Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

6 вправ для ледачих: зарядка на дивані

Поза сумнівом, якщо будете весь вільний час просто лежати на дивані, то чи не схуднете. Але ж можна перетворити диван на спортивний снаряд і успішно худнути. У даній статті ми ознайомимо вас з простими вправами, які допоможуть худнути.

Перша вправа, надає дію на задню поверхню стегна, сідниці, живіт, поперек.

Вам слід сісти на край дивана, ноги при цьому розташовуються на підлозі. Далі витягніть їх і розведіть на ширину плечей, шкарпетки потрібно тягнути на себе. Тепер по черзі нахиляйтеся до кожної ноги, торкаючись грудьми коліна. Руки треба витягати вперед і намагатися взятися ними за носок. У разі, якщо не виходить, то торкайтеся руками коліна або гомілки. Поперек округляти не можна, зробіть два підходи по чотирнадцять разів.Друга вправа, діє на передню і внутрішню поверхню стегна, сідниці, низ живота.

Треба сісти у вихідну позицію, як у попереднього вправи. Після спираючись на руки, потрібно по черзі піднімати ноги, згинаючи і підтягуючи коліно до грудей. Сутулиться не можна. Зробіть два підходи по 12-16 разів.

Третя вправа, діє на стегна, сідниці, низ живота.

Вам потрібно сісти на край дивана, обпереться руками ззаду і трохи відкинутися. Ноги повинні бути стислі і розташовуються на підлозі, коліна при цьому зігнуті. Спираючись на руки, потрібно підтягнути коліна до грудей і опустити ноги на підлогу. Зробіть три підходи по дванадцять разів.


Четверта вправа, діє на живіт, сідниці, область «галіфе».

Лежачи на спині потрібно зігнути ноги і поставити п'яти максимально близько до сідниць. Спираючись на ступні і плечі, потрібно піднімати таз максимально високо і опускати його назад на диван. Зробіть три підходи по 15-20 повторень.

П'ята вправа, діє на живіт.

Початкове положення аналогічно попередній вправі. Руки тримайте за головою, скрутіть корпус, щоб підборіддя опустився на груди, при цьому плечі і лопатки повинні відірватися від дивана. Тепер поверніться у вихідну позицію і підтягніть коліна до грудей, щоб від дивана відірвався таз. Зробіть два підходи по десять разів.

Шосте вправу, діє на живіт, сідниці, область «галіфе».

Лежачи на спині потрібно підняти ноги і упертися ними в стіну, в колінах кут складає 90 градусів, тобто ви повинні лежати близько до стіни. Ступні повинні розташовуватися ширше плечей, руки знаходяться вздовж тулуба. Спираючись на ступні, руки, плечі, вам потрібно відірвати таз і підняти його на максимальну висоту. П'яти при цьому впираються в стіну, в момент підняття таза можна переходити на шкарпетки. Виконайте три підходи по п'ять-сім повторень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити