до появи дис комфорту; сідниці не повинні відриватися від підлоги. Вдихаючи, ви випрямитись, перевести руки у вихідне положення. Виконується 3 рази.

16. Початкове положення - лежачи на спині, руки вздовж Тулоу вища.

З повним вдихом перевести випрямлені руки за голову. З повним видихом сісти так, щоб спина і руки склали одну лінію. Продовжуючи видихати, нахилитися вперед; спина пряма. Взятися середніми пальцями рук за великі пальці ніг, кінчики вказівних і великих пальців рук з'єднати. Ноги випрями лени, коліна не згинати. Підборіддя прагне торкнутися колін. Затримати видих і залишатися в цьому положенні до появле ня дискомфорту. Потім з вдихом сісти, руки ковзають по ногах. З видихом лягти на підлогу, руки розташовані біля стегон.

Виконується 3 рази. ,

17. Початкове положення - лежачи на спині, руки вздовж Тулоу вища, ноги разом.

Зігнути ноги в колінах, підняти їх так, щоб коліна були на рівні живота, підняти таз, підтримуючи його руками, потім витягнути ноги вгору. Підняти тулуб ще вище, підборіддя впирається в груди. Спину, таз, ноги встановити так, щоб вони складали одну вертикальну пряму; долоні підтримують тулуб, впираючись у спину якомога ближче до лопаток, лікті розташувати як можна ближче один до одного. Вага тіла повинна припадати на потилицю, шию, плечі; Залишатися в цьому положенні до появи дискомфорту. Виходити з положе ня, виконуючи рухи в зворотному порядку. Потім розшаро битися і відпочити. Виконується 3 рази.

Додати коментар


Захисний код
Оновити