Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дихальна очисна гімнастика

Перше і необхідне для придбання нормального самопочуття та зовнішнього вигляду - це очисне дихання. У Школі здоров'я Надія відпрацьований метод парадоксальної очисної гімнастики А. Н. Стрельникової.

Дихання - самий інтимний процес в життєзабезпеченні людини.Якщо людина дихає правильно, він не чує свого подиху ніколи. Ми ж звикли вважати, що можна сопіти, хропіти, ганяти по дихальних шляхах мокроту, відкашлювати її, потім ковтати. А вже коли хвилюється людина, так начебто паровозне брудне дихання йому взагалі дозволено. Люди, обтяжені зайвою вагою, ніколи не користуються для дихання своєї головним дихальним м'язом - діафрагмою. Її підпирає горизонтальний каловий мішок ободової кишки. В акті дихання беруть участь зазвичай лише грудореберние м'язи. Нижня частина легенів буває підібгана каловим сховищем, через що грудна клітка розсувається кпереди і вкінці. Справжня бочка. Дихають такі люди важко. А вночі ... про таких кажуть ... Святих виносити треба. Хропіння страшніше страшного стоїть в будинку. Ніде не сховаєшся від цих моторошних низькочастотних звуків звіриного походження.

 

Ось для таких нещасних, які погодилися з вироком вікові зміни, вічно хворіють на простудні захворювання, з гайморитом, фронтитом, астмою та іншими хворобами, ми проводимо уроки парадоксальною дихальної гімнастики (за А. Н. Стрельникової).

Повітряний простір навколо нас не просто суміш газів. Ні. Це, перш за все, Енергетичний ефір, пронизливий все суще на Землі, навколо Землі, у всьому всесвіті. Енергетичний ефір, як океан енергії та інформації, вібруючий, вічно поповнюється і вічно віддає всім сущим в світі Розум Природи - енергію і інформацію. Фахівці квантової фізики називають це Єдиним Полем. Єдиним Інформаційним Полем Галактики назвав його К. Е. Ціолковський. Енергію Єдиного Поля спрадавна вивчали на Сході. Індійські вчені називали цю енергію Праною, різні методики очищення тіла - Ямою. Очищення організму диханням - вони називали Пранаямой.

Парадоксальна гімнастика по А. Н. Стрельникової в корені відрізняється від багатьох дихальних методик оздоровлення. Я сама практикую її з 1980 року. У Школі здоров'я застосовую з першого дня. Абсолютно впевнена, що так швидко, як парадоксальна гімнастика, на тлі очисної терапії, жодна дихальна практика не дає ефекту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити