Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Загальні рекомендації по виконанню фізичних вправ

Комплекси, рекомендовані володарям різних груп крові, включають велику кількість досить складних вправ. Їх виконання забере у вас чимало часу. Як вчинити, щоб домогтися максимального ефекту і не втратити багато часу? Тут вам допоможе селективний підхід.

Перш за все випробуйте всі вправи комплексу, реко мендовано для вашої групи крові.Якісь з вправ здадуться вам більш складними у виконанні, якісь - більш простими. А ще - одні уп ражнения принесуть задоволення, інші - можливо, викличуть роздратування. Послухайте своє тіло: воно підкаже, що вам вибрати. Вибрані з комплексу вправи спробуйте розташувати в зручному для вас порядку. Час, необхідний на їх виконання, повинна дорівнювати 30-40 хвилинам. Так ви самостійно розробите свій щоденний индивидуаль ний комплекс вправ. В уїк-енд додайте до нього ще не скільки вправ, щоб навантаження збільшилася приблизно на третину. Так ви розробите свій індивідуальний комплекс для уїк-енду.

Якщо ви маєте намір вести щоденник індивідуальних занять, то обов'язково впишіть в нього обидва комплексу вправ - повсякденний і уїк-ендний. Так ви швидше запам'ятаєте хід виконан нения вправ. Якщо вважаєте за потрібне, внесіть в упражне ня необхідні поправки. Але не перестарайтеся: хід їх виконан нения повинен бути близький до запропонованого в цій книзі.

 

В якості додаткового (або альтернативного) обла датель всіх чотирьох груп крові можна рекомендувати ком плекс вправ на поперечині. Його структура така, що, підбираючи сподобалися вправи, регулюючи їх темп і інтенсивність, кожна людина зможе скинути дополнитель ниє кілька кілограмів ваги вже після 2-3 місяців регу лярних занять.

Комплекс вправ у висі (по М. Тартаковський) Нижче наведено 24 вправи в положенні вису на пе рекладіне (рис. 26 а, б). Всі ці вправи відразу робити не обов'язково, та й, напевно, буде досить складно. Упраж нения розташовані в порядку зростання трудності. Неплях хо, якщо Ви освоїте 1-шу сходинку труднощі (вправи 1 - 8), потім 2-ю (вправи 9-16), а в ідеалі і третю (з 17 по 24 вправа).

Починайте з першої вправи і поступово, залежно від фізичної підготовленості, освоюйте наступні, не роблячи за одне заняття більше 4-6 вправ (повторюючи кожне 4-8 разів). Підтягуючись, піднімайте ноги - видих, розпрямляючись - вдих. Головна умова: напруга дол жно чергуватися з розслабленням у вільному висі.

1. Віс хватом зверху, знизу, на ширині плечей, ширше плечей. (Наступні вправи виконувати, чергуючи хват зверху і хват знизу; жінкам тримати руки на ширині плечей, мужчі нам - трохи ширше).

2. Рухи ногами вперед-назад, в сторони-разом.,

3. Зігнути ноги в колінах.

4. Відхилити голову назад, прогнутися.

5. Повороти корпуса (ноги разом).

6. Відхилити ноги вправо, вліво (маятник).

7. Кола ногами нарізно, разом.

8. Підтягти ноги, согнутиев колінах, до живота.

9. Права нога на стільці, ліва опущена. Підтягнутися, опи раясь на праву ногу. Потім поміняти ноги.


10. Зігнуті ноги пронести над сидінням стільця, поставлений ного ззаду.

11. Підняти зігнуті в колінах ноги, випрямити в кут, опустити.

12. Прямі ноги пронести над сидінням стільця, поставлений ного попереду.

13. Підтягнутися до рівня очей.

 

14. Випрямити підтягнуті до живота ноги, зафіксувавши кут.

15. Прямі ноги перенести через спинку стільця, поставлений ного спереду.

16. Підтягтися вище підборіддя.

17. У положенні кут зробити ногами ножиці.

18. Підняти прямі ноги до торкання носками перекладини.

19. Підтягнутися, закидаючи голову і прогинаючись, до ка сания перекладини животом.

20. У положенні кут - круги зімкнутими прямими ногами.

21. Потягнутися вище підборіддя в положенні кут.

22. Ходьба на руках уздовж поперечини.

23. Повороти корпусом в положенні кут.

24. Кола ногами нарізно в положенні кут.

Додати коментар


Захисний код
Оновити