Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для людей з IV групою крові

Для того щоб виконати вправи даного комплексу, вам буде потрібно вільна від меблів і прикрас стіна. Комплекс 1

1. Стати обличчям до стіни. Ноги знаходяться на деякій відстані від неї, долоні витягнутих рук притиснуті до стіни. СГІ бая і випрямляючи руки, віджимайтеся від стіни так, щоб спина була весь час прямої. Ця вправа зміцнює м'язи рук, ніг, грудей, спини, шиї та живота.2. Вправа виконується аналогічно першому, але отжі маніє проводиться по черзі кожною рукою. Це упражне ние дає велике навантаження на м'язи, ніж попереднє.

3. Тепер станьте спиною до стіни, як би повністю при лепів своє тіло до неї. Ноги відсуньте на деяку відстань від стіни. Спробуйте відірвати спину від стіни, перенісши акцент на потилицю. Це вправа корисно для тих, у кого ос лаблени м'язи спини і бувають болю в області потилиці.

4. Спина приклеєна до стіни, ноги відсунуті на некото рої відстань. Виробляти як би сповзання, зісковзування уздовж стіни вниз і вперед в сидяче положення, не опус каючись на підлогу. Кут між гомілками і стегнами повинен бути пря мим. Таке становище зберігати стільки часу, скільки можливо. Деяким вдається залишатися в сидячому положенні нии до 1,5 хвилин.

5. Знову повернутися обличчям до стіни, ноги з'єднати. Під няти спочатку праву руку, намагаючись кінчиками пальців доторкнутися до стіни якомога вище, потім ліву, а потім проде лать це рух двома руками. Ця вправа зміцнює м'язи спини і сприяє розтягуванню хребта.

6. Залишайтеся в положенні обличчям до стіни, руками зіпріться тесь про стіну, поперемінно викидайте вперед праву і ле вую ногу.

7. Поверніться обличчям до стіни, обіпріться про неї руками. Поперемінно з силою викидайте назад праву і ліву ногу. Ця вправа добре зміцнює м'язи-живота і стегон.

8. Стати спиною до стіни і тісно до неї притисніться, щоб не залишилося ніяких просвітів. Вдихніть, підтягніть живіт, напря гіті м'язи спини і затримайте дихання настільки, наскільки зможете, потім толчкообразно видихніть повітря, поступово рас слабляя м'язи тіла. Відпочиньте і повторіть вправу

9. Візьміть товсту книгу і покладіть на відстані 40 см від стіни. Встаньте спиною до стіни, шкарпетками на книгу, п'яти провисають. Спиною спирайтеся об стіну, щоб зберегти рав ги. Підніміться на носки й опускайтеся до тих пір, поки п'ятки торкнуться підлоги. Повторіть все знову. Носки ніг все врємя розташовуються на книзі.

10. Стати обличчям до стіни. З силою зіпріться об неї руками. Зігніть спочатку праву ногу, підтягнувши коліна до живота, потім ліву.

11. Стати обличчям до стіни, долоні на стіні. Підніміться на носки, перенісши на них вагу тіла, потім опуститеся, по другий кілька разів.

12. Стійте прямо, обличчям до стіни, на деякій відстані від неї. Підніміть ногу і поставте ступню на стіну. Накло нітесь вперед, обхопивши руками гомілку, особою торкніться коліна. Опустіть ногу, підніміть голову і випростався. Уп ражнение виконуйте поперемінно лівою і правою ногою.

13. Ляжте на спину, витягніть. Зігніть ноги в колінах, ступ ні поставте на стіну. Максимально високо переступите але гами по стіні і випряміть тіло, піднявши руками сідниці.

14. Ляжте на спину і починайте робити ногами ножиці. Стіна як би допомагає утримати ноги на певній висо ті, заважає їм опускатися. Вправа прекрасно діє на м'язи живота, спини, шиї, ніг, на хребет.

Повторіть всі вправи по 10 разів. Займає ця гімнасіях тика 10-15 хвилин. Комплекс 2

 

1. Стійте прямо, ноги ширше плечей, руки підняті над головою. Нахиліться вперед, торкаючись пальцями правої руки ніс ка лівої ноги - видих. Поверніться у вихідне положення - вдих. Те ж - лівою рукою (мал. 7).

2. Стійте прямо, ноги ширше плечей, руки на поясі. Кругові рухи тулуба в праву і ліву сторони (рис. 8). Під врємя нахилу вперед - видих, прогинаючись назад - вдих. 10 разів в одну сторону і 10 разів в іншу.

3. Різко підніміть вгору над головою прямі руки - вдих. Опустіть руки вниз, одночасно різко підніміть

 

праву ногу - видих (рис. 9). Те ж - іншою ногою. Повто ріте 20 разів.

4. Стійте прямо, руки на поясі. Присідайте на шкарпетках, до ліні нарізно, руки вперед - видих (рис. 10). Повертаючись в ис Ходна положення - вдих. Повторіть 10 разів.

5. Ляжте на спину, руки за голову. Підніміть прямі ноги - видих, опустите - вдих (рис. 11). Повторіть 10 разів.

6. Встаньте, підніміть руки вгору, прогинаючи тулуб на зад, - вдих. Різко нахиліться вперед, руками торкаючись підлоги, - видих (рис. 12). Повторіть цю вправу 15 разів. .

7. Сидячи на табуреті або міцної лавці, закріпіть ніс ки ніг в упорі, прогніться і нахиліться назад з витягнутими за голову руками - вдих. Повертаючись назад, руки перед гру дью - видих (рис. 13). Повторіть 10 разів.

8. Лежачи на спині, робіть ногами кругові рухи, імітуючи їзду на велосипеді. Дихання довільне. 20 - 25 разів.

9. Долонями рук Про Бопре про сидіння стільця або підлогу, Тулоу Вище і ноги - на одній прямій. Зігніть руки в ліктях, при ближче грудьми до упору - видих. Розгинаючи руки - вдих (рис. 14). Повторіть цю вправу 10 разів.

10. Стати, руки на поясі. Стрибки на місці: ноги нарізно і навхрест. Дихання довільне. Повторіть 20 разів. Потім походіть по кімнаті, поступово уповільнюючи темп.

Комплекс 3

Майже всі вправи цього комплексу виконуються лежачи на спині, на килимку.

1. Ноги зігнуті в колінах, руки під головою. Глибокий вдих, втягніть живіт, видих - надійти його (рис. 15). Повто ріте 6 разів.

2. Руки витягнуті уздовж тулуба. Підтягніть коліна до гру ді, потім випрямити ноги і підніміть під прямим кутом (рис. 16). Повторіть цю вправу 10 разів.

3. Ноги злегка зігнуті в колінах. Постарайтеся повільно сісти, витягнувши руки, потім поверніться у вихідне положення (рис. 17). Повторіть цю вправу 5 разів.

 

4. Підніміть прямі ноги вгору і енергійно 10 разів сде лайті вправу ножиці (рис. 18).

5. Встаньте на карачки і глибоко подихайте.

6. Знову лягайте на спину, руки вздовж тулуба. 3 рази повільно підніміть і опустіть прямі ноги (рис. 19).

7. Повільно підніміться і торкніться руками пальців ніг, не згинаючи колін і не відриваючи їх від підлоги. Потім так само повільно лягаєте (рис. 20). Повторіть 3-4 рази.

8. Руки над головою. Підніміть прямі ноги невисоко над підлогою і знову 10 разів зробіть ножиці.

9. Знову зігніть ноги в колінах і сідайте, витягуючи руки то вправо, то вліво (рис. 21). Повторити по 5 разів в кожну сторону.


10. Поверніться на бік, одна рука під головою, інша впирається в "підлогу перед собою. Повільно підніміть одну ногу, за тим іншу (рис. 22). Повторити 3 рази.

11. Лягайте на спину, руки під головою, ноги зігнуті. Робіть кругові рухи колінами вправо і вліво (по 5 разів), не відриваючи плечі від підлоги (рис. 23).

. 12. Встаньте на коліна, ліва рука над головою, ліва нога відведена в сторону. Як можна глибше нахиліться вправб. За другим по 5 разів в кожну сторону (рис. 24).

Додати коментар


Захисний код
Оновити